Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

OK, ovo vec izgleda kako treba, cekali smo poslednju utakmicu na pripremama da opalimo jedan statement i sebi i drugima.

Link to comment

Svaka čast momci, kapa dole đede Kari!

 

Pozitivni utisak ovih pripremnih Petrušev, baš zasreo momak. Negativan Vasa, totalno je nazadovao u Americi. Dvojac majstora Bogi i Jokara, ono je rapsodija od saradnje.. Domaći pogon Aleksa i Dobrić.

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

mojne da se lozite na pripremne stejtment tekme; sad cu da vrnem rts, samo da drmnem tri piva i veceram.

  • Wub 2
Link to comment

dakle ovih 11 i Davidovac. to je sasvim OK, pogotovo ako Jovic bude imao snage za 15+ minuta.

 

najvaznije pitanje, ko moze da se usunja u repku i kidnapuje Guduru i Vasu?

Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

dakle ovo je definitivnih 11

 

ko li je 12?

davidovac?poku?

Ja bih vodio Davidovca bez razmišljanja.

I kao nagradu, i kao neko zatvraranje ciklusa..

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Pa jasno je da ce Deda ici ako budeo mogao da hoda. Oni igraci sto su sa klupe posmatrali ove dve zadnje utakmice otpadaju. Steta sto su povredjeni Djurisic i Topic ovo je bila idealna prilika da se ukljuce i mlade snage. Sumnjam da bi bili stetniji po tim od Micica i Gudurica.

Edited by Micko8
Link to comment

Ide Davidovac, pa bar bi Kari probao nekog od ove cetvorice da vidi koliko i sta mogu.

Edited by Hele
Link to comment
1 minute ago, uini said:

mojne da se lozite na pripremne stejtment tekme; sad cu da vrnem rts, samo da drmnem tri piva i veceram.

 

Na sta da se lozimo, na reklame u poluvremenu?:D

 

Dobro je ovo izgledalo u vecem delu i to sa izostankom Micica koji kako se primice Olimpijada sve vise puni gace. Grci sigurno nisu dosli da neposredno pred takmicenje ovako dobiju po usima, delovali su prilicno deprimirano na klupi pred kraj utakmice. Sa Jokarom i Bogijem nama napad nikad nece biti problem ali neke stvari koje smo danas radili u odbrani dosta obecavaju u odnosu na bilo sta sto smo videli otkako se ekipa okupila. Nece nama ova utakmica mnogo znaciti za utakmice u grupi jer svi nasi protivnici igraju potpuno drugaciju kosarku od Grka ali lepo je videti zbog kasnijih utakmica da ekipe koje ne igraju run & gun mozemo da ostavimo na 70 poena jer mi cemo 85-90 ubaciti svejedno.

  • +1 1
Link to comment

Jaramaz je ušao juče pred kraj sa Japanom i napravio neku epic glupost, baš nema ni sreće jadnik.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

^nakon odgledanih minut emisije, mogu samo da kazem da je sramota sto nije zakljucak da je to zeljko obradovic a jos vise to sto nije ni pomenut.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...