Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Danas sam hteo naruciti karte za EP u Berlinu, karte su kombinovane za dve tekme koje su istog dana.

 

Interesantno je da se za SVE utakmice vec moze kupiti karta sem za  Nemacka - Srbija ?!

 

Kupio kartu za subotu protiv Spanije, 49€

Link to comment

Dosao na topik upravo zbog pitanja "da li iko odavde planira odlazak na EP?"

 

Ono sto sam uspeo da pronadjem je paket karata "follow your team" za sve utakmice reprezentacije u grupi. Konkretno, za Srbiju je cena 190€.

 

Jos uvek smo u fazi razmisljanja i preracunavanja koliko bi kostalo celo zezanje (karte, smestaj, prevoz kao osnova + kinta za trosak) i u zavisnosti od konacne cifre i mogucnosti uzimanja odmora na poslovima, mozda cemo uspeti da se organizujemo. Pa, eto, ako neko ima ikakve korisne informacije, unapred hvala.

Link to comment

Ja ne mogu da kupim "Follow your Team" jer nisam u mogucnosti da ispratim sve tekme, ali protiv Spanije i Nemacke igramo preko vikenda, subota i nedelja tako da mi je to plan... Ali sam za sada na 50% jer za tekmu protiv Nemacke jos nisu na prodaji (sto mozda ima veze sa prodajom "follow your team" paketa jer su domacini...

Link to comment

Dosao na topik upravo zbog pitanja "da li iko odavde planira odlazak na EP?"

 

Ono sto sam uspeo da pronadjem je paket karata "follow your team" za sve utakmice reprezentacije u grupi. Konkretno, za Srbiju je cena 190€.

 

Jos uvek smo u fazi razmisljanja i preracunavanja koliko bi kostalo celo zezanje (karte, smestaj, prevoz kao osnova + kinta za trosak) i u zavisnosti od konacne cifre i mogucnosti uzimanja odmora na poslovima, mozda cemo uspeti da se organizujemo. Pa, eto, ako neko ima ikakve korisne informacije, unapred hvala.

 

Jeftiniji veliki grad o Berlina u Evropi maltene nema. Nize cene smestaja, hrane.. ako ti je novac dilema, nek ti ne bude. Mislim, nije dzabe, ali bi bilo gde drugde bilo skuplje nego u Berlinu. A plus je jedna od prestonica Evrope i prelep grad.

 

Ako budes hteo neke konkretnije informacije, cimaj na pm. Mada mi se cinio da je dobro obradjena tema Berlin na putovanjima.

Link to comment

Jeftiniji veliki grad o Berlina u Evropi maltene nema. Nize cene smestaja, hrane.. ako ti je novac dilema, nek ti ne bude. Mislim, nije dzabe, ali bi bilo gde drugde bilo skuplje nego u Berlinu. A plus je jedna od prestonica Evrope i prelep grad.

 

Ako budes hteo neke konkretnije informacije, cimaj na pm. Mada mi se cinio da je dobro obradjena tema Berlin na putovanjima.

Hvala.

Generalno je svaka info dobrodosla, pregladacu i temu na putovanjima ukoliko sve bude ok.

Kinta bi se sakupila, dok nam je veci prpblem uskladjivanje termina odmora, jer bi islo nas vise, a radimo na razlicitim mestima. No, valjda cemo sve uklopiti. :-)

Edited by Segundo
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa dobro, u takmičarskoj je komisiji FIBA Evropa, a pod njihovom ingerencijom od smislenih takmičenja je EP. Možda ne budu ovako glupi žrijebovi (ovo domaćin bira po jednog protivnika), organizacija, šeširi itd. Što se ostalog tiče, ionako na njihova klupska takmičenja ULEB gleda kao na retardiranog rođaka, nema tu konkurencije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...