Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

Gurović :D

 

Klasični SnS scenario, njuz.net objavi u smislu sprdnje i ovi uredno isporuče jedino gluplje rešenje koje postoji na svetu.

Link to comment
9 hours ago, red star forever said:

I meni je on pao na pamet,, nekako je zaboravljen. 😪

 

Simanic je bio na proslavi.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Slabo mi je uvezan. Nisam ga video da se SNSiše. Kešelj već godinama jako analno rudari, morao bi da bude nagrađen.

  • +1 2
Link to comment

Tomašević, Rebrača, Grbović, Mačvan, Neša Ilić, (Čovke je preozbiljan za ovo u suštini besmisleno mjesto) a kad bih se vodio logikom SNS-a "što gluplje to bolje" onda je Darko Miličić idealna glava.

  • +1 1
Link to comment

Nagrađen je Kešelj mestom državnog sekretara, što je funkcija odmah ispod ministarske. Mislim da se to nekad i zvalo zamenik ministra. Cenim da bi se on već uguzio u savez da ga to zanima. Tomašević je godinama bio funkcioner saveza i on mi je prvi pik. Drugo mesto Rebrača. Mačvan je balls deep u poljoprivredi i ne deluje mi da ga zanima savez. Grbović kao i Kešelj već ima bolju šljaku. Možda iznenadi i neko veliko ime, nije ni PSD agitovao za SNS pa se opet ušemio za predsedničko mesto. 
 

 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Nagrađen je Kešelj mestom državnog sekretara, što je funkcija odmah ispod ministarske. 

Tu je plata cca 1.500eur

Link to comment
2 minutes ago, 1n54jd3r said:

Tu je plata cca 1.500eur

pa i ministarska je tipa 2000 pa su uglavnom milioneri. nije Kešelj tamo sigurno zbog plate, kao što ni u savezu ne bi bio zbog plate. 

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...