Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

ne spadam u teove svedoke, već smo se svađali oko mojih pisanija o njemu ovde naročito na početku sezone gde nam je na sopstvenu kurcobolju prodo par tekmi npr prvi derbi, onaj gde ga je naš aleksa ljubio u mišicu. tako da se izvinjavam za disonantni stav.

 

u ovim godinama, fizičkom i mentalnom stanju nikad ga ne bi zvao u reprezentaciju i tu sam skroz pešić team, iako ni matorog ne ljubim. njegov košarkaški zenit je odavno prošao i ne vidim smisao njegovog bivstvovanja u jednom zatvorenom sistemu pogotovo uz svu toksiku koju može da izlije oko sebe.

 

zapravo mi je utisak zvezdine sezone kako je grk uspeo da ishendla tea da ne pravi sranja u svlačioni, aj na terenu đene-đene, sve ono što vampir duško nije uspeo. javna je tajna da ga je teo oterao, niko drugi, kakav čović.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

6 minutes ago, goofs said:

Apropo Teodosić-Curry sukoba, da podsetim samo, imate dva klipa na YT, jedan čuveni iz kafane i drugi kada Teodosić burazer peva neku grozomornu pesmu pominjući i pokojnog Dudu Ivkovića.

Tu treba stati sa svim polemikama na tu temu.

 

treba stati mnogo ranije, na trenutku kada ga je kari zvao na pripreme pa izotkivao - jer takvu legendu repke onda ni ne zoveš.

to što je kari uradio, pretpostavljam da bi pokazao kako niko nije nedodirljiv (a naravno da jeste, nego mu je teokratija bio dobar pokazni primer), se jednostavno ne radi teodosiću.

 

ja ne verujem da je teodosić bio neki problem na pripremama, prosto zato što je i kao klinja i u prajmu bio nadrkan lik ali nikada nije stavljao sebe ispred učinka repke.

last but not zhe least, ne bi mu došli bukvalno svi reprezentativci na tu oproštajnu zabavu.

 

meni je kari najomiljeniji trener, manje zbog uspeha a više zbog komplet opusa ali ono je jednostavno bilo loše.

 

što naravno ne opravdava ništa onog debila od teokratijinog brata, to je za mene jedina teova greška, što ga nije javno iznapušavao i izvinio se kariju ali to verovatno nije bilo ni moguće očekivati. 

  • +1 2
Link to comment

A mislim, ne veruješ da je on pravio sranja na pripremama, ali veruješ da ga je Kari zvao da bi ustoličio svoj autoritet. 

Jbg, ja verujem da je pravio sranja, tj. da je krenuo da svojata tim, to je radio i u Zvezdi ove sezone pa je Drakula platio cenu.

 

Šta god da je bilo - bilo je, rekli smo svi tada da se od legende reprezentacije ne oprašta na taj način, ali i on je mogao to šmekerski da prihvati, a ne da se popiša po svemu. Sad nakon svega toga prosto nema nazad.

 

  • +1 3
Link to comment

naravno da nema pod pešićem, kad smene matorog onda mogu da mu penzionišu dres na nekoj revijalnoj utakmici i naprave zakusku u taboru. mada nisam siguran da bi se pojavio.

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

A mislim, ne veruješ da je on pravio sranja na pripremama, ali veruješ da ga je Kari zvao da bi ustoličio svoj autoritet. 

Jbg, ja verujem da je pravio sranja, tj. da je krenuo da svojata tim, to je radio i u Zvezdi ove sezone pa je Drakula platio cenu.

 

 

da, ne verujem da je pravio sranja na pripremama, jer postoji ogroman uzorak tea na pripremama repke.

takođe, osoba koja je upućena u dešavanja u zvezdi & kojoj na tu temu bezrezervno verujem, mi je odmah tada rekla da su te priče kako je teo smenio duška najobičniji bullshit.

 

teokratija jeste javno popizdeo zbog beefa duška & bjelice još pre starta sezone ali je to takođe pre starta sezone rešeno, odnsono, nikada nije ni bilo problem, jer je bilo očekivano da teo stane u zaštitu svog dugogodišnjeg saigrača i drugara (da ne ulazim u ceo odnos duško-bjelica, mrzi me a valjda je i poznato).

 

teo je od prvog sekunda sezone bio najpožrtvovaniji igrač i na terenu i u smislu bodrenja i saveta sa klupe. nekada je igrao super, nekada loše ali nije bušio ni duška niti bilo koga petog.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

A mislim, ne veruješ da je on pravio sranja na pripremama, ali veruješ da ga je Kari zvao da bi ustoličio svoj autoritet. 

Jbg, ja verujem da je pravio sranja, tj. da je krenuo da svojata tim, to je radio i u Zvezdi ove sezone pa je Drakula platio cenu.

 

Šta god da je bilo - bilo je, rekli smo svi tada da se od legende reprezentacije ne oprašta na taj način, ali i on je mogao to šmekerski da prihvati, a ne da se popiša po svemu. Sad nakon svega toga prosto nema nazad.

 

 

Ma naravno da nema nazad, ko bi prihvatio posle onoga da se ponižava i vraća.

 

Što se prvog tiče, siguran sam da nije bio ništa drugačiji, nego inače, a inače je takav da saigrači listom govore o privilegiji igranja i druženja sa njim. Imamo sad podcaste u kojima ljudi bez uvijanja pričaju o tim stvarima i ne propuštaju da žacnu one koji su im pritiskali živac.

Slično su govorili i saigrači u Zvezdi ove godine. 

 

Npr.

 

  • +1 2
Link to comment

i ne samo saigrači. scariolo se kune u njega, duda i sale takođe, treneri iz različitih perioda njegove karijere su uvek u fazonu the highest of high fives

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

i ne samo saigrači. scariolo se kune u njega, duda i sale takođe, treneri iz različitih perioda njegove karijere su uvek u fazonu the highest of high fives

 

Ma naravno i to nisu bile kurtoazne izjave na promociji monografije i dokumentarnog filma, već su se ljudi utrkivali da kažu.

 

Sale je pred F4 na kome je učestvovao Fener sa Žocom, Bogdanom i Kalinom rekao da su sve to njegovi veliki prijatelji, ali da navija da titulu uzme njegov kapiten.

 

 

  • +1 2
Link to comment

meni je jedino zao sto AV nece voditi ekipu u Parizu.

sa tim kosarkaskim znanjem i iskustvom, sa tom istancanom liderskom ulogom - koju je milion puta dokazao u borbi protiv visestruko brojnijeg i nadmocnijeg neprijatelja...

 

nejasno je zasto repreznetaciju ne vodi najbolji.  

 

(plus Covica na mesto dvorske lude aka vodje puta. vreme je da se zameni Nesha trambulina.)

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Možda ne znam ko će biti sledeći preśednik Srbije, ali zato znam ko će biti idući selektor košarkaške reprezentacije Srbije.

  • +1 1
Link to comment

Gotova je ta priča, Kari je odlučio tako, preuzeo odgovornost i napravio rezultat. Mislio sam to i tad da Teodosić nije Karijev tip igrača. Umetnik kojeg ili mrzi da igra odbranu ili ne ume. Sećam se kad je bilo ono finale Evrolige kad je CSKA već bio viđen kao osvajač, pa su pukli u finalu od Olimpijakosa, da je Kari i pre F4 rekao da mu CSKA nije po ukusu. I tad mi je delovalo da misli na Teodosića, ne znam zašto. Doduše slažem se da nije trebalo da ga zove ako je tako.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Venom said:

Gotova je ta priča, Kari je odlučio tako, preuzeo odgovornost i napravio rezultat.

 

ajmo još jednom, tada kada je odlučio i preuzeo odgovornost, ispao je od italije na samom startu.

svaka čast za srebro na svetskom, niko nije bio srečniji od mene, jer mislim da kari i u ovim penzos godinama zna više košarke od mnogih ali to je druga godina, drugi turnir.

Link to comment
Just now, uini said:

 

ajmo još jednom, tada kada je odlučio i preuzeo odgovornost, ispao je od italije na samom startu.

svaka čast za srebro na svetskom, niko nije bio srečniji od mene, jer mislim da kari i u ovim penzos godinama zna više košarke od mnogih ali to je druga godina, drugi turnir.

 

Trebalo je vremena da se uigraju bez Tea..

  • Haha 3
Link to comment
13 minutes ago, uini said:

 

ajmo još jednom, tada kada je odlučio i preuzeo odgovornost, ispao je od italije na samom startu.

svaka čast za srebro na svetskom, niko nije bio srečniji od mene, jer mislim da kari i u ovim penzos godinama zna više košarke od mnogih ali to je druga godina, drugi turnir.

 

Pa ni tad nije igrao Teodosić.

 

14 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Trebalo je vremena da se uigraju bez Tea..

 

Evo ovi tvoji već tri godine ne mogu da se uigraju pod jednim Žocom pa još nisi izgubio nadu..

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...