Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

@Dzodi

 

Dobro, ako za potrebu ove mudre diskusije pretpostavimo da je tom prilikom zaista ispao cobanin, da li zaista smatras da ga taj jedan incident cini nedostojnim kapitenske trake, i pored karijere bez jedne jedine mrlje i svega sto je pruzio reprezentaciji?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Ne bi, samo ne bi ispao cobanin da se nije dohvatio stolice i zavitlao njome.

Priznajem da mi je bilo jako neprijatno kada sam video da je nekog povredio tom stolicom.

Ali niko nije svoj u tim trenucima, posebno Krle kome bi Skorcijanitis okončao karijeru da je stavio ručerde na njega.

 

Svejedno ...trunka je to u odnosu na sve što nam je pružio.

Edited by Musky
Link to comment

Kapiten koji je onomad izjavio da nije dosao da igra za neko 6. mesto na evropskom prvenstvu? Ili koji je krenuo da nabode stolicom u glavu protivnickog igraca? Ne bih toliko precenjivao Krsticeve liderske sposobnosti, on je prosto bio najiskusniji i najbolji igrac, jedini sa nekim rejjtingom u tom trenutku, zato je i bio kapiten. 

Link to comment

Da si čitao šta piše pre nego što si uskočio u pravednom patkometarskom zanosu, video bi da je priča krenula kad je neko napisao da je Teo upitan za kapitensku traku zbog sumnjivih vanterensko-svlačioničkih osobina, pa je onda Joe napisao ovo za Krleta, da nije ni on neka specijalna cvećka, što ne mora da znači da je nedostojan trake, osim neko tako nešto ne učita, kao npr ti sad.

Link to comment

Da si čitao šta piše pre nego što si uskočio u pravednom patkometarskom zanosu, video bi da je priča krenula kad je neko napisao da je Teo upitan za kapitensku traku zbog sumnjivih vanterensko-svlačioničkih osobina, pa je onda Joe napisao ovo za Krleta, da nije ni on neka specijalna cvećka, što ne mora da znači da je nedostojan trake, osim neko tako nešto ne učita, kao npr ti sad.

 

:lol:

 

Ne bih te vise zadrzavao.

Link to comment

kad uzmes ta dva posta i procitas jedan za drugim u celini, mozes jasno da vidis sta sam hteo da kazem. evo, ljakson je recimo shvatio. ti si samo video da neko dira krleta i uleteo sa stolicom u ruci u raspravu.

Link to comment

Sta ces, takvi smo mi huligani, odrasli na vrelom pionirskom parketu i vaspitavani na casovima ljubavi. Mozda ne znamo da citamo, ali bar znamo da se bijemo. Jos kad bismo se naucili tom prefinjenom cinizmu i pljuvanju svega i svakoga sa moralnih visina, samo bi nam nebo bila granica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...