Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

da, o tim svetovima gde to vazi kao pozitivna stvar nema potrebe da se raspravlja ovde.

 

A u tvom svetu je bolje dozvoliti da ti mrcina od 200 kila utrlja saigraca u parket?

 

Svasta se ovde oduvek moglo procitati, ali ovo pljuvanje Krleta odskace po fascinantnosti.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

 

 

Svasta se ovde oduvek moglo procitati, ali ovo pljuvanje Krleta odskace po fascinantnosti.

Razlog vidim samo u Krletovom zastrašujućem izgledu i generalno bahatom ponašanju na terenu tokom dugogodišnje karijere...druge nema.

Edited by Musky
Link to comment

A u tvom svetu je bolje dozvoliti da ti mrcina od 200 kila utrlja saigraca u parket?

 

jos samo da ovo odgovara stvarnim desavanjima tad pa da raspravimo da li je i koliko to bio dobar postupak

Link to comment

Razlog vidim samo u Krletovom zastrašujućem izgledu i generalno bahatom ponašanju na terenu tokom dugogodišnje karijere...druge nema.

 

A i ćelav je, znam ja taj mangupski stajling iz bloka...

Link to comment

Teo, Markovic, Vasa, Bogdan, Ibudala, Kalina, Lucic, Bjelica, Erceg, Bobi, Radulja, Stimac. Jel to najjacih 12 koje mozemo povesti?

moguce da lucic ispusi zbog macvana, mnogo bolesljiv.

Link to comment

jos samo da ovo odgovara stvarnim desavanjima tad pa da raspravimo da li je i koliko to bio dobar postupak

 

A koja su bila stvarna desavanja? Skorcijanitis prijateljski caskao sa nasim igracima i Krle ga iz cista mira s ledja naboo stolicom?

Link to comment

vise je bilo da je bezao pola terena da ga ovaj ne ubije, a onda kad ga je odvojilo 20 ljudi od njega iz besa zafrljacio stolicu preko cele te mase, iako nije bilo nikakve sanse da ga pogodi i zamalo unakazio random coveka.

Link to comment

vise je bilo da je bezao pola terena da ga ovaj ne ubije

 

Necuveno. Ne samo da je saban sklon incidentima, vec je i kukavica. Eee, ko je nama bio kapiten... Zato nam je tako i islo.

Link to comment

A i ćelav je, znam ja taj mangupski stajling iz bloka...

...a i stalno mu ruke u zavojima, mora da se šiba i u stvarnom životu po vazdan.

 

Tu jedna stolica ne menja kanal, kada ti Beast jede kolegu...a i naravno da su neravnopravni u opciji pesničenja.

Da li je moguće da bi bio veći baja u nečijim očima da je stao u gard onom monstrumu...pa šta bude.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...