Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

1 minute ago, Micko8 said:

Ako je onaj austrijski drvoseca mogao da napravi NBA karijeru, nema sumnje da bi se Milutinov tamo dobro snasao. Plus bi neke segmente u svojoj igri mnogo vise koristio tamo, kao sto je sut sa poludistance ,koji mu je odlican. Milutinov je uvek bio NBA materijal.

Pogresna tema, ali tacno.

Link to comment

Sta po vama fali Bogiju da bude nas drugi najveci igrac svih vremena?

 

Po meni, nije toliko daleko i nemoguce.

Link to comment

Jebo majku, sto je bilo vruce u Areni. Radi ventilacija, duva kad se ljudi rastrkaju na poluvremenu, ali dzabe.

 

Jokic i Bogdan su poezija. Bogi 32 godine :cry: Jokic ucestvuje i na klupi, bodri, lepo je videti to.

 

Petrusev i posebno Milutinov (kakva dandara na Janisu :ziga:) vrhunski.

 

Aleksa, Dobric i Marinkovic cepaju svoje

 

Jovic duplo bolji nego juce. Malo da dodje do kondicije kroz Juzni Sudan i Portoriko i milina

 

Gudura gine u odbrani i bas se lozi, ali napad uzas. O Vasiliju je otprilike sve reklo detence iznad mene koje vice NEEEEE kad god Vasa primi loptu :D

 

Plavsic isto dobar, steta (za njega) sto na svojoj poziciji ima Jokaru i Milutinova. Cini mi se da nije ni u odbrani vise toliko pogubljen.

 

Meni ne izgleda da ce Davidovac da ide. Cini mi se da je Radanov prvi pik.

  • +1 4
Link to comment
15 minutes ago, Hele said:

Jakovljevic je jedini tacan odgovor 🤣🤣🤣

 

ne, vec zheljko. ili maika, jedna je maika

 

obradovic ga je  fajn-tjunovo, ima bogdan recenicu na temu u dokumentarcu, koja je nedvosmislena.

Edited by uini
Link to comment

Kari posle tekme o Davidovcu

"Ne znamo, trenirao je, dobro je, napravljen je medicinski pregled, ništa se nije pogoršalo nakon treninga, čak se jedan deo mišića zatvorio i nema nikakvih problema. Međutim, ne znam, moraćemo još da razmislimo, naravno da je važan, važni su svi, ali nije dovoljno spreman, videćemo, obavićemo razgovor sa njim, sa medicinskim stafom i donećemo odluku".

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Hele said:

Sta po vama fali Bogiju da bude nas drugi najveci igrac svih vremena?

 

Po meni, nije toliko daleko i nemoguce.

Obozavam da gledam kako Bogdan igra, ima tako nekako fluidnu gipku kretnju, poezija pokreta.

Ne znam da li ce biti drugi ili koji već naš igrač svih vremena, ali znam da je uzivanje gledati ga kako igra za reprentaciju.

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Jokara nek traži Bogdanov trejd u Denver, a ne Westbrukov.

 

/pogrešna tema mode off

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Filozof manijak said:

Obozavam da gledam kako Bogdan igra, ima tako nekako fluidnu gipku kretnju, poezija pokreta.

Ne znam da li ce biti drugi ili koji već naš igrač svih vremena, ali znam da je uzivanje gledati ga kako igra za reprentaciju.

 

Bogdan je jedini nas igrac kojeg sam gledao da se uvek zaprepastim kad digne i promasi trojku. Vece poverenje imam da ce taj sut udje nego sto imam od sebe da cu da zavrsim i posaljem ovaj post. A upravo cu to sad da uradim.:D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Meni mnogo žao što mu veza sa Olgom Danilović nije uspela. Njihovo dete bi bilo najveći sportski radnik ikad..

 

Pričao mi poznanik, inače ozbiljan veterinar, da ga zvao Dule da mu nabavi konjsku mast za tetive. Ali ne onu ljudsku što je zovu konjska nego neko crnilo kao tovatna, a jako ko crna zemlja, bukvalno se koristi za trkačke konje, prodire kroz onu dlaku i jaku konjsku kožu.. I ovaj mu donosi kanticu u onu rupu od kafića u Pioniru, kad sa njim u separeu sedi Bogdanov otac. Bogi istegao neku tetivu i Duško ga hećim leči..

Edited by Vasilij Zajcev
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Bas dobra zabava protive pristojne Grcke.

Janisu se bas tolerisu ovi sitni koraci koje pravi.

 

 

Bogi :wub:

  • +1 1
Link to comment

Kari nije apdejtovan, pa se vrlo iznenadio da Rada vise ne pise za Sport koji je ugasen. Kakav Sport Klub, kakvi bakraci!?

  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...