Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Saznasmo konačno i da je 12. jula prva zvanična provera sa Francuskom, petak i nedelja 2 zatvorene sa Holandijom i Turskom.Btw ne kapiram rezon da igramo prijateljsku i sa SAD pre OI :unsure:

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    955

  • pbg12345

    910

11 minutes ago, ducca said:

Saznasmo konačno i da je 12. jula prva zvanična provera sa Francuskom, petak i nedelja 2 zatvorene sa Holandijom i Turskom.Btw ne kapiram rezon da igramo prijateljsku i sa SAD pre OI :unsure:

 

Amerima treba sparing partner, a osim nas i Švaboa i domaćina, niko ozbiljan nije siguran za plasman na OI. Prijateljska je dogovorena čini mi se i pre žreba, a i da, neki kintu smo namakli od toga.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, ducca said:

Saznasmo konačno i da je 12. jula prva zvanična provera sa Francuskom, petak i nedelja 2 zatvorene sa Holandijom i Turskom.Btw ne kapiram rezon da igramo prijateljsku i sa SAD pre OI :unsure:

 

meni je okej da se malo osetimo sa njima pre grupe, nije kao da imamo cime da ih iznenadimo pojedinacno a neke timske/sistemske kretnje koje kontamo kao forte protiv njih, sigurno necemo upraznjavati na toj tekmi previse

Link to comment

Nije se samo on slikao sa njim:) Da nije tog orangutana ne bi videli ni sekundu filma sa piprema reprezentacije, nabijem na k KSS:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

Значи ми ладно и даље фурамо оне Peak прејадне дресове, на колико је потписан уговор са њима, једно 20 година рекло би се.

  • +1 1
Link to comment
Just now, johan nagel said:

Значи ми ладно и даље фурамо оне Peak прејадне дресове, на колико је потписан уговор са њима, једно 20 година рекло би се.

Si

Link to comment

šta mislite koliko su Jokare teški ljudi i ciganija poprilična na skali od 1 do 10?

Edited by omiljeni
Link to comment
21 minutes ago, omiljeni said:

šta mislite koliko su Jokare teški ljudi i ciganija poprilična na skali od 1 do 10?

 

ne izgledaju kao navijaci zvezde

Link to comment

nba kao razvojna liga.

jovic je dobar primer kkub u evropi, brza infiltracija u nba,malo razvojna liga malo prava nba liga, dve tri sezone ni tamo ni ovamo uz full trening i cini se da je polozio ispit zrelosti. ko malo bolje prati nba znace da li je njemu zagarantovana nba karijera bar par sezona. laicki mi se cini da jeste. 

sta bi se desilo sa jovicem u evroligi?

presao bi u zvezdu ili partizan i dobio bi sigurno minute ali i mnogo veci pritisak.

nama je sve zivot ili smrt. siguran sam da je dobricu, lucicu, avramovicu lakse igrari u milanu ili bajernu nego kod u nasa dva evroligasa.

citao sam sinoc tekst o dalipagicu i njegovom ucescu u trening kampu seltiksa ( bez prvih zvezda, rukiji i nesto sto je moglo da koristi po njihovim skautima), olimpijada u montrealu.

cak se dopao oerbahu. dobio ponudu za jednogodisnji ugovor i 3 konja dolara.

nije znao jezik, ali mogao je tamo bar tu jednu sezonu. on je pricao kako je cekao gajbu u dzona kenedija ili ramo negde, valda je dobio i davorina i kako je vrlo lako presekao da ne ode u seltikse. 

 

Link to comment
33 minutes ago, bradilko said:

nba kao razvojna liga.

jovic je dobar primer kkub u evropi, brza infiltracija u nba,malo razvojna liga malo prava nba liga, dve tri sezone ni tamo ni ovamo uz full trening i cini se da je polozio ispit zrelosti. ko malo bolje prati nba znace da li je njemu zagarantovana nba karijera bar par sezona. laicki mi se cini da jeste. 

sta bi se desilo sa jovicem u evroligi?

presao bi u zvezdu ili partizan i dobio bi sigurno minute ali i mnogo veci pritisak.

nama je sve zivot ili smrt. siguran sam da je dobricu, lucicu, avramovicu lakse igrari u milanu ili bajernu nego kod u nasa dva evroligasa.

citao sam sinoc tekst o dalipagicu i njegovom ucescu u trening kampu seltiksa ( bez prvih zvezda, rukiji i nesto sto je moglo da koristi po njihovim skautima), olimpijada u montrealu.

cak se dopao oerbahu. dobio ponudu za jednogodisnji ugovor i 3 konja dolara.

nije znao jezik, ali mogao je tamo bar tu jednu sezonu. on je pricao kako je cekao gajbu u dzona kenedija ili ramo negde, valda je dobio i davorina i kako je vrlo lako presekao da ne ode u seltikse. 

 

Pričao je Džikić o svom iskustvu kad je stigao u Minesotu. Izgube 20 razlike, Džile hoće muda da pojede, Garnet ga pita 'Coach, što se nerviraš? Ovu smo izgubili, dobićemo sledeću'. A u Partizanu svaka izgubljena utakmica katastrofa.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...