Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Teoretski Simonovic je reprezentativno krilo, ima bolju sezonu nego kada je igrao prosli put za rep, a Lucic je pomalo kljakav . Nije se rodilo nikakvo novo krilo koje bi bilo realno zvati.

Ne volim Simonovica, ali mi se cini da je veoma moguce da opet bude u 12 da odradi po par minuta.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Za Milosavljevića se mnogo manje može reći da je fizički spreman da igra za repku, nego za Lučića. Dangubić je možda još uvek balav, ali je svakako investicija za budućnost i od njegovog igranja za repku možemo samo da profitiramo.

Mi smo tanki i na 2 i na 3. Tu kao sigurne imamo samo Bogdana i Kalinića, sve ostalo kuburi sa fizičkom spremom ili kvalitetom, ili je krajnja nepoznanica, kao npr. Nedović.

Link to comment

Lucic ima hronican problem sa ledjima, nije stvar do fizicke spreme. Milosavljevic ce biti spreman do prvenstva.

 

Uglavnom, to su nepostojeci problemi, kao da ljudi ne pamte da smo mi velike delove najboljih utakmica proslog leta igrali sa dva pleja i Bogdanom, da je Simon tamo uglavnom bio turisticki, da je Kalinic bio znacajno slabiji igrac nego danas, ali opet nekako mora da se imaju dve trojke i samo trojke. Samo svi da budu zdravi i u formi, i ovo je bespredmetna rasprava.

Edited by Joe D
Link to comment

moze bjelica i pleja i centra da igra, samo nema smisla pomerati noseceg igraca iz svoje komforne zone. uostalom, kad je djordjevic prebacio bjelicu sa 3 na 4 na svetskom, mi smo proigrali

 

+tisucju

 

Sta mislite ko ce biti novi kapiten, Teo?

Link to comment

Pa sta znam, bitno je, mi smo ekipa koja je napravila bum na konto atmosfere u timu, a za nju je izuzetno zasluzan i kapiten. 

Mislim da bi Teo bio odlican vodja na terenu, ali nisam siguran za onaj deo van terena, mada tu nijedan nas igrac trenutno ne moze dorasti Krletu.

Link to comment

Teo, Markovic, Vasa, Bogdan, Ibudala, Kalina, Lucic, Bjelica, Erceg, Bobi, Radulja, Stimac. Jel to najjacih 12 koje mozemo povesti?

Link to comment

Kapiten koji je onomad izjavio da nije dosao da igra za neko 6. mesto na evropskom prvenstvu? Ili koji je krenuo da nabode stolicom u glavu protivnickog igraca? Ne bih toliko precenjivao Krsticeve liderske sposobnosti, on je prosto bio najiskusniji i najbolji igrac, jedini sa nekim rejjtingom u tom trenutku, zato je i bio kapiten. Teo je glavni igrac reprezentacije vec dugo vremena, po rejtingu, autoritetu i postignucima je daleko od ostalih igraca, na terenu je vodja po svim parametrima, nema tu sta da se duma mnogo. Reprezentacija Srbije je njegova ekipa. Ko ce se zvati kapitenom je savrseno nebitno.

Link to comment

Teo, Markovic, Vasa, Bogdan, Ibudala, Kalina, Lucic, Bjelica, Erceg, Bobi, Radulja, Stimac. Jel to najjacih 12 koje mozemo povesti?

otprilike

eventulano nedovic kao spoljni i verovatno mitrovic ako erceg ne bude igrao

 

 

Pa sta znam, bitno je, mi smo ekipa koja je napravila bum na konto atmosfere u timu, a za nju je izuzetno zasluzan i kapiten. 

Mislim da bi Teo bio odlican vodja na terenu, ali nisam siguran za onaj deo van terena, mada tu nijedan nas igrac trenutno ne moze dorasti Krletu.

jedan je vladimir stimac :D

 

edit: zaboravih jovica

sumnajm da ce ga djordjevic zaobici posle proslogodisnje uloge

 

al sto rece neko juce, mart je mesec, bas je besmisleno ovo nagadjanje

Edited by pbg12345
Link to comment

uf, ne znam, meni krstic u toj situaciji nikako nije pozitivan ispao.

ajd da je bar objasnio™ kad je vec krenuo sa stolicom, al nije :)

ne u smislu da je odvalio od batina protivnickog kosarkasa, nego da nije krenuo u "povlacenje" odmah posle stolice :)

 

 

edit: nisam skontao

 

nema veze...

Edited by pbg12345
Link to comment

Ovo sa stolicom bi se negde uzelo kao pozitivno brojanje. 

#samokazem

da, o tim svetovima gde to vazi kao pozitivna stvar nema potrebe da se raspravlja ovde.

Link to comment

Do Jevropskog bi mogli da se realizuju neki od sledećih scenarija... :0.6:

 

- Bobi potpisuje za jedan od fajnal for timova i pegla po Evropi

- Nedović dolazi u Zvezdu i cele sezone diže poljuljano samopouzdanje, a bogami i formu (čitaj cenu)

- Erceg napušta Galatu pa mu novi klub ne gleda blagonaklono na igranje za repku...ali želja i dalje postoji.

- Raduljica zbog stresa od ,,niko me neće,, sindroma dodaje još petnaestak kilograma...ali ga vodimo da uteruje strašnost.

- Teo ne dobija kapitensku traku ali ga Sale imenuje u zvaničnog prevodioca za velike tajm aute.

- Bjelica se šiša na opasno i sa par gangsta tetovaža po vratu okreće novi list...sve drugo već ima.

- Micov pre prvenstva kupuje Panasonic s'šezdes inča, ful ha-de, tri de, smart...možda mu ovo ,,smart,, da rezultata.

- Dangubić ulazi na širi spisak i na pripremnim tekmama dere mačku...

- Simonović dovodi Ortez do titule i dolazi kasnije na pripreme.

- Štimac putuje za Francusku ko gospodin čoek.

Edited by Musky
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...