Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pokua je juče pojela trema (po mom skromnom mišljenju) i mislim da on itekako ima mesta u našoj repki

Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

..plus ono opste mesto "igrao u lutrijskoj ekipi";

 

ko je redovno gledao thundere tih par sezona, nije bio zacudjen sto su sada medju najboljima u ligi, jer imaju trenera koji je i tada jednako zahtevao disciplinu u igri. oni ni u jednom trenutku nisu bili neka banda na koju se misli sa onom karakterizacijom pod navodnicima

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Pokua je juče pojela trema (po mom skromnom mišljenju) i mislim da on itekako ima mesta u našoj repki

 

vraticu danas da pogledam, jer sam bio tu samo za prvu cetvrtinu; bas je bilo ocigledno da je bio u fazonu da postuje protok lopte, tj ne prekida flow da bi on sad nesto dokazivao. 

 

mislim, nebitno ali em sto znamo sve o igracu na konto 12mins igre, ujedno i prvih u repki, em sto se pisu ocigledne neistine o tome kako je igrao u nba. ne kontam ni jedno ni drugo.

Link to comment

Danas Debeli odmara, to je za očekivati. Čisto da ne otkrijemo sve karte Amerima.

 

Brinu Gudurić i Micić, ne zna se koji dekoncentrisaniji i neuigraniji. Sa njima je svaka akcije jako komplikovana, nedorečena. Generalno šteta, obojica su dokazani EL igrači koji znaju igrati sa loptom, ali kao da ih prisustvo drugih igrača (koji su bolji od njih) sputava da pokažu onoliko koliko znaju, pa hoće preko opanaka da urade i ono što ne znaju.  Vanja je idealan za ovu ekipu, radi dečko ono što treba. Bogdan nam je bitan koliko i Jokić, jedini kršten bek koji pravi ogromnu razliku, doprinosi i u odbrani i u skoku. Jokić nam je bitan zbog fizičke snage i prisustva u reketu, da nas atletski jake ekipe ne bi rastjeravali na buljuke.

 

Za Aleksu se ne brinem, on će na prvenstvu imati svoj posao, a lopta će biti kod Bogdana ili Jokića. Nadati se da će uspjeti da pogodi par šuteva, pa da veže igrača uz sebe.

 

Petrušev odličan, on je igrač koji razumije košarku i ne petlja mnogo, a u napadu je sposoban da uradi apsolutno sve.

 

Petorka Aleksa-Bogi-Vanja/Dobrić-Petrušev/Jović-Debeli djeluje dosta dobro i potentno, ali ne mogu se oteti utisku kako bi Kalina legao na ovaj rooster, naravno i Lučić, ali Kalinari sa svojim utrčavanjima, blokovima, i naravno defanzivni hustle.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Pokua je juče pojela trema (po mom skromnom mišljenju) i mislim da on itekako ima mesta u našoj repki

Mozda, u buducnosti. A i sad ako se neko cudo desi za ovih par dana do takmicenja.

 

Cuj, pojela ga trema, jel to treba da bude opravdanje?

 

Igra se 6 utakmica na OI, prakticno svaka je biti ili ne biti, nema tu mesta za tremu, od pocetka je turnir prakticno eliminacioni.

 

Pritisak ce biti veci nego na prijateljskoj, iako je debi.

 

2 hours ago, uini said:

..plus ono opste mesto "igrao u lutrijskoj ekipi";

 

ko je redovno gledao thundere tih par sezona, nije bio zacudjen sto su sada medju najboljima u ligi, jer imaju trenera koji je i tada jednako zahtevao disciplinu u igri. oni ni u jednom trenutku nisu bili neka banda na koju se misli sa onom karakterizacijom pod navodnicima

Ko najredovnije gleda Tandere? Pa njihovi navijaci. A oni se sprdaju sa Pokuom. Lik im je vise meme nego sto ga iko smatra za ozbiljnog kosarkasa i svima je drago sto je otisao. Jbg, ali tako je.

 

Iako mislim da jedu govna malo i da decko ima potencijal, ali eto, u OKC-u imaju privilegiju da i sutnu nekog talentovanog igraca, jbg, imaju ih milion.

 

 

 

Sve u svemu, Pokuu podrska, trebace vreme, ali realno je on u ovom trenutku daleko od 12.

Jedino sto su Deda i Jovic povredjeni, a i da nisu, tanki smo na tim pozicijama i vec su nekako svi precrtali Ristica, Plavsica, Jaramaza i Radanova, pa se mozda nadje u 12.

 

Da su tu Kalinic i Lucic, ili da imamo jos jednog iole pismenog igraca na 3/4, daleko je Poku od 12 u ovom trenutku.

 

Videcemo, nadam se da ce dobiti jos koji minut pa da vidimo, ali lik mi je zesce nepouzdan. A nema mesta za greske na OI.

 

Ako se Deda i Jovic oporave, Petrusev je isto odlican na 4, mozda i bolje gledati ka Radanovu. Ili Plavsicu.

Link to comment

Neobjasnjivo mi se uvek place kad god gledam ovo:

 

 

a sad zivimo i zivecemo ovo

 

 

dotepaj nas litijume kiselino... 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Guuundogan said:

Neobjasnjivo mi se uvek place kad god gledam ovo:

 

 

a sad zivimo i zivecemo ovo

 

 

dotepaj nas litijume 

 

 

Link to comment

Za sve ljubitelje Gudure, ako krizirate sto ne mozete da ga vidite izmedju dve tekme, evo intervjua od pola sata

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Hele said:

Mozda, u buducnosti. A i sad ako se neko cudo desi za ovih par dana do takmicenja.

 

Cuj, pojela ga trema, jel to treba da bude opravdanje?

 

Igra se 6 utakmica na OI, prakticno svaka je biti ili ne biti, nema tu mesta za tremu, od pocetka je turnir prakticno eliminacioni.

 

Pritisak ce biti veci nego na prijateljskoj, iako je debi.

 

Ko najredovnije gleda Tandere? Pa njihovi navijaci. A oni se sprdaju sa Pokuom. Lik im je vise meme nego sto ga iko smatra za ozbiljnog kosarkasa i svima je drago sto je otisao. Jbg, ali tako je.

 

Iako mislim da jedu govna malo i da decko ima potencijal, ali eto, u OKC-u imaju privilegiju da i sutnu nekog talentovanog igraca, jbg, imaju ih milion.

 

 

 

Sve u svemu, Pokuu podrska, trebace vreme, ali realno je on u ovom trenutku daleko od 12.

Jedino sto su Deda i Jovic povredjeni, a i da nisu, tanki smo na tim pozicijama i vec su nekako svi precrtali Ristica, Plavsica, Jaramaza i Radanova, pa se mozda nadje u 12.

 

Da su tu Kalinic i Lucic, ili da imamo jos jednog iole pismenog igraca na 3/4, daleko je Poku od 12 u ovom trenutku.

 

Videcemo, nadam se da ce dobiti jos koji minut pa da vidimo, ali lik mi je zesce nepouzdan. A nema mesta za greske na OI.

 

Ako se Deda i Jovic oporave, Petrusev je isto odlican na 4, mozda i bolje gledati ka Radanovu. Ili Plavsicu.

Dečko ima potencijala i ako ga posluži zdravlje smatram da će biti bitan šraf naše reprezentacije u skorijoj budućnosti.

Da li će biti u 12  za ove OI - ne znam. Sve zavisi od zdravstvenog biltena i Piroćančeve koncepcije. Juče se videlo, za one koji umeju da gledaju, da on tek može da raste i napreduje i da daje kvalitetan doprinos timu.

Verujem da matori Kari može da mu nađe žicu.

  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Hele said:

 

 

Ko najredovnije gleda Tandere? Pa njihovi navijaci. A oni se sprdaju sa Pokuom. Lik im je vise meme nego sto ga iko smatra za ozbiljnog kosarkasa i svima je drago sto je otisao. Jbg, ali tako je.

 

ma vidi, ako bih krenuo sa tom fandom ocenom xy igrača, mogli bi samo da se smejemo.

knicks fanovi misle da je julius randle najpotcenjeniji igrač & allstar u ligi, da je brunson tu negde u z rame dončiću i jokiću.

 

ja stvarno nisam u fazonu da skupljam vox pops sa interneta, već da pričam u odnosu na ono što sam video na solidnom uzorku, pa da imam svoje mišljenje.

možda je poku zaista sprdnja, vreme će pokazati ali sam konkretno reagovao na niđe-veze upise micka8

Link to comment
10 minutes ago, Hele said:

 

Da su tu Kalinic i Lucic, ili da imamo jos jednog iole pismenog igraca na 3/4, daleko je Poku od 12 u ovom trenutku.

 

 

usudiću se da napišem jedan jeretički komentar na ovo.

Da je Kalinić u svom prajmu, on bi bio no brainer. ali na njemu se vidi da mu je dosta mučenja preko leta i da ga stiže krštenica - u smislu želje i motivacije. Tako da mislim da je bolje što ni on ni Lučić nisu u ovom timu. Ovo je ekipa Jokić i Bogdan, plus 10 apostola.

(još samo da Cićmi prihvati to)

Link to comment

kapiram da će ameri danas biti naoštreni za jednu statement partiju, tako da će ovo biti dobar vajb za turnir.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...