Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

13 minutes ago, uini said:

realno bez kicje i praje vise nista nije isto.

 

nadam se da ce jokic ozbiljno da shvati ovaj turnir, ne da nesto fingira, jer on i tako moze da napravi 20/10/5

 

daj pokazi da ti je stalo, krljaj 30mins svaku kao da ti je poslednja, pa ce te i chopor pratiti i krljati 100x vise.

 

meni je to granica jokicevog grejtnesa u repki, bili prvi ili 25i.

jokic se nije stedeo kad god je igrao.

tabloidna je prica da se on ne trudi.

ovo oko praje i kice je jasno prelivanje.

bas lepo

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

@bradilko, iznervirao si se sto sam se suprotstavio tvojoj, slobodno mogu da kazem sumanutoj tezi na partizanovoj temi, tezi nivoa 5g ubija ptice, i sada vidis neprijateljsko udruzivanje kojekude.

 

opusteno, mozemo da diskutujemo sa razlicitih pocetnih tacaka, ovo oko jokica sam cak voljan i da pojasnim ako si zainteresovan da cujes ( :

  • +1 2
Link to comment

Ja bi preventivno sa spiska izbacio Micica, nemojte posle da vas nisam upozorio kada nas opet bude kanalio na velikom takmicenju :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_9317.thumb.jpeg.1866ba5c43640ef36d2b38419b8fff26.jpeg

 

 

Moram iskopati nečiji post od pre x vremena koji je zloguko prorekao ovako nekakav scenario.

 

Mene ne bi čudilo da su mu slali Marka Đurića u Kolorado na gajbu da mu protura slike konja ispod vrata + šalje na viber screenshot scene sa konjskom glavom iz Kuma.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
On 21. 5. 2024. at 18:31, *edited by mod said:

Ako pristane Jokić tačno vidim kako će Žvaljo da saopšti to pre Pešića.

@Valkyrie

  • +1 5
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

E, to, bravo, sorry što sam zaboravila da si ti ta crna vrana.


uz bonus da se nije zadržao samo na muštuluku nego i sebi pripisao zasluge, uticaj i šta sve ne (ne da smo iznenađeni, naprotiv)

 

sledeća scena, lično dolazi i skida kapitensku traku* sa Bogišine ruke i meće je na Jokaru. 
 

 

* figurativno

Link to comment
13 hours ago, April said:

Posle kampanje na Nikoli Kaliniću, nema tog ko može da odbije huntu. 

 

Ako Jokara neće na naslovnu Informera kako drka Damjanovom Zelenku u štali, moraće na OI. 

 

Samo drkanje.. a za šta onda čuvaju cum shot?

Link to comment

Ta teška artiljerija se poteže u slučaju ako bi Kalinić razmišljao o KKP-u.

Nešto kao Boltauzer fazon :fantom:

Link to comment

Jebi ga, tako je to kad imaš Miška na "dođeš mi", onda sve može. Ni repka više ne može bez raznih burazersko-kumovskih veza i vezica, u svari već dugo ne može, ali ovo je po prvi put bilo javno. Loženje na max, drago mi je da je Lučić tu, volem krvavokoljenaše i taj mentalitet sad ginem za jednu loptu, takvi momci znaju jednim potezom probuditi ekipu iz dubokog sna.

Link to comment

Apropo Teodosić-Curry sukoba, da podsetim samo, imate dva klipa na YT, jedan čuveni iz kafane i drugi kada Teodosić burazer peva neku grozomornu pesmu pominjući i pokojnog Dudu Ivkovića.

Tu treba stati sa svim polemikama na tu temu.

Link to comment
16 hours ago, arheolog1981 said:

Najjača američka reprezentacija svih vremena? Slažem se... uz napomenu da se uzimaju u obzir samo ekipe pre 1992. godine. Tako može 

 

Ovde narod ne zna sta je juce jeo..ne znaju doduse ni sta ce sutra jesti...Ali ako Aleksandar kaze da je nesto tako..i Pink potvrdi...to je to. 

 

Kak'i kurci i razmisljanja i stavovi..posluzeno..progutaj..uzivaj. 

  • Haha 3
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Apropo Teodosić-Curry sukoba, da podsetim samo, imate dva klipa na YT, jedan čuveni iz kafane i drugi kada Teodosić burazer peva neku grozomornu pesmu pominjući i pokojnog Dudu Ivkovića.

Tu treba stati sa svim polemikama na tu temu.

 

:D

Ima li negde lyrics za tu pesmu? Ne sećam se Dude.

 

Inače, tad je već Teovo mleko bilo prosuto. Jasno je da on nije lik koji će da isprazni fioke i ponese čuvarkuću bez talasanja. A zamisli samo kako bi se Jokić brothers poneli da im posle 2 nedelje priprema, matori zaputi brata putem Sombora.

Link to comment

Jbg, to je reakcija, takvo sklanjanje kapitena i igrača koji se uvek odazivao i vodio reprezentaciju je stvarno bilo bezukusno. Niko se tako ne odriče najboljih igrača, pogledajte Španiju. Takvi igrači mogu da doprinesu pa makar igrali 5 minuta po utakmici.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...