Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Just now, johan nagel said:

Ма да, хоћу да кажем да резултати на припремним утакмицама нису меродавни једноставно. Лепше је кад побеђујеш свакако али то није никакав гарант да ћеш бити прави када буде требало.

Uz to, raduju i ovi katastrofalni procenti šuta.

Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

jos nesto

pored cistog individualnog kvaliteta i onog sto donosi ekipi, bogdan ovde fali jako i u smislu hijerarhije

itekako ce se stvari u ekipi, narocito medju spoljnim igracima drugacije sloziti sa njim na parketu, plus to posledicno treba doneti odredjenu mirnocu ostalima

 

jokic i bogdan su tu da nose ekipu, da napadacki najvise daju, kreiraju i za sebe i za druge

milutinov i nadamo se micic da u drugoj petorci iskreiraju nesto

ostali pre svega da igraju odbranu, skacu, koriste pasove jokica i bogdana, ubacuju otvorene suteve

i opet, velika je razlika dal ce to raditi jovic, vanja, petrusev ili jaramaz, radanov, ristic

Edited by pbg12345
  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Pa to, kapiram da sut dolazi kad treba. Sem kod Amera, njima uvek ide

 

mislim da je ovo prva tekma gde su imali dobar sut. ali naravno, njima samo treba momentum, da povedu 10ak i da im se opusti ruka

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Pa to, kapiram da sut dolazi kad treba. Sem kod Amera, njima uvek ide

ne ide ni njima uvek

 

ali ovo su prosto najbolji igraci na planeti

pa jos kad ekipa vodi +20, kad igra dobru odbranu, onda se i ruke "opuste" i deluje da ne mogu promasiti

pomaze i to sto imaju bukvalno najboljeg sutera svih vremena ovog sporta u ekipi trenutno

  • +1 2
Link to comment

Богдан фали бар једнако као Јокић кад га нема, посебно сад с обзиром на то колико нам је танка та бековска линија.

 

Мицић је највећа брига из ових текми, он просто има ту традицију слабијих наступа за репрезентацију у односу на оно што пружа на клупском нивоу а опет је име и треба нам и не можеш да га скрајнеш, јер ко ће да игра Јарамаз..

Edited by johan nagel
Link to comment

Ja sam ubedjen da cemo odigrati mnogo zanimljiviju i kompletniju utakmicu sa amerikancima u grupi. Samo ako uspemo da iskontrolisemo Micica. Sa tri igraca koja nisu igrali veceras ce biti mnogo bolje i nema sanse da ce Adebaya ovako kenjati sut za tri poena za dve sedmice. 

 

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Najveca dobit su ove dve utakmice s njima, sto vise igras s najboljima to vise napredujes, nismo imali puno utakmica s njima ranije, uglavnom finala, a sada dve pa mozda i tri za par nedelja. To je i Bogdan pricao prosle godine. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Ko to misli? 


 

 

22 minutes ago, W.F.C. said:

Ok, nek ih je sasralo danas. Mi svakako imamo 10 dana za napredak. 

 

 

Mislim, možda se ljudi sprdaju a ja bukvalista ali na ovakve postove mislim. :D 

Link to comment

Ne znam zasto prizivate Nikolu Jovica. Koliko dugo nije trenirao? U vrhunskom sportu svaki dan propustenog treninga se osjeti, a kamoli sedmice ili mjeseci

Link to comment

Meni je kod amerikanaca opet najveci utisak kolika prevara od igraca je Embiid. Osvojice zlatnu medalju zahvaljujuci drugima i to ce mu ostati jedini trofej u karijeri.

Edited by Micko8
Link to comment
1 minute ago, Amos said:

Mislim, možda se ljudi sprdaju a ja bukvalista ali na ovakve postove mislim. :D 

Pa ne možeš citirati post od pre 20 minuta kao argument za svoju tvrdnju iznetu pre sat+ :D

Promaklo mi je do sad da si bukvalista, jasno je da se ljudi od muke sprdaju a loženje koje sam videla je bilo samo na pristup igri u prvom poluvremenu.

 

Svakako nebitna je utakmica, što ne menja stvar da boli guza od ~30 razlike :cry_b:

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...