Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

5 minutes ago, MiddleClass said:

Ne znam zasto prizivate Nikolu Jovica. Koliko dugo nije trenirao? U vrhunskom sportu svaki dan propustenog treninga se osjeti, a kamoli sedmice ili mjeseci

 

Pa trenira individualno. Ako ne postoje neke prepreke sa klubom, i ako bude bez problema igrao na poslednje 2 pripremne utakmice, nema razloga da ne ide.

  • +1 4
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

Ima i ovde, skoro 3 mln pregleda već. Embiid je omiljena tema svima, a komentari su posebna priča :D

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Jbg, daj bar nečemu da se smejemo u ovoj nesreći™

 

Embiid is gonna struggle - proročki komentar :lolol:

Link to comment

Prednost za nas je sto je sklon povredama, narocito kad ovako pada, pa bi u tom slucaju ostali samo sa Dejvisom i Adebajom ;)

Link to comment

Adebaya nece onako kenjati sut za tri poena na samom turniru. On nas je i prelomio . Inace amerikanci dosta bolje igraju kada je embad na klupi, dosta brze i efikasnije.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Jedino što me ozbiljnije brine je Micić. Ne može se na ovakvom turniru doći do medalje sa Aleksinih 25 minuta, a Micić za sada igra lošije od njega. Zato me je Petrušev malo smirio glede briga zbog potencijalnog izostanka Jovića. I Oliju i sada u repki je odličan na četvorci i super se snalazi kada je sa Jokićem na terenu. Ako bi igrao Jović bili baš zemlja na unutrašnjim pozicijama. Nadam se da će Bogdan svojim prisustvom na parketu makar uspeti da zauzda divljanje Avramovića ako se mrtvi Micić ne pojavi na turniru.

  • +1 5
Link to comment

Jbg, mala smo zemlja. Nemoguce je imati neki veliki broj igraca da mogu da igraju na najvisem nivou kako spada.

 

Jedino sto nekad moze i da te ukenja da se to lepse rasporedi. Pa da na bitnim tekmama skratis rotaciju na maks i odigras sa sedam igraca na primer.

 

Za malog Jovica znamo da je odlican, ove godine bi trebao da bude jos bolji, a tu je i Petrusev koji isto pokazuje da zlata vredi.

 

A na pet Jokic i Milutinov.

 

Da je bar Jovic trojka 🤣

 

To su 4 pouzdana i kvalitetna igraca, Bogdan peti, a ni tri pozicije nismo pokrili.

 

Da nam je takvih pet igraca, ali da pokrivaju pet pozicija, to kad nas ukenja, mozda i budemo imali neku sansu.

 

Ovako igrace ta petorica i od Micica, Avramovica, Gudurica, Marinkovica i Dobrica cemo traziti nesto i vecito cemo iz utakmice u utakmice gledati u pasulj da li im je vece ili su u modu da sve useru.

 

Aleksi mislim da bi adekvatna terapija dosta toga resila 🤣

Link to comment
5 hours ago, Ivo Petović said:

USA Basketball

 

Narko Gudurić :ziga:

 

:laugh:

Gledam ovu statistiku, jbg meni je ovo podnevni termin i teško mi je da se uklopim da pogledam. Avramović 17 minuta, Narko™ Gudurić 26 minuta, Dobrić 30 :blink: Jel neko pomislio da ovakva ekipa može da uradi više nego da samo načne ovaj USA tim. Sa druge strane ovim momcima kapa dole i vidim da im brojke uopšte i nisu loše. Pokušaću da nađem vremena i pogledam snimak čisto iz respekta prema njima. 

  • Wub 1
Link to comment

Pa Jovic moze da igra i na trojci. On je u Megi igrao kao spoljnii igrac, u mladjim selekcijama i u seniorskoj ekipi. U Majamiju i u reprezentaciji ga guraju na cetvorku a to nije njegova prirodna pozicija. Moze Pesic komotno da pokusa sa petorkom Avramovic,Bogdanovic,Jovic,Petrusev i Jokic. Naravno ako Jovic bude spreman. Jovic je odlican ball handler, veoma je brz sa loptom i treba mnogo vise da igra sa njom a ne samo da bude spot up suter u ekipama u kojima igra.

Edited by Micko8
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...