Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

12 hours ago, harper lee said:

Mozda nam je ono svetsko prvenstvo bez Jokica neocekivano donelo i neke dobre stvari. 

Jebeš ti to kad smo kratki za zlato :furiouslightning:

Link to comment

Ovo nije najjača moguća postava Srbije - fale Kalinić (ne razumem zašto se nije oprostio posle OI), Lučić (jbg), Nedović (sam je kriv, njega i ne računam kao gubitak), i ako ne bude igrao ni Jović, koji delimično može da pokrije izostanak gorepomenutih krila, onda u kurac sve. Mada smo i dalje ok, ali kompletan tim bi bio daleko sposobniji za napad na finale. Ovako, sve zavisi od Jovića, a koliko čitam, 99% ne ide zbog povrede.

Link to comment

Nedovic je se sam odjavio prosle godine kao i Kalinic ove a i bilo bi previse da imamo Micica,Nedovica i Gudurica u istom timu:fantom: Ovde samo nedostaju dva Jovica i to bi bio nas najjaci tim.

Edited by Micko8
  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, Amos said:

Osvojićemo ga i mi jednom, svakome se desi taj jedan put nekad. 

Ne znam za tebe ali ja sam team kontinuiteta titula dakle imamo ih ko'ko oćeš. Srbija je legal succesor rahmetli države tako da, žalim slučaj.

 

:otvarapandorinukutiju:

  • +1 5
Link to comment

Ovi hajlajtsi protiv Francuske skoro 800000 pregleda za pola dana, al smo u modi, izgleda ceo svet ceka OI turnir

Edited by W.F.C.
  • +1 1
Link to comment

Јбг кад су на нба каналу са 20+ милиона претплатника, па још фактор Јокић, можда још и више фактор Вемби..

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Ne znam za tebe ali ja sam team kontinuiteta titula dakle imamo ih ko'ko oćeš. Srbija je legal succesor rahmetli države tako da, žalim slučaj.

 

:otvarapandorinukutiju:


Javi Fibi. Zvanično i pred svakim sudom samo 5 srebra. 
 

I ja smatram da je deo Skadarlije moj, al' jed je jed a red je red.

Link to comment

Srbija da, ali i Jugoslavija smo “mi”, sve je to naša, a bila je i još nečija repka, nismo se stvorili na planeti zemlj 95-te…

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Amos said:

Javi Fibi. Zvanično i pred svakim sudom samo 5 srebra. 

Sve su nepravde podložne promenama, vratićemo oteta zlata. Da ne kažem dogodine u FIBI.

10 minutes ago, Amos said:

I ja smatram da je deo Skadarlije moj, al' jed je jed a red je red.

Ako imaš osnova za to, traži dedovinu nazad, restituciju možeš da zahtevaš i "zvanično i pred svakim sudom".

  • Wub 1
Link to comment

ako Jovic ne bude isao to ce biti katastrofa... Lucic je out zbog povrede, Kalina se oprostio, nama je Davidovac trenutno jedini covek izmedju 2 i 2.10 a uz Dobrica jedino krilo koje imamo. 

 

jebote, nikako da se kompletiramo. nema sanse da odemo na jedno takmicenje a da ne fali jedan starter....

Link to comment
27 minutes ago, Amos said:


Javi Fibi. Zvanično i pred svakim sudom samo 5 srebra. 
 

I ja smatram da je deo Skadarlije moj, al' jed je jed a red je red.

Javi ti MOK-u.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...