Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

4 hours ago, Valkyrie said:

Ko određuje cene karata? Arena ili KSS?

Iskreno, očekivala sam neke manje-više simbolične cene ali mislim da su preterali, sve računaš x 2 jer retko ko ide baš sam. 


Симболичне су (500 кинти) горе за голубарник, баш је велика диспропорција. С обзиром да горе практично нико не поштује нумерацију може да се забоде океј место. Е сад ко хоће баш изблиза да диви Јаниса мораће да се отвори озбиљно. Очито играју на карту прошле текме с њима која је била спектакл, јебе им се што је ово сад пријатељска.

Link to comment

A i taj golubarnik vam uopšte nije tako loš. Moći ćete lepo gledati gde god da ste gore.

 

Nije idealno, ali za te pare se isplati.

Edited by Milošica
Link to comment
48 minutes ago, johan nagel said:


Симболичне су (500 кинти) горе за голубарник, баш је велика диспропорција. С обзиром да горе практично нико не поштује нумерацију може да се забоде океј место. Е сад ко хоће баш изблиза да диви Јаниса мораће да се отвори озбиљно. Очито играју на карту прошле текме с њима која је била спектакл, јебе им се што је ово сад пријатељска.

Pa to, golubarnik za džabe pa nagađaj ko vodi loptu. Ja sam gledala one karte od 2500, ako ih uopšte više ima. Jbt, prijateljska utakmica, aman... Još da ne igra Bogdan opet pa da popizdim, svaka čast Janisu though.

46 minutes ago, Milošica said:

A i taj golubarnik vam uopšte nije tako loš. Moći ćete lepo gledati gde god da ste gore.

 

Nije idealno, ali za te pare se isplati.

Naravno da je 500 kinti smešno za ugođaj gledanja reprezentacije. Smeta što sve i da izabereš online neka okej mesta - što kaže Johan niko to neće da poštuje pa ko te jebe onda.

Link to comment

Конкретно ако би се поштовала нумерација ова места која су остала реално и јесу крш. Међутим горе углавном влада закон јачег (безобразнијег), тако да ко први седишту на солидном месту њему седиште на солидном месту.

 

У суштини узмеш ту од 500, дођеш мало раније и ако си мега бахат забодеш негде на средини а ако си умерено бахат неки лагани ћошак одакле се лепо види и ето. :D

Link to comment

Bezobrazluk je ovih 6 soma, al šta da radiš. Pitanje da li će Jokara ikad više za reprezentaciju, što implicira da neće ni u Evropi više na teren.

 

Kapiram da su ogroman deo podelili, ovo što je ostalo pitanje i da li će da ode, što je sramota sama po sebi.

Link to comment

Karte su bukvalno odraz stanja u drustvu :lolol:

 

Sirotinja i ovi bahati novokomponovani burzuji :lolol:

 

Imas za 500 za sirotinju i sledece su 2500. Srednja klasa ne postoji :lolol:

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

takodje

na onom nekom cenovniku video te od 2500

a na sajtu za kupovanje karti samo 500, pa sledece 6000

 

 

a prilicno mi na kurac ide to kako smo nabazdereni

za skuplje karte se postuje numeracija, a za jeftinije zakon jaceg

bas smo stoka prema samima sebi i nema tu pomoci

  • +1 1
Link to comment

Sta tek reci za ove koji su imali za jednu tekmu, skrpili i kupili za meč sa Japanom da isprate orlove (inače koliko sam video ista cena kao za Grčku) a onda im se KSS posere na plan i za iste pare dan kasnije stavi Grčku sa Janisom. Još kad odmori Jokara protiv Japanaca biće pun šou.

Link to comment
14 minutes ago, pbg12345 said:

a prilicno mi na kurac ide to kako smo nabazdereni

za skuplje karte se postuje numeracija, a za jeftinije zakon jaceg

bas smo stoka prema samima sebi i nema tu pomoci


Јбг таква нам је култура некако а и нисмо навикли на модерне стадионе/хале где је све то нормална ствар. Тек се на фудбалу не поштује нумерација мада тамо и нема оволиког просеравања са различитим ценама карата.

 

Овде кад даш шест хиљада за карту очекујеш да имаш бар то место сачувано. Или на клупском нивоу кад пљунеш 600 евра за пропусницу рецимо.

 

Горе у голубарнику људи углавном неће (мада има случајева) да се свађају за ситне паре, него шта ћеш тако је како је.

Link to comment

Posle ove tri odigrane prijateljske utakmice, meni je najjaci utisak koliko su Micic i Guduric beskorisni i stetni igraci u ovoj ekipi. Micic kao da ga probude pred samu utakmicu, covek ne zna gde se nalazi, na najglupli nacin gubi lopte, telefonira dodavanja koja protivnik iz starta vidi i naravno presece. On kao prvi plejmjker bi trebao da razigrava saigrace, umesto toga on ide na neka probijanja gde dobija bananu ili mu protivnici iscackaju loptu ili promasi tezak sut. Sa Jokicem nema nikakvu saradnju, ne ume da odigra pick and roll akciju sa njim, stalno bezi u stranu sa loptom i igra neku svoju igru, u odbrani standardno statira, on je nas najgori odbrambeni igrac. Guduric na isti nacin gubi lopte, ili telefonira dodavanja ili mu protivnik skoro uvek iscacka loptu iz ruku , uz standardno fintiranje suta i dosta losu odbranu. Stalno govorim da je ludost imati dva takva igraca u jednoj ekipi. Ako bi morao da biram izmedju njih dvojice poveo bi Gudurica, jer on barem ponekad zna da odigra dobro neku vaznu utakmicu ili da ima dobru deonicu, kao na primer protiv Litvanije prosle godine. Micic nikada u dresu reprezentacije nije odigrao dobru utakmicu. Utakmice sa ekipom Ceske, Finske ili protiv tako slicnih i slabijih protivnika u grupnoj fazi ne brojim. On se uvek raspada kada je najvaznije i to se nikada nece promeniti. On je nama kao sto je Turkoglu bio turskoj reprezentaciji ili Gallinari italijanskoj . Kao neki dobri klupski igraci a u reprezentaciji zivi raspad. Ja bi radije poveo Radanova na OI umesto Micica. Radanov barem igra solidnu odbranu i ne brlja. Ovaj Micic ce nas opet kostati nekog uspeha na velikom takmicenju u to sam 100% uveren.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, *edited by mod said:

Sta tek reci za ove koji su imali za jednu tekmu, skrpili i kupili za meč sa Japanom da isprate orlove (inače koliko sam video ista cena kao za Grčku) a onda im se KSS posere na plan i za iste pare dan kasnije stavi Grčku sa Janisom. Još kad odmori Jokara protiv Japanaca biće pun šou.

Pa ok, ajde sad da ne preterujemo. Sto je pun sou ako Jokic ne igra? To su utakmice reprezentacije, ako hoces da ides da istu podrzis, idi, ako neces, niko te tera. Nije savez duzan da ti garantuje da ce neko igrati ili ne. Ne treba da ides da gledas Jokica nego reprezentaciju. Mislim, ok, tvoje je pravo i da gledas samo Jokica, ali ako ne igra, ima pravo da ne igra. Ne sluze ove utakmice da bi se nekom udovoljavalo da vidi Jokica nego su pripremne pre OI. Ako ti se gleda samo Jokic, ok, ali svestan si pre kupovine da moze da se desi da ne igra, iz milion i jednog razloga.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Hele said:

Pa ok, ajde sad da ne preterujemo. Sto je pun sou ako Jokic ne igra? To su utakmice reprezentacije, ako hoces da ides da istu podrzis, idi, ako neces, niko te tera. Nije savez duzan da ti garantuje da ce neko igrati ili ne. Ne treba da ides da gledas Jokica nego reprezentaciju. Mislim, ok, tvoje je pravo i da gledas samo Jokica, ali ako ne igra, ima pravo da ne igra. Ne sluze ove utakmice da bi se nekom udovoljavalo da vidi Jokica nego su pripremne pre OI. Ako ti se gleda samo Jokic, ok, ali svestan si pre kupovine da moze da se desi da ne igra, iz milion i jednog razloga.

A jbg, ako platiš kartu 6k dinara, hoćeš da gledaš celu reprezentaciju, uključujući i njenog najboljeg igrača, kog nemaš priliku često da gledaš uživo.

Šta misliš, da li bi karte koštale toliko da je bilo ispraćaja u Manilu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...