Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

38 minutes ago, Hele said:

Pa ok, ajde sad da ne preterujemo. Sto je pun sou ako Jokic ne igra? To su utakmice reprezentacije, ako hoces da ides da istu podrzis, idi, ako neces, niko te tera. Nije savez duzan da ti garantuje da ce neko igrati ili ne. Ne treba da ides da gledas Jokica nego reprezentaciju. Mislim, ok, tvoje je pravo i da gledas samo Jokica, ali ako ne igra, ima pravo da ne igra. Ne sluze ove utakmice da bi se nekom udovoljavalo da vidi Jokica nego su pripremne pre OI. Ako ti se gleda samo Jokic, ok, ali svestan si pre kupovine da moze da se desi da ne igra, iz milion i jednog razloga.

Nismo se razumeli. Mislim da su dzukacki izbacili karte za Japan bez da pominju Grčku. Pa kada se dobrano prodalo za Japan po jakim cenama, onda objavili da će biti i Grčka.

 

Šta misliš koliko bi ljudi uzelo karte za Japan ako bi u isto vreme znali da mogu za iste pare da gledaju generalnu probu protiv jačeg protivnika.

 

Pri tom da se ogradim, ja sam uzeo karte samo za Grčku 

Link to comment
8 minutes ago, Amos said:

Au, Bogi gejmer ovako da fejluje. 

Dok trpa u reprezentaciji neka fejluje u gejmingu, :D

Link to comment

Jebem li ga, provodio je vreme u raidovima i pričao sa ljudima iz tog komjunitija. Ajde ovaj paor kome su štalska vrata najmodernija stvar koju je video, ali sam mislio da je Bogdan obrazovaniji u tom smislu. 

  • Haha 4
Link to comment

Pa imaju i Japanci Hachimuru koji igra u NBA ligi :) Vazno je da se niko od igraca ne povredi a glupost je sto su debili opet zakazali utakmicu za utakmicom.

Link to comment
2 minutes ago, Micko8 said:

Pa imaju i Japanci Hachimuru koji igra u NBA ligi :) Vazno je da se niko od igraca ne povredi a glupost je sto su debili opet zakazali utakmicu za utakmicom.

Misliš da su zakazali utakmice iza leđa Pešiću, ili je i on debil koji ne shvata koliki je rizik od povreda?

Link to comment

Pa nas KSS je pristao da igra sa Grckom u Ponedeljak. Mogli su da odbiju taj mec ili da ga pomere za  Utorak ili Sredu. Pokusevski izgleda nije preziveo finalnu secu :fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
29 minutes ago, Amos said:

Jebem li ga, provodio je vreme u raidovima i pričao sa ljudima iz tog komjunitija. Ajde ovaj paor kome su štalska vrata najmodernija stvar koju je video, ali sam mislio da je Bogdan obrazovaniji u tom smislu. 

 

Za Bogija mnogi govore da je fah idiot, tako da me ipak ne iznenadjuje. Verovatno poceo da igra neke igrice tamo krajem 90-ih, neki Sony Playstation, zna verovatno za Nintendo, ali 80-te jok.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

To ko Bodirogu da si pitao šta je Galaksija. Pitao bi jel su to one štanglice sa medom i susamom.

  • +1 1
Link to comment

Bodiroga citao Svetosavski magazin, kakva bre Galaksija..

Edited by Jimmy Kowalski
  • Haha 3
Link to comment
3 hours ago, kralj said:

Ja te 2500 nisam ni video. Samo 500, 3500 i 6000. Al nije ni bitno. 

Te su izgleda planule odmah, ja sam htela njih da uzmem.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Bas se osecam matoro


Debeli pocinje da lici na onu reakciju sto smo je kratko i mnogo koristili 

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...