Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, Micko8 said:

Micic ja nagori igrac u nasoj reprezentaciji. Ulogu koju ima u ekipu i koliko lose igra. Covek nema nikakvu hemiju sa Jokicem. Svaki napad se zabije u reket Australije i izgubi loptu. Nedostajes mnogo Stefane Jovicu.

 

ponavljam se godinama, ali micic je najgori i najdosadniji igrac kao visoke klase kojeg sam ja gledao u reprezentaciji. tragedija da smo kroz istoriju tolike smo talentovane bekove imali  a da ljokic kad se namoli da igra za srbiju mora da igra s tim pajserom.

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

Micić deluje i kao da nije skroz spreman, fali mu energije i brzine. Sa njim takvim, bez Bogdana i sa sasranim Gudurićem imamo poprilično lošu bekovsku liniju. Momci očigledno još uvek treniraju jako čim bacaju ovolike cigle i uglavnom su pomalo tromi i sporiji nego nego kad su u takmičarskoj formi. Pokušaj da se dobije meč sa Milutinovom i Jokićem na terenu je slavno propao i nadajmo se da je to kraj te ideje.

  • +1 3
Link to comment

Tradicionalna reprezentativna kuknjava u neko ovo vreme. Da malo odmore klupski topici.

Jos ovaj talas vrucine nikako ne pomaze.

  • +1 4
Link to comment

Sve što treba da znate o Aleksinoj odbrani je ovaj napad. Sa tim živiš i umireš ako će Aleksa da ti igra.

 

 

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Sve što treba da znate o Aleksinoj odbrani je ovaj napad. Sa tim živiš i umireš ako će Aleksa da ti igra.

 

 

 

Kad ovaj peder Patty nije hteo njemu da doda za kontru nego Danielsu.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, MeanM@ said:

Tradicionalna reprezentativna kuknjava u neko ovo vreme. Da malo odmore klupski topici.

Jos ovaj talas vrucine nikako ne pomaze.


Све је то добро, после Француске смо већ узели тозла, сребро само ако баш подбацимо. Сад засигурно губимо од Порторика, са Суданом ће већ бити кидање за пролаз.

 

Не би ваљало да је другачије :D

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Mislim da je najveci hendikep ovogodisnje representacije to sto smo izgubili pouzdanog plejmejkera u vidu Stefana Jovica. Tako da sada ljudi ocekuju da Avramovic zacepi tu rupu a to uopste nije njegova igra, on je igrac koji treba da donosi energiju sa klupe, ali posto za prvog pleja imamo sasvim nekompetetnog igraca, Avramovic ce biti pod jos vecim pritiskom da pruzi mnogo vise od uloge igraca koji unosi energiju sa klupe. Ja da sam selektor ekipe, Micica bi precrtao odmah. Imati njega I Gudurica u istoj ekipi je cista ludost. Nikoli Jovicu bi dao veca ogranicenja u igri sa loptom, pogotovo kada je Bogdanovic na klupi. On ume da kreira poene za sebe i za svoje saigrace. To je kljuc da se od njega stvori monstrum od igraca i u klubu za koji igra i u reprezentaciji. Pokusvevski, Micic,Ristic,RAdanov,Jaramaz su igraci koji ne mogu da donesu nikakav kvalitet igri reprezentacije.

Edited by Micko8
Link to comment

Jbt ti pratis kosarku od ranih uzrasta i fali ti Jovic. Nikola je ovde plejmejker. Ostali igraju odbranu, katuju i šutiraju otvorene šuteve.

  • +1 1
Link to comment

valja ovo. dobiti par pedagoskih po usima je uvek korisno. 

 

jedino sto ne razumem Izlapelog. mi bukvalno treba da koristimo svaki sekund da uigravamo Bogdana i Jokica, a ovaj Bogdana ostavi na klupi... sutra ce verovatno Debeli da odmara. 

 

s druge strane, gledanje Gudurica izaziva fizicku bol. najgori deo je sto on decko zna kosarke, tako da mi uopste nije jasno sta on ima u glavi. eksere? spenadle? sirup od jagode? sta god da je, mozak nije... to je ono sto boli. npr, gledanje Jaramaza je katarzmicno iskustvo kad uporedis sa Guduricem jer ti je posle 4 sekunde i 8 desetinki jasno da ovaj ne zna loptu da vodi pa te uopste ne nervira kad nesto zasere. 

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

@uini jesi tu, Poku kapiten zviznu trojku kad se lomilo

 

@ducca sve menja osim njega, ko da mora da nadoknadi zbog prošle godine

 

gledao samo prvu cetvrtinu, vraticu veceras ili ujutru tekmu

  • Tužno 1
Link to comment
24 minutes ago, kralj said:

Jbt ti pratis kosarku od ranih uzrasta i fali ti Jovic. Nikola je ovde plejmejker. Ostali igraju odbranu, katuju i šutiraju otvorene šuteve.

Naravno da fali. Uvek je plus kada imas igraca koji sa 210cm ume da povede kontru, iz prodora nadje slobodnog igraca a i da ubaci po neku trojku na utakmici.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...