Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Piše  na Sport klubu da Aleksa ide u CSKA.

Sad može da se fokusira na OI.

Edited by sasha
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

On 19. 7. 2024. at 16:36, Micko8 said:

 ... Ovaj Micic ce nas opet kostati nekog uspeha na velikom takmicenju u to sam 100% uveren.

 

 

Mene vise zanima kako gledas na hajp glede kosarke na OI. Jbt, ides na takmicenje gdje znas da ti je maksimum drugo mjesto. 

 

Ili mislis da se nasi i kosarkasi ostalih selekcija lise Drim tima vode onom Kubertenovom? :fantom:

Link to comment

Sa takvim razmisljanjem se ne ide na velika takmicenja. Reprezentacija uvek treba da cilja na najvisi plasman. Nikad se ne zna u eliminacionim utakmicama, pritisak,povrede itd. Ja samo znam da mi sa divljim Micicem ne mozemo daleko. Neko mora da ga obuzda ili da bude klupiran kada dodju eliminacioni mecevi, sa pretpostavkom da cemo proci grupu.

Link to comment

Opet sam saznao da je Jović skroz u redu, da ga Pešić obožava, ne znam da li je bilo pritisaka da ne igra.

 

Kada sam prošli put čuo isto predveče je izašlo da ne igra, tako da se spremite.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

@kralj

 

Jel obitavaš mračnim kafićima i stanovima Njegoševe ulice?

 

Baš slabo ti kafići. 2-3 godine sam overavao jedan kafić na platou u Njegoševoj preko puta onih dukljanskih.

 

Al to mi komšiluk. Prolazim, najviše viđam Žoca i Diklića. Mada Žoca mnogo češće viđam na drugom mestu gde sam regular, isto mi gazde drugari.

 

Ali oko Jovare su medicinski koridori. Video sam i njega dok su ovi bili u Emiratima, ali je nosio picu iz Bucka i došlo mi da navijam da ne igra.

 

 

  • +1 1
Link to comment

sarenac nemojte me pitati da li je bruto ili neto

 

evo zabole me kurac da li je bruto ili neto

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...