Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Lucic bi mnogo legao reprezentaciji, izrastao je u veoma pouzdanog spot up sutera. Ali sumnjam da ima nesto od njega. Igracemo sa dva pleja i swingmanom vise vremena, tako smo i do sada. Mozda eventualno Dangubic nadje neku ulogu, on se pokazao kao respektabilan defanzivni igrac.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

a nama se na sp i mnogo toga pogodilo

da raduljica odigra onako dobro, pa kalinic, jovic

tesko ce se to ponoviti, bar u slucaju pre svega raduljice, pa onda i jovica

sad, kad nije krstic tu, teo i bjelica su nam jos vise bitni i bilo kakvo njihovo izbacivanje iz prirodne pozicije je pucanje samom sebi u nogu

da se nadamo samo da oni budu zdravi, da bogdan jos malo poraste i da djordjevic ukljuci marjanovica na odgovarajuc nacin

sve ovo ostalo je sekundarno, ako je uspeo djordjevic od proslogdinjeg materijala da napravi kvalitetan tim, imamo sve pravo da se nadamo da ce uspeti ponoviti to i u situaciji sa vise (zdravih) igraca na rapsologanju

Link to comment

nije to bas uporedivo

ja se nadam marjanovicevoj ozbiljnoj ulozi, ali je djordjevic ranije davao prilicno negativne ocene o marjanovicu. u smislu igranaj za reprezentaciju

 

prosle gorine smo zato imali raduljicu kog nazalost vise verovatno nikad necemo videti u tako dobrom izdanju

Link to comment

ne, nego da djordjevic nece povesti 12 najzvucnijih imena na turnir i igrati sa 5 takvih 40 minuta

prosle godine je simonovic bio deo rotacije i igrao krilo, pored njega tu su bili i tada nesikusni kalinic, pa i jovic i bircevic, sve sa povredjenim krsticem te stimcem i katicem koji su doduse popunjavali broj

 

ponavljam, po meni je bitno da pre svega teo i bjelica budu zdravi, onda to isto bogdan, da nadje ulogu marjanovicu, ove ostale verujem da ce prilagodjavati njima. na celu sa kalinicem koji sad ima jedno ozbiljno reprezentativno takmicenje iza sebe i sezonu evrolige na visokom nivou

Link to comment

Znaci najjaca trojka koju imamo je Kalina? U jbt...

 

A onaj Micov iz Galate. Ima li on kvaliteta za repku?

 

on je izbacen iz reprezentacije na pripremama prosle godine i nadam se da ga vise niko nece zvati.

Link to comment

Znaci najjaca trojka koju imamo je Kalina? U jbt...

 

A onaj Micov iz Galate. Ima li on kvaliteta za repku?

ti sad malo zajebavas? :)

nacin na koji je micov izbacen iz repke par dana pre takmicenja prosle godine govori da on vise nece reprezentaciji prici dok je djordjevic tu

 

a kalinic je sp odigrao ko zmaj. ako bude takav i ove godine krilo nam nece biti problem

Link to comment

:huh:

 

dobro,preterao sam, hteo sam da kažem da ako neko treba tu da menja poziciju to je onda erceg, mada ja uopšte ne mislim da će on biti u reprezentaciji

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...