Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

Koja crna trojka, ne bi mogao nikoga da cuva u odbrani a u napadu mu je potrebna i dobra pracka koju nema. Ja mislim da on otpada ako Jovic bude spreman za OI. Od visokih igraca Jokic,Milutinov,Petrusev,Jovic i Deda ce ici na Olimpijski turnir.

Edited by Micko8
Link to comment
33 minutes ago, Milošica said:

@uini

 

Jel ti Pokua vidiš na 3 ili na 4?

 

primarno na PF, to mu je logicna pozicija, jer moze dafanzivno da isprati nogama igraca kojeg cuva a koristan je onda i da lupa bananarame sa strane pomoci.

 

moze malo i C, malo i SF ali to zavisi od matchupa. 

 

Its-groundhog-day-again-1.jpg

Link to comment

Jednostavno je, narocito sa ovim povredicama Jovica i Davidovca, ima ce prostora pa da vidimo.

 

Gde ces idealnije da vidimo da li ume nego u tekmama poput one protiv Francuza.

  • +1 1
Link to comment

da sa te strane je makar dobro sto ce pokusevski imati gomilu prostora da se vidi da li moye biti od koristi ekipi

nisam fan davidovca i pokusevski je svakako daleko talentovaniji igrac

sa druge strane, davidovac ima daleko vise iskustva, plus se fino uklopio sa jokicem i poslednja dva takmicenja je deo ekipe

 

mada, gotovo izvesno, nece ni biti izbor izmedju njih dvojice, vec idu obojica

micic, aleksa

bogdan, gudura, vanja

dobric, poku

jovic, davidovac

jokic, milutinov, petrusev

 

preostala cetvroica momaka su prosto daleko nizeg kvaliteta, a nije da imaju neku specijalnost koja bi znacila ovom timu pa da na osnovu toga upadnu

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
5 minutes ago, Fins fleet said:

Cek, ko jos bese tu? Rile, Plastic, Jaramaz I?

Radanov

Link to comment

koji je upao kao zamena za lucica

 

kalina i lucic, umesto dobrica, davidovca ili eventualno pokusevskog bi bilo bas bas zajebano

mada, ok je i ovako, ne secam se kad smo bili u ovoj meri popunjeni i kompletni

samo da ih povrede mimoidju

  • +1 1
Link to comment

Poku i Dobrić vs Kalina i Luča , zemlja i nebo. Ja mislim da će koristiti i Bogdana i guduru na 3. Ali ako Vasa ne skine gaće ko protiv zabara na evropskom biće to ok. Tanki smo sa na jedinici, on mora da pokida. Avram da ostavi ludilo za polufinale i finale. 

  • +1 1
Link to comment
On 10. 7. 2024. at 8:08, sasha said:

Jel prenosi neko utakmicu u petak u 9 protiv Francuske što igramo, gledao program i rts i sport klub i arene i ništa nema

 

2 hours ago, Micko8 said:

Arena ce prenositi nase utakmice sledece sedmice.

 

Super za sledeću nedelju, ali šta je sa sutrašnjom utakmicom? Na Sofi piše da prenosi RTS 1, ali na njihovom sajtu nema najave. 

Link to comment
1 hour ago, hooyadahoo said:

Poku i Dobrić vs Kalina i Luča , zemlja i nebo. Ja mislim da će koristiti i Bogdana i guduru na 3. Ali ako Vasa ne skine gaće ko protiv zabara na evropskom biće to ok. Tanki smo sa na jedinici, on mora da pokida. Avram da ostavi ludilo za polufinale i finale. 

u smislu organizacije igre, imamo najboljeg na svetu

a tu je i bogdan

 

nama u petorci  sa jokicem i bogdanom na jedinici treba neko ko ce da grize u odbrani, pogadja trojke i koristi prostor i lopte od jokica

aleksa se odlicno uklapa u tu ulogu

 

micic, taman da kreira za drugu petorku

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...