Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Just now, Milošica said:

Moram da imam sređenu top listu, inače ide vinjak.

 

Pa i vinjak je majkumu nekakva plejlista.

  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Kad on zdrav nije u stanju da bude korisniji od povredjenog Dede, jasno je koliko je propo..

Broj 2 je nosio sa 18. godina, broj 17 nosi danas, pronadji razliku

 

 

19:54:07_2024071619535669044_original_am

 

5e2ec006-aleksej-pokusevski-reacts-serbi

 

 

image-1-1000x675-1.jpg?w=1000

 

1721225993515_srbija-australija-246579_C

 

Link to comment
15 minutes ago, steins said:

Htedoh sinoc da napišem pa me mrzelo - siroti Gudurić muku muči sa tzv decision making - njegov košarkaški IQ je na nivou pegle - i to je muka iz koje se radjaju sve ostale muke koje ima jer odatle vuče generalnu nesigurnost koja utiče na sve segmente igre.

Nedovic recimo ima sličan problem al se ne zamara time mnogo :D

 

 

PS drago mi je što je ovaj Plavšić u timu. Mada to znači da će Jokić igrati četvorku više nego uobičajeno.

Elem, interesantno je da je i Salo voleo da ga, da prostite, metne tamo.

Pre bih rekao da to znači da će Filip početi turnir kao prva četvorka i da će to igrati full time, bez minuta na petici

  • +1 3
Link to comment

Pokuševski bolje da ode u Megu da igra, kakav njegov crni NBA, uspeo je da igra tamo samo dok je Oklahoma tankovala. Valjda će da povrati karijeru, ali ne deluje dobro.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

Pokuševski bolje da ode u Megu da igra, kakav njegov crni NBA, uspeo je da igra tamo samo dok je Oklahoma tankovala. Valjda će da povrati karijeru, ali ne deluje dobro.

 

On je Raskovicev igrac, kakva crna Mega.. :D

  • Haha 2
Link to comment
Just now, Hele said:

Broj 2 je nosio sa 18. godina, broj 17 nosi danas, pronadji razliku

 

 

19:54:07_2024071619535669044_original_am

 

5e2ec006-aleksej-pokusevski-reacts-serbi

 

 

image-1-1000x675-1.jpg?w=1000

 

1721225993515_srbija-australija-246579_C

 

Neverovatno da ni u americi nisu uspeli da mu nabace malo mase i snage…njemu treba novi početak počevši od minimum par meseci na planini van doping testova uz odgovarajućeg trenera

Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

On je Raskovicev igrac, kakva crna Mega.. :D

Dobro, u neki Partizan da još dodatno smrša od Željkovog dranja. 😀

Link to comment
Just now, kralj said:

Po portalima euforija zbog Dede.

Drago mi je što ide da završi ciklus Olimpijadom ali realno neće se na igrati pošto je za očekivati da će Jović uspeti da povrati kardio za makar 15 minuta, a Petrušev je bio fantastičan na pripremama. Nadam se da neće igrati trojku iako nam tamo fali jedan igrač.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Vodiće ga Rašković na ćevape po Strahinjića Bana.

I pola kile bureka sa litrom jogurtom kao što je meni ćale ostavljao svako jutro kad sam mu prvi put tražio pare za proteine…mislim da ni dan danas ne kapira da to nisu steroidi

  • Haha 5
Link to comment
11 minutes ago, Heaviside said:

Pre bih rekao da to znači da će Filip početi turnir kao prva četvorka i da će to igrati full time, bez minuta na petici

 

Meni se ta opcija više svidja. :unsure:

 

2 minutes ago, Heaviside said:

Drago mi je što ide da završi ciklus Olimpijadom ali realno neće se na igrati pošto je za očekivati da će Jović uspeti da povrati kardio za makar 15 minuta, a Petrušev je bio fantastičan na pripremama. Nadam se da neće igrati trojku iako nam tamo fali jedan igrač.

 

A da neće, u toj situaciji da ide jovic na 3 a ova dvojica na 4?

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

I pola kile bureka sa litrom jogurtom kao što je meni ćale ostavljao svako jutro kad sam mu prvi put tražio pare za proteine…mislim da ni dan danas ne kapira da to nisu steroidi

Možda je Poku neka specifična vrsta. Vanzemaljac neki.

 

@steins

 

Aleksa, Vasa

Bogi, Gudura

Dobrić, Vanja

Petrušev, Jović, Deda

Jokić, Milutinov, Plavšić

 

Uz tendenciju da kako ide turnir Vasa i Jović imaju sve više minuta, u zavisnosti od protivnika a i njihove forme. Za sad deluje da se Aleksa bolje uklapa, a Petrušev igra fenomenalno.

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Drago mi je što ide da završi ciklus Olimpijadom ali realno neće se na igrati pošto je za očekivati da će Jović uspeti da povrati kardio za makar 15 minuta, a Petrušev je bio fantastičan na pripremama. Nadam se da neće igrati trojku iako nam tamo fali jedan igrač.

 

Ma da. Totalno irelevantna dilema Poku/Deda/Plavšić, bitno je da je Jović tu, mada sam se u jednom trenutku uplašio da ludi Piroćanac ne precrta Vasu, al nije me mnogo držalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...