Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Posted (edited)
48 minutes ago, sasha said:

Portoriko je znao da bude neugodan ali ovde stvarno ne sme da nam bude neki veći problem.

Inače, ovi su stvarno debili iz fiba sa ovim sistemom takmičenja, umesto da su ubacili još 4 tima i 4 grupe po 4 i klasičan raspored , ima tu ekipa koje nisu došle a jake su, evo par što je ispalo na ovim turnirima pa Argentina...

Ili bar stari 2x6 ekipa.

Zato na SP ima 32 ekipe pa bude trpanja , budale.

 


Ljudi iz Fiba imaju neke ozbiljne psihičke probleme. Prvo ove kvalifikacije i prozori, a sad neće biti ekipa kao što su Slovenija i Argentina (isto bih mislio da nema i drugih zbog usranih kvalifikacija). Drugi sportovi prenatrpavaju prvenstva manjim repkama, samo u košarci idu na princip iz 70ih. Mislim, da pitaš random klinca od 8 godina kako bi posložio grupe - rekao bi ti 4x4. 
 

 

 

Edited by Amos
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

1 hour ago, Timmi said:

Broj sportista na oi je razlog, ne odlučuje samo fiba o broju ekipa.

U pravu si, sigurno nije samo do fibe, ima i do olimpijskog komiteta ili čega već, ali kad ima na oi sportova kao što je brejkdens valjda su mogli da ubace još 4 reprezentacije na košarku koja je sigurno u par najatraktivnijih sportova na oi.

Fudbal ima 16 zemalja,  učestvuju u23 igrači, pre neki dan video grupe, ono je užas, to se igra samo reda radi izgleda.

  • +1 4
Link to comment
Posted (edited)

Ne da im MOK da ubace više reprezentacija, FIBA želi to da uradi. I sa ovih 12 su ih šutnuli da igraju u drugom gradu.

Edited by Heaviside
Link to comment

ne znam u kojoj meri je to subjektivan osecaj, ali mi deluje da je kosarka uz atletiku, plivanje i mozda jos jedan, dva sporta glavni dogadjaj na celim igrama

u tom smislu, zaista bi mogli imati malo vise obzira

 

ovo sa fudbalom je jako dobar primer

kosarkaski oi turnir je sve sto fudbalski nije (u smislu znacaja, pristupu reprezentacija, odzivu glavnih zvezda...). a dobija daleko manje termina i sportista ucesnika

  • +1 4
Link to comment

Jel prenosi neko utakmicu u petak u 9 protiv Francuske što igramo, gledao program i rts i sport klub i arene i ništa nema

Link to comment
5 hours ago, uini said:

 

Ovo pretpostavljam ne vredi gledati jer svi medijski putevi vode na ekskluzivnu vest da je Pešić saznao da je Novak u polufinalu.

  • Haha 3
Link to comment

Više manje Jović i Davidovac ne idu na prijateljske protiv Fra, USA i Aus i da novinari ne lože ljude da ćemo pobediti Amere.

Link to comment

Rekoh ja da čizma i trotinet ne moraju da znače da je povreda mnogo ozbiljna.


Ponovio je nekoliko puta da ekipa nije na nivou fizičke spreme koji je planiran za ovaj deo priprema.

 

Jović je krenuo sa košarkaškim treninzima, Dedi zabranjena košarka sledećih 7 dana. Mislim da je Dedu hvalio da bi ga motivisao da ne odustane jer nam je posebno potreban zbog jovićeve povrede.

  • +1 2
Link to comment

Zajeban je matori ko kratko cebe, nista mu ne promice niti ista popusta ovim debilima ispred njega. Doduse, debili su to, pa nije mnogo tesko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...