Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 minutes ago, Sokrat said:

Pričao je Džikić o svom iskustvu kad je stigao u Minesotu. Izgube 20 razlike, Džile hoće muda da pojede, Garnet ga pita 'Coach, što se nerviraš? Ovu smo izgubili, dobićemo sledeću'. A u Partizanu svaka izgubljena utakmica katastrofa.

svuda je to kod nas, tako smo od malena nabazdareni. kad dobijes seniora lebdis od srece. zadobijes postovanje. jokic i doncic su nasa kosarka, taj pride, dosli smo dotle da se peglamo sa nba selekcijama. cekamo osvetu ako izgubimo. 

kad sam trenirao basket kad me neko nadigra ja pokusavam sam da ga sprecim, ne treba mi trener. "skautiram" ga u toku utakmice. dva puta mi mijatovic da kos, treci put sam ga sprecio, vise ni kosa do kraja. bez trenera. 

vidis ga, lagan, skocan, ides ispred, malo bulja, malo mora da mu ide lob,

magarac, spustis dupe, matematika, ugao, 

grub, bije, bijes ga, navuces ga na rame, kuk..

a usput, gledas svaki moguci trening, gledas svaku mogucu utakmicu. 

vise sam pokupio od gledanja tudjih trenunga nego od svojih trenera. 

pre neki dana sam gledao na trgu ovde u pg klince, zvezda vs buducnost.

gledam kako ko sutira, pas igra, prostor, tranzicija, pamet u odbrani, lozim se..

a gledam lika, igra ovde u derbiju, 20 godina, final four evrolige on ide u grad.

skrenuo sam sa teme ali cini mi se da nekadasnja nasa skola je postala uzor u evropi a postaje i u usa.

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 26.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    957

  • pbg12345

    911

Apropo Peaka, zali boze zaista. Na šta liči ova oprema jebote. Srećom pa su oni dresovi iz Manile bili baš dobri zato što je neki nas čini mi se iz Valjeva uradio dizajn.

 

Dokle više zaista!?!

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, Azdaja said:

Apropo Peaka, zali boze zaista. Na šta liči ova oprema jebote. Srećom pa su oni dresovi iz Manile bili baš dobri zato što je neki nas čini mi se iz Valjeva uradio dizajn.

 

Dokle više zaista!?!

Blago nama kad drugih briga od estetike dresova nemamo.

  • -1 2
Link to comment

Kod nas je samo Jovic klasicni krilni centar ili krilo , nadam se da ce decko biti spreman za OI. Inace cemo gledati ovakve petorke ovog leta.

Edited by Micko8
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Šta je, @Azdaja, pa ozbiljna sam, dok nas nerviraju dresovi dobri smo. Nisam ironisala.

Ok, mislio sam da si ironisala. Ali za nekoga ko je u vrhu svetske košarke toliko godina, postaje malo bedno gledati kako halapljivo uzimamo Peak opremu. Ljubomoran sam kad vidim Slovence i Hrvate u njihovim opremama. Smatram da mora i može bolje i kod nas, a ne ove bedne nove majice sa ovim logom bože me prosti na sredini.

 

 

I da, nadam se da g.Pesic neće praviti haos i da će sve proteći kako treba.

 

:wub:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...