Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

5 minutes ago, Venom said:

 

Pa ni tad nije igrao Teodosić.

 

neće igrati ni ubuduće, što znači da će svaki novi uspeh na turniru biti posledica toga što je kari izotkivao teokratiju?

evo nije igrao jokić prošlog leta, možda smo zato uzeli medalju?

 

na evropskom je repka izduvala na prvom stepeniku, daklem, odluka u rezultatskom smislu nije bila dobra.

a ja ne bih reč negativnu rekao o kariju da ga jednostavno nije ni pozvao na pripreme. to što je neko legenda, ne znači da sam treba da se pozove ali pravdati onaj karijev potez - pa još pripisivati medalju sledeće godine tom potezu a zanemarivati to da smo na pleju prsli u toj tekmi, gde nismo umeli da dodamo jokiću loptu bliže od korner-zastavice gde su ga udvojili meli i neko - je ipak blesavo ( :

Edited by uini
  • +1 5
Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

8 minutes ago, Venom said:

 

Pa ni tad nije igrao Teodosić.

 

 

Evo ovi tvoji već tri godine ne mogu da se uigraju pod jednim Žocom pa još nisi izgubio nadu..

 

Tako je. Krstenu akciju nemamo vec tri godine, ali nada umire poslednja.

Link to comment
Just now, uini said:

 

neće igrati ni ubuduće, što znači da će svaki novi uspeh na turniru biti posledica toga što je kari izotkivao teokratiju?

evo nije igrao jokić prošlog leta, možda smo zato uzeli medalju?

 

 

 

U kontekstu priče da li opet treba da igra, Kari je doneo svoju odluku i imao je dovoljno uspeha. Uspeh nije posledica uklanjanja Teodosića, odsustva Jokića nego dobre igre ekipe koja je bila tu, u koju Pešić nije stavio Teodosića. Tako da je ta priča završena.

Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Tako je. Krstenu akciju nemamo vec tri godine, ali nada umire poslednja.

 

Možda da pitate Karija koga da izbaci iz ekipe..

Link to comment
1 minute ago, Venom said:

 

U kontekstu priče da li opet treba da igra,

 

naravno da ne treba, jer ne bi to želeo ni on, niti kari a ima i 37 godina.

trebalo je da igra tada kada je pozvan, sve ostalo je nepotrebno, nebitno i neizvodljivo.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, uini said:

 

 

a ja ne bih reč negativnu rekao o kariju da ga jednostavno nije ni pozvao na pripreme. to što je neko legenda, ne znači da sam treba da se pozove ali pravdati onaj karijev potez - pa još pripisivati medalju sledeće godine tom potezu a zanemarivati to da smo na pleju prsli u toj tekmi, gde nismo umeli da dodamo jokiću loptu bliže od korner-zastavice gde su ga udvojili meli i neko - je ipak blesavo ( :

 

Zato sam uveren da je došlo do nekog sranja na pripremama, zbog kojeg je Teodosić prevremeno penzionisan iz reprezentacije.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

 

Zato sam uveren da je došlo do nekog sranja na pripremama, zbog kojeg je Teodosić prevremeno penzionisan iz reprezentacije.

 

mislim da je slomio avramoviću ruku, jer mu nije prineo upaljač a držao je pljugu u ustima, dok se pena sa sveže sipanog piva nakon treninga ubrzano topi.

avramović je razumeo da je pogrešio, i toeto.

  • Haha 1
Link to comment

Lol Teodosić je teška džukela i nema šanse da nije pravio sranja čim je saznao da ga čeka klupa. Kari je gospodin, za razliku od valjevske prevare.

  • Haha 4
  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Zajebite sa Teodosicem vise, on je skoro spreman za penziju , hvala mu za sve sto je ucinio za reprezentaciju . Treba komentarisato tim koji ide na Olimpijske Igre. Ja se mnogo plasim najprecenjenijeg srpskog igraca svih vremena. Vasilija Micica. Sjebace nas opet protiv Italijana, uveren sam u to.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...