Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 hour ago, Amos said:


Javi Fibi. Zvanično i pred svakim sudom samo 5 srebra. 
 

I ja smatram da je deo Skadarlije moj, al' jed je jed a red je red.

Nek se javi MOK, FIBA i ostali kada npr nemačkoj skinu medalje zapadne i istočne pa krenu da računaju od ujedinjenja.

  • +1 4
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

1 hour ago, *edited by mod said:

Nek se javi MOK, FIBA i ostali kada npr nemačkoj skinu medalje zapadne i istočne pa krenu da računaju od ujedinjenja.


Sori, kod nas to može, kod vas to ne mož biti, osvojte pa se javite. Bok, mili! 

Link to comment

Da se Kalinariju vrate pare od reketa i da mu se izađe u susret kakve god vrste, ko ga je naljutio da se javno izvini u udarnom terminu i zamoli ga da se oprosti posle OI.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Ko je uopste izvor basketnews? Ja ne vidim nista zvanicno, a ovde se iznosi kao zvanicno.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Pa Jokic je na 4, izdrzacemo tih par minuta kad izadje 🤣

Svejedno, mora neki adrenalinski manijak da fill in ako NJ zbog povrede ostane da maše s aerodroma.

Link to comment
18 minutes ago, Valkyrie said:

Svejedno, mora neki adrenalinski manijak da fill in ako NJ zbog povrede ostane da maše s aerodroma.

Nek se spremi Smail-aga :laugh:

Link to comment
Just now, Hele said:

Ko je uopste izvor basketnews? Ja ne vidim nista zvanicno, a ovde se iznosi kao zvanicno.

oni su to verovatno pokupili sa meridijana ili koji god govedji medij je to objavio

sve dok Kari ne kaze drugacije, za mene nikola nema prelom i poceo je da trenira sa ciljem da igra na olimpijadi

moguce je da se situacija potpuno promenila dan nakon sto je kari izjavio da nema preloma ali moguce je i da u novinari nesto izfantazirali

Link to comment

Pa na Miami Heat redditu kazu da nije prelom, citirali neki americki clanak.

 

Nema apsolutno nikakvog smisla da je covek povredjen i zna se da nece igrati i da se krije? Koja je poenta toga?

Link to comment
4 hours ago, Hele said:

Ko je uopste izvor basketnews? Ja ne vidim nista zvanicno, a ovde se iznosi kao zvanicno.

Neki cobani, budale iz litvanije. Mada je ocekujem od okupljanja reprezentacije da Jovic ispadne sa spiska. Samo cekam da KSS obajvi tu vest.

Edited by Micko8
  • -1 1
Link to comment
4 hours ago, Valkyrie said:

Da se Kalinariju vrate pare od reketa i da mu se izađe u susret kakve god vrste, ko ga je naljutio da se javno izvini u udarnom terminu i zamoli ga da se oprosti posle OI.

Ma da treba svi da mu se sagnu i da ga zadovolje. On dve godine zaredom odbija poziv, nece da igra, cao dovidjenja.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...