Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

12 hours ago, smooth.Op said:

Ne mogu gledati ovog Avramovića koliko mi je iritantan. 

 

+1, budala napržena.

  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

6 minutes ago, sasha said:

Jel realno što su nas kladže stavile na 4.mesto za za zlato?

Dobro Ameri su izraziti favoriti a onda su pre nas i Kanada i Francuska a posle Grci i Nemci isto pa Španija...

 

 

pejstovao sam pre par dana na strane repke neke amere koje je ponudio the athletic, tu smo treci sa odds, malo iza kanade, malo ispred francuza.

 

u sustini, to su tri egal repke, sa razlicitim prednostima i manama, sve okej

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
49 minutes ago, uini said:

 

pejstovao sam pre par dana na strane repke neke amere koje je ponudio the athletic, tu smo treci sa odds, malo iza kanade, malo ispred francuza.

 

u sustini, to su tri egal repke, sa razlicitim prednostima i manama, sve okej

Videli smo koliko smo egal.

 

Ali super, odlicno, nek nas stave na deseto mesto, sto nize, to bolje 😎

Link to comment

ne kapiram bas cemu toliko kurcenje na konto pripremne tekme

 

australija danas zamalo u finisu da stigne u egal sa usa, pa ih nece zato staviti u krug favorita

 

ne igra se na tri dobijene, niti kanadjani i francuzi imaju neke levake na parketu

  • +1 1
Link to comment

Cemu uopste utakmica sa Amerima tako blizu zvanicne na igrama. Mi bi trebali da se krecemo ispod radara u ovom periodu, da idemo na neki blickrig i njihovo potcenjivanje na otvaranju turnira.

Besmisleno je, osim ako je savez uzeo dobre pare od Arapa, onda je jasno.

Edited by Defunctus
  • +1 1
Link to comment

Bas je vazno sto ameri prave neku rang listu, oni prate internacionalnu kosarku kao sto ne amerikanci prate NFL.  Ovi iz fibe su mnogo veci idioti sa njihovom rang listom. Koja budala nam je pravila raspored da igramo back to back utakmice i to drugu sa amerima, najebali smo u Sredu.

Link to comment
11 minutes ago, Defunctus said:

Cemu uopste utakmica sa Amerima tako blizu zvanicne na igrama. Mi bi trebali da se krecemo ispod radara u ovom periodu, da idemo na neki blickrig i njihovo potcenjivanje na otvaranju turnira.

Besmisleno je, osim ako je savez uzeo dobre pare od Arapa, onda je jasno.

Uzeli smo velike pare.

 

A i moje misljenje je da je idealna utakmica.

 

Zdravo je da te neko dobro nabusi na pripremama, da se ne opustis.

 

A ako neko mora, nek budu oni. Izvuci cemo lekcije, ali poraz ce biti manje bolan i nece biti straha od rusenja atmosfere i morala u reprezentaciji, kao kad bi nas nabusila Francuska recimo.

 

Samo da ih ne dobijemo, kuku lele nama onda, bice lozenje na max do OI, nece moci da se zivi 😀

 

Inace, da, dve jake utakmice u dva dana su teska budalastina, kao da se nije imalo vremena da se napravi pauza. Naravno, Ameri su dobili dan odmora.

Edited by Hele
  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Defunctus said:

Cemu uopste utakmica sa Amerima tako blizu zvanicne na igrama. Mi bi trebali da se krecemo ispod radara u ovom periodu, da idemo na neki blickrig i njihovo potcenjivanje na otvaranju turnira.

Besmisleno je, osim ako je savez uzeo dobre pare od Arapa, onda je jasno.

 

ne mozes da budes ispod radara ako ti je glavni igrac jokic, o kojem svaki nba trener ima skauting biblioteku, odnosno, zna u pola noci sta i kako radi, bogdan, koji je cca 7-8 godina u nba, pa zatim jovic kojeg trenira spoelstra i vasa koji je proveo sezonu tamo.

 

na stranu to sto danas ne moze da te iznenadi niti jedan igrac koji igra kosarku na visokom nivou, ti & ja mozemo da napravimo korektan skauting video o bilo kom reprezentativcu srbije.

 

za mene je korisno sto igramo pre turnira, da se malko prevazidje i mentalni i fizicki sok sto igras protiv curryja, lebrona, tatuma itd. nece amere iznenaditi npr dobric ili vanja nekim potezom ili odlukom na terenu, vec iskljucivo ako sutiraju 5/7 za tri.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...