Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ocekivan spisak Karija. Samo malo iznenadjenje sto nije poveo svog ljubimca Rileta(dobro Plavsa je bolje resenje iskreno). :D

Poku, Radanov i Jaramaz ocekivano van.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

37 minutes ago, Nikodije said:

IMG_20240723_111905.thumb.jpg.3a4351240b8e632dd8bbf24205d419db.jpg

 

ajde deda, on ce metnuti neku, oteti ofanzivni skok ali zaista ne kapiram zasto plavsic ide.

 

kada krenu da nas vozaju neki brzanjci, ne znam ko ce tacno da ih stigne

 

 

  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

I pola kile bureka sa litrom jogurtom kao što je meni ćale ostavljao svako jutro kad sam mu prvi put tražio pare za proteine…mislim da ni dan danas ne kapira da to nisu steroidi

I deluješ kao lepo vaspitan čovek. :D

  • Haha 4
Link to comment
Just now, Fanta said:

Ocekivan spisak Karija. Samo malo iznenadjenje sto nije poveo svog ljubimca Rileta(dobro Plavsa je bolje resenje iskreno). :D

Poku, Radanov i Jaramaz ocekivano van.

 

ne znam zaista kako to izgleda na treninzima ali radije bih da mi wild card bude poku nego plavsic, iz 17 razloga

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

ne znam zaista kako to izgleda na treninzima ali radije bih da mi wild card bude poku nego plavsic, iz 17 razloga

Ma i ja bih, al taj kraj klupe je tradicionalno rezervisan za neimare timskog duha i centrifugiste peškirom. Njihova košarka neće se pitati ništa, ko god da je.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Možda je Poku neka specifična vrsta. Vanzemaljac neki.

 

@steins

 

Aleksa, Vasa

Bogi, Gudura

Dobrić, Vanja

Petrušev, Jović, Deda

Jokić, Milutinov, Plavšić

 

Uz tendenciju da kako ide turnir Vasa i Jović imaju sve više minuta, u zavisnosti od protivnika a i njihove forme. Za sad deluje da se Aleksa bolje uklapa, a Petrušev igra fenomenalno.

 

Jasno.

Ja bi u ovakvom rosteru pre pomerio Jovica i sve ostale ispod jedno polje napred pošto smem ruku na panj da stavim da će Jokic imati neke minute na četvorci a nismo bogzna kako jaki na pozicijama 1-3 osim ako Vasa i Gudura ne krenu da šmrču kokain.

Link to comment

ma znam ali ne-daj-boze da se neko povredi ili skapiras tokom lose partije da ti treba ultra visoki sa brzim nogama

 

a ono na klupi plavsic ostao

@kralj

 

nebitno, kari standardno mora da se izdrkava negde i da racuna da ce ga sreca pratiti 

 

meni smeta sto je ovaj sastav dobar da parira francuzima i koliko je to moguce, amerima; za kanadu, nemacku, spaniju vec nisam siguran, pogotovo ako imamo off vece

  • -1 1
Link to comment

Jel nije bilo danas Karijeve konferencije za medije povodom spiska, zabavne su mi skoro ko predsednikove

Link to comment
2 minutes ago, uini said:

ma znam ali ne-daj-boze da se neko povredi ili skapiras tokom lose partije da ti treba ultra visoki sa brzim nogama.

 

 

Sa setom se sećam prvenstava kad je rešenje ovog problema bio 1 Birčević.

 

Preteruješ uini, opusti se.

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
5 minutes ago, uini said:

ma znam ali ne-daj-boze da se neko povredi ili skapiras tokom lose partije da ti treba ultra visoki sa brzim nogama

 

a ono na klupi plavsic ostao

@kralj

 

nebitno, kari standardno mora da se izdrkava negde i da racuna da ce ga sreca pratiti 

 

meni smeta sto je ovaj sastav dobar da parira francuzima i koliko je to moguce, amerima; za kanadu, nemacku, spaniju vec nisam siguran, pogotovo ako imamo off vece

 

Nemoj da zaboraviš uvek nezgodne australijance :fantom:

Link to comment

ne zaboravljam pre svega italijane pre dve godine; ako oni mogu da okrenu minus 12 na plus 15 samo na brzinu, moze svako^

Link to comment

Ma naravno da je Plavšić mimo svakog rezona. Jokić, Milutinov i Petrušev su dovoljni za nba sezonu sa sve plejinom, a ne turnir od 15 dana. Plavšić je igrački malo je reći nepotreban.

 

Ali verovatno se dečko lepo uklopio, imao dobar pristup i kliknuo sa timom. To je bitnije od činjenice da nema bog zna kako brze i lepe noge. Doduše, sumnjam da će da dosegne slavu Štimca i Raška Katića koji su igrali igru izazova: ko izgubi mora da pita Dudu jel smemo na sledeću tekmu da ponesemo gajbu piva.

Edited by kralj
  • Haha 3
Link to comment
18 minutes ago, uini said:

ma znam ali ne-daj-boze da se neko povredi ili skapiras tokom lose partije da ti treba ultra visoki sa brzim nogama

 

a ono na klupi plavsic ostao

@kralj

 

nebitno, kari standardno mora da se izdrkava negde i da racuna da ce ga sreca pratiti 

 

meni smeta sto je ovaj sastav dobar da parira francuzima i koliko je to moguce, amerima; za kanadu, nemacku, spaniju vec nisam siguran, pogotovo ako imamo off vece

Kari se izdrkava, ali uini zna znanje :covid19:

 

Aj' molim te, slusamo tvoje price o Pokuu godinama, videli smo sad tvog Pokua.

 

I umesto da kazes, ok - ne znam, ti umesto toga ne priznajes da ti i Poku numete, on kosarsku, ti kosarkasko znanje, nego se sad Pesic izdrkava 🤣

 

Davidovac i Jovic su roviti, sve se crtalo da Poku to pokrije i bude u 12, ali sta da radimo kad igra kao junior i nije ni dobar da bude 12. igrac odnosno bekap u slucaju bas nesrecnih situacija i povreda.

 

Toliko je los da se sada ide na ovu varijantu - Petrusev je startna cetvorka, a ako Davidovac i Jovic ne budu mogli, Jokic ce provoditi vise vremena na 4, a onda se otvara malo prostora za Plavsica na 5.

 

 

Ili ako se Milutinovu ili Jokicu nesto desi, onda bi Petrusev prelazio da bude bekap petica, a Poku, Deda i Jovic bi pokrivali 4. Ali jbg, nije Poku dovoljno pouzdan ni za to kad je izgledao ko amater.

 

A to je sve u slucaju da i Davidovac i Jovic ne budu mogli. Sto je ono, bas mala sansa da se desi. Ali Poku od 20 kila nije zasluzio poverenje ni za takav zadatak.

 

Sta je njegova prednost, sto je visok? Jel zato on kao neki talenat? Pa i Jovic je 208, a Petrusev 211 i igraju cetvorke, profesionalno. Krakat je? Ne vidim gde to pokazuje i koristi. Atleta je? Isto ne vidim benefite od toga.

 

Lik je na granici amatera, Plavsic je to sto jeste, neka srednja klasa profi igraca.

Link to comment

Kad se setim alejupa za Stimca u garbidzu na nekih -35 kad je i Amerima bilo drago... Ta nasa generacija je ljubiteljima kosarke sirom sveta unistila solidan broj finala. :laugh:

Edited by samo_opusteno
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Uf Hele prebacio si stadion. Bezmalo mi para na usi posla kad sam pročitao onaj gameplan sa Jokićem na 4, kojim se pravi prostor za Plavšića.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...