Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ako sam dobro shvatio, Ameri su dali solidan keš kako bi u Abu Dabiju odigrali utakmicu protiv tima u kojem igra Nikola Jokić, ali će Srbija da odmara istog tog Nikolu Jokića protiv USA. Rešio Kari da prikrije karte. Seems legit, mada i u potpunosti sa bolimekurac, nećevaljda, koihjebe dražesnim majndsetom roda koji treba da se veseli zbog slobode.

 

 

 

  • +1 4
  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

5 minutes ago, Ivo Petović said:

 ali će Srbija da odmara istog tog Nikolu Jokića protiv USA. 

 

 

negde si čuo ili pretpostavljaš?

ja mislim da nema šanse to da se desi. veće su šanse da umesto pokua ubace u igru nekog belog ata, ponosa emirata nego ovo

Link to comment

Pa čitam komentare po forumu/forumima. Ljudi stvarno to očekuju :D

 

I ja mislim da se to neće desiti, kapiram da su Ameri uneli te neke obaveze u ugovor, ali mi je zanimljiv način razmišljanja.

Link to comment
23 minutes ago, Filozof manijak said:

usudiću se da napišem jedan jeretički komentar na ovo.

Da je Kalinić u svom prajmu, on bi bio no brainer. ali na njemu se vidi da mu je dosta mučenja preko leta i da ga stiže krštenica - u smislu želje i motivacije. Tako da mislim da je bolje što ni on ni Lučić nisu u ovom timu. Ovo je ekipa Jokić i Bogdan, plus 10 apostola.

(još samo da Cićmi prihvati to)

I ja sam tog misljenja, samo nisam hteo da ga iznosim, da je ovo nasa najjaca repstacija.

 

Ako se oporavi Jovic, naravno.

 

Nikakvi Teodosici, Nedovic, Kalinici, Lucici....neki vec i igracki zaostaju u odnosu na momke koji su sad sa repstacijom, neki i igracki, a i zbog uklapanja, ega, atmosfere, raspodele uloga u timu...

 

Osim Pokua. Jer kao sto sam napisao, ne moraju Kalina ili Lucic, ali fali jedan neki cisto pristojan i pismen kosarkas na 3/4.

 

Da je stabilan i pouzdan, pa da znas sta od njega mozes da dobijes.

 

Poku je sve samo ne stabilan i pouzdan. I tu je taj problem. Ne kazem da ce uvek biti tako, ali trenutno jeste.

 

Kad ga ubacimo, moracemo da gledamo u pasulj sta ce biti.

Link to comment
5 minutes ago, Ivo Petović said:

Pa čitam komentare po forumu/forumima. Ljudi stvarno to očekuju :D

 

I ja mislim da se to neće desiti, kapiram da su Ameri uneli te neke obaveze u ugovor, ali mi je zanimljiv način razmišljanja.

Verovatno će da ga skine ali će da igra 5-10 minuta. Skandal bi bio da ga ne skine. 

Link to comment

Kada govorimo o Kaliniću i ostalima koji fale, podrazumeva se pobogu da govorimo iz pozicije da žele da igraju. Ovom timu fali Kalina u smislu njegovog skill seta, na prvom mestu kao inteligentan igrač koji prepoznaje stvari po terenu.

I ne znam šta to znači nepouzdan igrač. Svako od njih ima i ovakve i onakve dane. Poku je em mlad, em se prvi put susreće sa ovim momcima, trenerom, turnirom... Očekivano je da će više da oscilira, ali to ga ne čini nepouzdanim. Evo, Bogdan je u utakmici koju smo označili kao eliminacionu i izgubili šutirao 1/13 trojke, pa ga to nadam se ne čini nepouzdanim.

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Verovatno će da ga skine ali će da igra 5-10 minuta. Skandal bi bio da ga ne skine. 

Našima je cilj da većina igrača "osjeti Amere", da se naviknu na taj intenzitet. Jokara to vrlo dobro zna, moj bet je da se uopšte neće skidati ili ako bude da će to biti kao što si napisao 5-10 laganih sparing minuta.

Link to comment

I naravno da nema nikakve veze sa "slobodarskim" majndsetom.

 

Jel su Ameri nekorektni što šalju ovako brutalan tim i ne žele se smilovati ostatku sveta ubacivanjem 12 role igrača - naravno da nisu.

 

Jel smo mi nekorektni ako procenimo da je odmarati Jokića korisno iz nekog razloga za ostvarivanje krajnjeg cilja - naravno da nismo.

Link to comment

Zašto bi bilo koga odmarali?
Nek budemo šampioni pripremnog perioda. 
Kouč Kari nek uteže i deli vaspitne.

Aleksa nek gleda hajlajtse Stefa Karija celu noć.
:fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

a sto jokica nismo juce odmorili, a danas da igra normalno

Zato što odmor sam po sebi možda nije jedini cilj.

 

Poenta mog posta je da nekakav hir koji Ivo pominje u prvom postu na ovoj strani - sigurno nije u pitanju.

Edited by Milošica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...