Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Jeste, prema Peri :D a ko je to rekao?

 

Uglavnom, Sale je u nekom intervjuu, na pitanje sta prognozira za zavrsnicu EL rekao da bi voleo da "moj kapiten Teo" i CSKA osvoje ove godine, tako da je sve jasno.

zajebancija jbt...kada neko pomene rec kapiten u bilo kom kontekstu, u usima odzvanja Petar Bozic :P

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

juče je predsednik francuske federacije potvrdio na tviteru da parker,batum i diao dolaze na ep

 

dakle nešto ovako

 

parker, de kolo, batum, diao, gober

 

sa alternativama ertel, furnije, edvin džekson, neko na 3, lovernj, ažinsa, serafan.  recimo. verovatno sam nekog zaboravio. ne računam nou koji ne verujem da će igrati. 

Link to comment

nama odgovaraju sto jaci francuzi, kako bi izbacili smrdljive spance u polufinalu. a njih cemo vec tradicionalno odrati nekako.

 

mislim da su u ovom sastavu francuzi jači od španaca. španci još ni selektora nisu izabrali, ne može da se lupi u kom će sastavu doći na ep. već se pričalo o povlačenju ovih najiskusnijih. jedan gasol da ne dođe, to je ogromna prednost na strani francuza, o dvojici i da ne pričamo.. španci su definitivno tim koji bi morali pobediti u grupi ako ćemo da izbegnemo francuze...

Link to comment

 

parker, de kolo, batum, diao, gober

 

sa alternativama ertel, furnije, edvin džekson, neko na 3, lovernj, ažinsa, serafan.  recimo. verovatno sam nekog zaboravio. ne računam nou koji ne verujem da će igrati. 

 

Gelabale, Mahinmi i neizostavni Floran Pietrus.

 

Imaju 7 legitimnih NBA igrača + 3 NBA grejača klupe (Seraphin, Lauvergne i Mahinmi) + De Colo koji je jedan od najboljih evropskih bekova. 4 vrhunska NBA igrača (možda čak i 5 ako računamo debelicu). Nisam siguran da su Španci u prajmu imali ovako širok i dobar roster.

Link to comment

Gelabale, Mahinmi i neizostavni Floran Pietrus.

 

Imaju 7 legitimnih NBA igrača + 3 NBA grejača klupe (Seraphin, Lauvergne i Mahinmi) + De Colo koji je jedan od najboljih evropskih bekova. 4 vrhunska NBA igrača (možda čak i 5 ako računamo debelicu). Nisam siguran da su Španci u prajmu imali ovako širok i dobar roster.

 

slažem se. zaboravio sam mainmija, prosto je nemoguće da nekog ne zaboraviš. ove dvojice sam se setio, ali ko zna ko će tu da uleti na 3 pa sam ostavio otvoreno.

Link to comment

Nisam siguran da su Španci u prajmu imali ovako širok i dobar roster.

 

Rekao bih da jesu, mahom zbog PauG. Da je Parker par godina mladji sa ovom ekipom, druga prica.

Link to comment

Gledam potencijalni sastav francuza i jbte vladaće dugo mladi su...Španci jbga u padu ali i dalje vrh, mi , pa mislim da nam je zdravlje igrača najveći problem.I zamena za Krstića ????

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Hrvati su na papiru i prosli put imali jacu ekipu od nas, a sada su realno samo u jos boljoj formi.

Ako Bobi nije u ekipi, ili ne produkuje ovo sto ima u EL, mi ponaosob nismo nista bolji nego prosli put + nema Krleta i  nema ludila Braduljice.

Link to comment

^ Polako sa tim zaključkom, ne zna se ko će igrati i ko će biti u ekipi, za početak da se Birča, Jović, pa i Simke sklone iz rotacije ozbiljnih minuta i zamene boljim igračima, to je već neki upgrade.

 

Gledam potencijalni sastav francuza i jbte vladaće dugo mladi su...

 

Neverovatno mi deluje činjenica da Batum ima tek 26 godina  :ph34r: Parkera će teško zameniti igračem iste klase, ali pokazali su na SPu da mogu da igraju i bez njega. I ono što treba da brine, Kole deluje sve bolje i bolje kao trener, ima dva vezana takmičenja sa fenomenalnim rezultatom.

Link to comment

Hrvati ce dominirati narednih godina. Uz nas. Spanci i Francuzi nece imati dobru smenu generacija.

 

Ti, naravno, znaš da je Batum mlađi od Teodosića, da su Gobert i Fournier Bogdanovićevo godište, te da su oni prošle godine osvojili medalju bez Parkera, De Coloa i Noaha?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...