Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ni Španci nisu slabi. Istina, nemaju igrače kvaliteta braće Gasol i Navarra, ali sasvim sigurno će se makar u Evropi boriti za medalje.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Hrvati su na papiru i prosli put imali jacu ekipu od nas, a sada su realno samo u jos boljoj formi.

Ako Bobi nije u ekipi, ili ne produkuje ovo sto ima u EL, mi ponaosob nismo nista bolji nego prosli put + nema Krleta i  nema ludila Braduljice.

 

vatiHr su pride doveli Perasa za izbornika, a to se cini njihovim najboljim trenerom od kada su drzava. + su jedan od domacina, tako da ce okupiti sve sto imaju + zanos zbog domacinstva grupe, ali svejedno ce da ispadnu u cetvrtfinalu. :)

Link to comment

Ti, naravno, znaš da je Batum mlađi od Teodosića, da su Gobert i Fournier Bogdanovićevo godište, te da su oni prošle godine osvojili medalju bez Parkera, De Coloa i Noaha?

ti, naravno, znas da razgovaras sa timmyjem?
Link to comment

Hrvati ce dominirati narednih godina. Uz nas. Spanci i Francuzi nece imati dobru smenu generacija.

Aj prvo nek nekad nešto zspravo urade na nekom takmičenju pa da pričamo o dominaciji.. imaju potencijal za medalje ali...

Link to comment

pa do sad su imali slabije rezultate od imena, ali nikad nisu imali ovakvu generaciju kao ova sto sad dolazi. 

 

i turci imaju opaku nadolazecu generaciju

Link to comment

oni ne dolaze, oni su vec tu. Gobert bi vjerovatno bio proglasen za defanzivca godine da je od pocetka starter. Francuzi su vladajuci evrppski prvaci i treci na sp ako je neko zaboravio.

Link to comment

Francuzi su jedini koji u kontinuitetu izbacuju vrhunske igrace. Meni se pored Hrvata svidja i potencijal koji imaju Turci, naravno Grci sa Janisom. Litvance nikad ne treba izbacivati iz vida. Mi imamo kvaliteta za sporadicne uspehe, ali ne verujem da imamo dovoljno za kontinuirane, ni u perspektivi.

Link to comment

Francuzi su jedini koji u kontinuitetu izbacuju vrhunske igrace. Meni se pored Hrvata svidja i potencijal koji imaju Turci, naravno Grci sa Janisom. Litvance nikad ne treba izbacivati iz vida. Mi imamo kvaliteta za sporadicne uspehe, ali ne verujem da imamo dovoljno za kontinuirane, ni u perspektivi.

 

po ovome što si napisao deluije kao da smo eto mi tu neki pridruženi članovi, a da su ovo sve velike sile koje tradicionalno prave uspehe. možda nisi tako hteo ali mi tako zvuči. kažem opet hrvati imaju generaciju koja dolazi koja bi trebalo da bude strašna, ali ajde prvo nešto da urade. nisam nešto opčinjen grcima, imaju janisa koji je brutalan ali ostatak je meh.. turci su par godina daleko da ovi njihovi klinci mogu ozbiljnije da igraju u ozbiljnoj konkurenciji. 

Link to comment

Neko vredan rezimirao...

(presek učinka naših sa sajta eurolige)

11. kolo - Top 16:

MVP: prvi- Bobi,  drugi je Bogdan.
Poeni: drugi- Bogdan, treći Teo a četvrti Bobi
Skokovi: prvo mesto deli Bobi, a Bjelica je peti
Asistencije: Marković- drugi, Teo četvrti

Top 16-ukupno:

MVP: prvi- Bobi
Poeni: drugi- Teo
Skokovi: prvi- Bobi, drugi- Bjelica
Aistencije: prvi- Teo

Cela sezona:

MVP: Bobi- prvi a Bjelica peti
Poneni: Teo je prvi a Bobi-četvrti
Skokovi: Bobi je prvi a Bjelica treći
Asistencije: Teo je prvi

Edited by Musky
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...