Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

4 minutes ago, booyaka said:

Ko je treći centar, Jokić, Milutinov i...?

Sta ce nam?

 

Ko je bio na proslom prvenstvu treci centar?

 

Tad je Petrusev glumio treceg pa uskakao kao drugi, sad ce uskakati po potrebi kao treci.

 

Igra se 6 utakmica ukupno, nema tu vremena i potrebe za tri centra.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

Pa Petrušev je legitimna petica, nema šta da glumi.  Jedino pitanje je da li će da igra i četvorku pored Jovića, Pokua i Dede

  • +1 2
Link to comment

Kako god i sta god, to je to, tim imamo

 

Micic

Avramovic

Bogdanovic

Guduric

Marinkovic

Dobric

Pokusevski

Davidovac

Jovic

Petrusev

jokic

Milutinov

 

Ja zadovoljan.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, goofs said:

Prošlo prvenstvo su igrale B i C ekipe reprezentacija. Sad svima idu najbolji.

Samo su amerikanci isli sa slabijim timom. U ostalim ekipama je odsustvovao po neki igrac, zbog povreda, odmora itd.

Link to comment
30 minutes ago, Heaviside said:

Pa Petrušev je legitimna petica, nema šta da glumi.  Jedino pitanje je da li će da igra i četvorku pored Jovića, Pokua i Dede

Milutinov i Petrusev su dobro izgledali u Olimpijakosu kao tandem kada su delili minutazu. Nisu igrali bas mnogo zajedno ali kada su bili na trenu nije lose izgledalo.

Edited by Micko8
Link to comment

Kako covek lagano odgovori na pitanje o repstaciji, a ceka ga utakmica finala. 

 

9:26

 

 

 

 

Onog naseg konjusara ko da su ubili kad su ga pitali za repstaciju posle finala, i to neki Denverov novinar ga pitao i to u smislu - sta planiras ovo leto radis...

 

I onda ga i neki nasi branili, kao ne pitaju se takva pitanja... Sta se, bre, ne pita, najnormalinije pitanje...

 

Jedino ga on pravi da ispada nenormalno i da ne sme niko da ga pita.

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Kako god i sta god, to je to, tim imamo

 

Micic

Avramovic

Bogdanovic

Guduric

Marinkovic

Dobric

Pokusevski

Davidovac

Jovic

Petrusev

JOKIĆ

Milutinov

 

Ja zadovoljan.

Slažem se.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

 Problem je što nemamo tog Lučić/Kalenić hastlera koji će da nađe način da doprinese i bez da probacuje kroz obruč. Imamo Dobrića i Vanju, koji su spremni da budu sve, ali nemaju kvalitet u tim deficitarnim nam segmentima.

 

čini mi se da Pokuševski može to pomalo. iako je delovalo da Daigneault ne ceni njegov iq.

 

nemam pojma sta da ocekujem od njega u fiba kosarci. ali nije los kao sekundarni kreativac i sa strane pomoci, a i Pesic voli takve igrace. mozda bude imalo smisla u nekim mecapima kad zatreba baš dugačka petorka 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Kako covek lagano odgovori na pitanje o repstaciji, a ceka ga utakmica finala. 

 

9:26

 

 

 

 

Onog naseg konjusara ko da su ubili kad su ga pitali za repstaciju posle finala, i to neki Denverov novinar ga pitao i to u smislu - sta planiras ovo leto radis...

 

I onda ga i neki nasi branili, kao ne pitaju se takva pitanja... Sta se, bre, ne pita, najnormalinije pitanje...

 

Jedino ga on pravi da ispada nenormalno i da ne sme niko da ga pita.

 

Kako reče Micko8, em je lik nebitan, em ti mešaš babe i žabe na jedno tri nivoa.

 

 

 

Link to comment
43 minutes ago, spaceploitator said:

 

čini mi se da Pokuševski može to pomalo. iako je delovalo da Daigneault ne ceni njegov iq.

 

nemam pojma sta da ocekujem od njega u fiba kosarci. ali nije los kao sekundarni kreativac i sa strane pomoci, a i Pesic voli takve igrace. mozda bude imalo smisla u nekim mecapima kad zatreba baš dugačka petorka 

 

Ma volim i ja Pokua, ali on je sve suprotno od onoga što sam pisao. Ništa fajt, samo umetnost i elegancija. 

 

A i svilen je siromah, u poslednje vreme samo gledam kad će da se skljoka. 

 

Baš ništa ove godine ne očekujem od njega.

Link to comment

Brt, jel moguće da selektor nema nikog u okruženju da mu kaže da ne ide kod ova 2 mentola?

 

Šta je sledeće, Sanja Marinković?

Link to comment
42 minutes ago, kralj said:

 

Ma volim i ja Pokua, ali on je sve suprotno od onoga što sam pisao. Ništa fajt, samo umetnost i elegancija. 

 

A i svilen je siromah, u poslednje vreme samo gledam kad će da se skljoka. 

 

Baš ništa ove godine ne očekujem od njega.

Uplašen ko kolibri.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Kako reče Micko8, em je lik nebitan, em ti mešaš babe i žabe na jedno tri nivoa.

 

 

 

Pitanje je pitanje i obojica su repstativci, kakve veze ima da li mase peskirom? 

 

Lik najnormalnije odgovorio i nastavio dalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...