Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ako se gleda po pipremnim mecevima , francuska je deseti favorit na turniru. Sta su kladionice ikada ista znale osim kada im neko dojavi da se namestaju rezultati:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

pa realno jeste bas tesno izmedju nas, francuza i kanadjana.

bio bi egal i da je best of 7, a ne jedan tekma. 

kladzama je realni odnos snaga samo jedan od inputa, igraju tu veliku ulogu i ocekivane i vec izvrsene uplate, a i kvote su bas blizu, u par procenata kad preracunas u verovatnoce. tek peta ekipa, nemci obicno, ima znacajan skok.

tu verovatno jednostavno ima vise uplata na kandjane i francuze pa su malo smanjili kvote, a nama malo pojacali.

 

 

Link to comment

Kako shvatam, kladionice i inicijalne kvote ne određuju po predikciji njihovih radnika ko je od koga bolji, nego kako će da namaknu više para. Lokalne kladionice tako uvek imaju manje kvote na lokalne klubove jer računaju da će lokalci navijački da poginu. Možda sam i pogrešno razumeo.

  • +1 2
Link to comment

Gledao sam sinoć Francuze protiv Australije. Njima ključni šut u crunch time-u uzima Ntilikina sa 7 metara, nakon bloka, a ključnu odbranu im igra De Kolo čiji igrač mu polaže loptu za pobedu, sekund do kraja. Njima je trener i odsustvo pleja veliki problem, nisam siguran da to mogu da prevazidju.

 

Kanada je jača za izvrsnog rezervnog pleja Nembharda + dva solidna unutrašnja igrača koji mogu da menjaju Kelija i Pauela. Tu je Jamal, ali on izgleda kao da nije deo tima. U svakom slučaju, njih bi izbegao ukoliko je to moguće. Po imenima i suvom kvalitetu, sigurno favorit br 2. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, uini said:

po meni je i nemacka tu, makar jednaka sa nama, dok se ne dokaze suprotno.

 

ali eto, ne vlada takvo misljenje a ja ne kapiram zasto, jer su igrali ubedljivo najbolju kosarku prosle godine.


Zato što su oni jedni od retkih tada poslali A tim na svetsko prvenstvo B timova.

Iskoristili su svoju šansu, svaka čast, kapa dole, ali je sasvim realno da ih stavljaju iza ove 4 reprezentacije.

Link to comment
33 minutes ago, Ivo Petović said:

Tu je Jamal, ali on izgleda kao da nije deo tima. U svakom slučaju, njih bi izbegao ukoliko je to moguće. Po imenima i suvom kvalitetu, sigurno favorit br 2. 


Isti utisak sam imao juče kad sam gledao juče neki grupni intervju zezatorskog tipa. Svi se gotive, zezaju, prozivaju, samo Jamal kao klip kukuruza medju njima, ništa ne kapira. Izgleda se napravila fina atmosfera poslednjih nekoliko godina, što je on sve preskočio. 

Edited by Amos
  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, goofs said:


Zato što su oni jedni od retkih tada poslali A tim na svetsko prvenstvo B timova.

Iskoristili su svoju šansu, svaka čast, kapa dole, ali je sasvim realno da ih stavljaju iza ove 4 reprezentacije.

 

jesu igrali sa skoro svima, tj ne verujem da su hartenstein i kleber u sastavu pa je ekipa ista; samo kazem da je meni tu bitnije sto su igrali opasan basket, po meni dosta bolji i od nas i od kanade.

 

videcemo, njemci su za mene tu mozda i prvi iz ovog drugog tiera [kanada, srbija, francuska], jer su uigrana ekipa, nema kod njih nekih nepoznanica a i neoptereceni su.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Jel bio juče neko? Jel može da se uđe na bar kod/qr kod ili mora papirna karta?

Link to comment

Nemacka bi izgubila finale prosle godine da se Dobric nije povredio na pocetku utakmice. Uvek nam se dogadjaju takve stvari na velikim utakmicama, povreda Jovica pred finale 2017 itd. A da nemci jesu jedan od favoorita za osvajanje medalje to stoji, da su ispred nas i Kanade ne bi rekao, tu su negde na istom nivou.

Edited by Micko8
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

@Profesionalac
 

Нисам био на текми и јес да ксс функционише као организација из 80-их али било би превише и за њих да не може да се уђе без папирне карте ценим.

  • +1 1
Link to comment

Jedino ako Janis preko noci postane odlican suter za tri poena. Ja ih vidim kao trecu ili cetvrtu ekipu u grupi po plasmanu. Spanci su mnogo potcenjeni, skoro ista ekipa koja je osvojila Evrobasket pre dve godine, prosle godine nisu imali Brown-a a bili su na jedan posed na utakmici sa Kanadom koja je odlucivala prolaz u cetvrtfinale.

Edited by Micko8
  • +1 3
Link to comment

Dobro, ta grupa je toliko zeznuta da je sve

moguće. Lako mogu dva da otpadnu iz te grupe pošto će da se pokolju. Mislim da će tu Australija otpasti.

 

Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Jel bio juče neko? Jel može da se uđe na bar kod/qr kod ili mora papirna karta?

 

Ušao sa qr kartama

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...