Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Je l pitala Rada zašto je Vasa u kurcu i kakav je to Kari trener kad ne može da izvuče maximum iz EL MVP-a i NBA igrača?

Rajko? Nije valjda prošlo bez pitanja o atmosferi…

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

Glavni utisak večeri je onaj Vasin anti potez. Pa šutni loptu jebote. Mislim da su se čuli i sporadični zvižduci u Areni

Link to comment

ovaj guduric, retko napravi pravu odluku. sad je imao sut sa bacanja a on ulece u guzvu.

imasut za 3 on se dvoumi.

jebote igras sa najboljima, treniraju te najbolji citav zivot pa vo bi naucio kad i staisto me nerviraju micic i marinkovic zbog toga.

mi imamo samo dva igraca ona jugoslovenska pametna namazana pokvarena. jokica i bogdana. 

i zato najbolja reprezentacija koju smo imali je ona do 199.-e

posle su bili ostaci do kraja 90-ih.

pa jebote bodiroga. to je covek vestacka inteligencija koju jos nisu napravili.

mnogo mi je zao sto ovde nije teodosic. on bi oplemenio ovu ekipu. on je oplemenio zvezdu i vidis da ima jos u sebi i da jos uvek zeli. steta sto je doslo do nesporazuma izmedju pesica i njega. tu je trebao savez da amortizuje.

peteusev ima ta stara lukavstva nasih kosarkasa. uz jokica profitirace 

 

Edited by bradilko
  • +1 3
Link to comment
31 minutes ago, mackenzie said:

Можда није требало да идемо за Абу Даби јер је био напоран пут, иако смо имали фантастичну организацију, али опет је друга клима, све је другачије било и изгледали смо доста уморно. Биле су нам потребне те утакмице, а зарадила се и добра пара. 

- Kari :kecman:

😂😂😂

DSC_0017.JPG

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Ali mozda nekom zvuci smesno, ali taj Guduric je superstar. Igra za ozbiljnu EL ekipu, ima dobru ulogu, ima reprezentativno iskustvo... on je jedan od privilegovanih na ovom svetu, jedan od nekoliko stotina najboljih u svom poslu.

 

Uopste mi nije jasno takvo uplaseno ponasanje. Kao da je neko iz trece lige koga su pozvali da popuni broj pa se ziv usrao.

 

Covek je milioner, tamo jedan od ipak nekih kao lidera jedne ozbiljne ekipe.

 

Ko da vidis nekog od najboljih na svetu u nekoj drugoj bransi kako tako pokunjeno i uplaseno dolazi na posao.

 

A on je takav i protiv Japana, ajde da nekako i da razumemo protiv SAD-a, mada ni za to nema razloga.

 

Jako nam fali jedna prava i dobra trojka, osim toga sto nam takav igrac fali, on bi uzimao minute na toj poziciji i Dobric bi ga menjao.

 

Onda bi Gudura i Vanja bili samo neko ko menja Bogdana, a to bi trebalo da bude neki mizeran broj minuta po tekmi i jos to dele.

Link to comment

3 minuta do kraja druge cetvetine. petrusev krade loptu i proba avramovica koji naravno ide u stranu a unutrannema zive duse. i onda daje petrussv pogresan pas jer ovaj ne ume da vidi gde da se krece, ne u sirinu kad nema nikkg u sredini.

 

Link to comment
2 minutes ago, Hele said:

Ali mozda nekom zvuci smesno, ali taj Guduric je superstar. Igra za ozbiljnu EL ekipu, ima dobru ulogu, ima reprezentativno iskustvo... on je jedan od privilegovanih na ovom svetu, jedan od nekoliko stotina najboljih u svom poslu.

 

Uopste mi nije jasno takvo uplaseno ponasanje. Kao da je neko iz trece lige koga su pozvali da popuni broj pa se ziv usrao.

 

Covek je milioner, tamo jedan od ipak nekih kao lidera jedne ozbiljne ekipe.

 

Ko da vidis nekog od najboljih na svetu u nekoj drugoj bransi kako tako pokunjeno i uplaseno dolazi na posao.

 

A on je takav i protiv Japana, ajde da nekako i da razumemo protiv SAD-a, mada ni za to nema razloga.

 

Jako nam fali jedna prava i dobra trojka, osim toga sto nam takav igrac fali, on bi uzimao minute na toj poziciji i Dobric bi ga menjao.

 

Onda bi Gudura i Vanja bili samo neko ko menja Bogdana, a to bi trebalo da bude neki mizeran broj minuta po tekmi i jos to dele.

znamo da je guduric milioner i svaka cast ali on stalno prsvi iste stvari a mora bolje, pametnije, sam sebe limitira. ok je njegova karijera ali mogao je bolje, licilo je da ce ici na bolje. jebiga

Link to comment
2 hours ago, Hele said:

Sta po vama fali Bogiju da bude nas drugi najveci igrac svih vremena?

 

Po meni, nije toliko daleko i nemoguce.

 

Trenutna situacija

 

1. Djordjevic

2. Bodiroga

3. Jokic

4. Bogdanovic (tu negde sa Stojakovicem i Divcem)

 

(da mi oproste starije generacije, ne idem dalje u proslost)

 

I to gledano komplet ucinak u karijeri, ako gledamo samo reprezentaciju onda Bogdan ispred Jokica, a Jokic ni u prvih 10. Da bi stigao i prestigao Bodirogu, potrebno je neko zlato sa repkom, a celavi je nedostizan.

Edited by JohnnyD
  • Haha 1
Link to comment

jokic ne daje samo livadu vec kad bogdan promasi i kad svi blenu u kos i stanu on se dogega i ubaci promasaj.

ma genije lik. 

kako lep kos. kako je jokic spasio nas propali napad i bogdan samo prosledio avramu i ovaj pljus za 3 poena

zipa ovo, cini mi se da jokic psuje sve sto nije isfintirao da ovaj nalravi faul za ovaj poslednji sut u drugoj cetvrtini.

nevidjen takmicar. nevidjen.

Edited by bradilko
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, JohnnyD said:

 

Trenutna situacija

 

1. Djordjevic

2. Bodiroga

3. Jokic

4. Bogdanovic (tu negde sa Stojakovicem i Divcem)

 

(da mi oproste starije generacije, ne idem dalje u proslost)

 

I to gledano komplet ucinak u karijeri, ako gledamo samo reprezentaciju onda Bogdan ispred Jokica, a Jokic ni u prvih 10. Da bi stigao i prestigao Bodirogu, potrebno je neko zlato sa repkom, a celavi je nedostizan.

 

Seems legit. A Novicki nije ni u prvih 12 najboljih nemačkih igrača.

  • +1 6
  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, bradilko said:

znamo da je guduric milioner i svaka cast ali on stalno prsvi iste stvari a mora bolje, pametnije, sam sebe limitira. ok je njegova karijera ali mogao je bolje, licilo je da ce ici na bolje. jebiga

Ne, on bas mora da radi suprotno od stavljanja prsta na celo. Mora da ne razmislja. Kad god je frka, neka zadnja sekunda, on ubaci. Uglavnom od tablu 😂

 

A kad ima vremena da razmislja, on usere.

 

To i jeste njegov problem.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

 

Seems legit. A Novicki nije ni u prvih 12 najboljih nemačkih igrača.

Jes', ima 12 igraca koji su Nemacku vodili sami do finala nekog reprezentativnog takmicenja.

Link to comment
36 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Glavni utisak večeri je onaj Vasin anti potez. Pa šutni loptu jebote. Mislim da su se čuli i sporadični zvižduci u Areni

 

Verovatno su me culi do Zelenog venca koliko sam se razdrao kad je propustio taj sut. Jebo te, ekipa je odigrala za tebe da ostanes sam kao duh, sutni jebenu loptu, nisi Kenan Kamenjas. Kad ce da je sutne ako nece na 20 razlike na prijateljskoj utakmici?

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Hele said:

Ne, on bas mora da radi suprotno od stavljanja prsta na celo. Mora da ne razmislja. Kad god je frka, neka zadnja sekunda, on ubaci. Uglavnom od tablu 😂

 

A kad ima vremena da razmislja, on usere.

 

To i jeste njegov problem.

pa i to je neki nivo koji on ne moze da dosegne.

razumem te potpuno i slazem se ali i to je veliki rad, veliko razmisljanje da u nekim trenucima samo sutnes. islim moras da se pripremis za to.

mnogo bitna stvar. mnogo vere u sebe tu treba. mnogo muke. 

potpuno shvatam sta si napisao i slazem se ali ne moze to svako 

Edited by bradilko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...