Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Just now, garmonbozia said:

U gulagu

 

 

Meni on više trojka nego PF, šaznam

 

moze na sf kao i na c, malko & u zavisnosti od matchupa. treba nam da cuva duranta i tatuma 30mins :/

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 26k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    952

  • б1lme3

    909

Just now, uini said:

 

moze na sf kao i na c, malko & u zavisnosti od matchupa. treba nam da cuva duranta i tatuma 30mins :/

jbt ne mogu da zamislim taj duel :D

  • Haha 1
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

jbt ne mogu da zamislim taj duel :D

 

ali mozes dedu protiv duranta

  • Haha 1
Link to comment

Nepozivanje Stefana Jovic je ogroman wtf, osim ako se Stefan sam odjavio kao Kalina. Ali to nismo culi..

  • +1 7
Link to comment

pih, ja bih vodio s. jovića, sve ostalo mi je po volji. ne bih ni Tea više zvak iako sam veliki fan. moguće da se stefan sam odjavio.

 

lol opet neko brži 

Edited by Heaviside
  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

Spakovaće to Luča i Jovke 

 

luchifer-dobric /gudura = sf

jovic nikola - poku /luchifer = pf

 

tako ja to vidim u prioritizaciji

 

steta za kalinarija ali jebiga

  • +1 1
Link to comment

Stefan Jovic nema ovde sta da trazi...

 

Vasa, Bogdan, Luce/Dobric, Jovic, Jokic... na klupi Aleksa, Milutinov, Gudura, Dobric/Lucic... mi bre ovo nismo imali od '95. po imenima smo oma iza Amera, zajedno sa Francima

 

 

Link to comment

Morao je Đurišića, sa Jovićem je sigurno dogovoreno. Plavšića sam uzeo jutros malo da analiziram, jasno je da mora neki visoki zbog treninga, ali ništa mi se tu ne sviđa.

 

Najprijatnije iznenađenje je da je spisak (ako je ovo zvanično) izašao u ovo doba. Za KSS organizaciju to je sletanje na mesec.

Link to comment

Nema Stefana Jovica koji je bolji reprezentativni igrac od Micica i koji je bio vema vazan igrac prosle godine, nadam se da to nije namerno nepozivanje nego opravdano otkazivanje igraca. Nije pozvao Vukcevica koji jos nije obezbedjen za nasu reprezentaciju ali jeste Ristica koji nece videti ni minut vremena pored Jokica i Milutinova a i Pokusevskog koji ne zna da sutne loptu :) Pozvao je Jaramaza i Lucica a nije najprespektivnijeg beka/krila kojeg u ovom trenutku imamo Djurisca. Ostatak spisak je ok. Ja licno nikada ne bi zvao Micica da igra za reprezntaciju, on je Turkouglu nase reprezentacije.

Edited by Micko8
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Najprijatnije iznenađenje je da je spisak (ako je ovo zvanično) izašao u ovo doba.

I to što nema 28 igrača već fazon 16 

  • +1 2
Link to comment

btw, izasao je spisak u ovo doba jer je olimpijski turnir mesecipo pre svetskog/evropskog prvenstva

Link to comment
Just now, uini said:

btw, izasao je spisak u ovo doba jer je olimpijski turnir mesecipo pre svetskog/evropskog prvenstva

Nije izašao na dan okupljanja, na to sam mislio.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Just now, goofs said:

Mora Poku da bude u 12, nismo još videli šta momak može u evropskoj košarci.

 

ma mora da ima ozbiljnu ulogu ako zelimo finale. pri cemu sam ubedjen da ga peshic nece zakinuti jer obozava takav tip igraca, sve je na njemu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...