Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

A dobro, sa Jovicem, Bogijem i Militunovim i skracenom rotacijom ovo moze biti 20 razlike, ako nas ide sut i sve nas kenja, moze biti i nekih 12, 13.

 

I toeto.

Link to comment
Just now, harper lee said:

 

Bitnih je odigrao dosta ali nijednu nije odigrao dobro.:D

To sam i mislio, napisao sam "odigrao" smatrajući da se zapravo i pojavio :D 

Link to comment
Just now, Valkyrie said:

Čini mi se da smo saznali i da je Entoni Dejvis bio mnogo dobar đak, "sa svim peticama" :lolol: & :isuse:

:Jova:

Link to comment

Kakav bog ovaj Ristic sa ovim trojkama 🤣

 

Ako bude povreda ili Poku otpada, mora on umesto Plavsica, bar ima neka korist od njega.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Čini mi se da smo saznali i da je Entoni Dejvis bio mnogo dobar đak, "sa svim peticama" :lolol: & :isuse:

najcrnje je sto sve vreme imam osecaj da oni uzivaju i da su ubedjeni da vrhunski rade posao i ujedno zabavljaju narod svojim "salama"

  • +1 2
Link to comment

Jbt ovde ljudi kao da nisu ocekivali ovakav poraz. Ne mozes sa Vanjom,Dobricem,Avramovicem kao glavnim igracima da se nadas dobrom rezultatu. Mislim da ce ovo biti mnogo bolje sa Bogdanovicem,Milutinovim i Jovicem na samom turniru i da cemo odigrati zanimljiviju utakmicu. Prvo poluvreme je bilo dobro za drugo nismo imali dubinu jbg.

  • +1 2
Link to comment

Nije mi radio net na sbb, mts, a1. Tek proradi kad nas amerikanci nabili 30 razlike. :D

Link to comment

Ispusila i mlada reprezentacija od Ceske u sesnaestini finala, e to je prava bruka :fantom: Mi kada gubimo, gubimo kolektivno.

Edited by Micko8
Link to comment

Možda moj glavni utisak sa utakmice, dok se još igrala košarka - koliko puta su naši bekovi ostali zaglavljeni u bloku ili se prosto odbili od istog. Neverovatna razlika u fizici, uz činjenicu da ovi naši nisu navikli na ovaj nivo uopšte.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...