Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Evo ga Pešić sa Ilijom u Uberu, priča ok ali nije ništa spomenuo NBA igrače, dok je nabrajao neka imena van nje. Konkretno ovu trojicu iz Oly-Fener meča.

Link to comment
  • Replies 26k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    952

  • б1lme3

    909

2 minutes ago, Valkyrie said:

Evo ga Pešić sa Ilijom u Uberu, priča ok ali nije ništa spomenuo NBA igrače, dok je nabrajao neka imena van nje. Konkretno ovu trojicu iz Oly-Fener meča.

Gde se voze?

Link to comment
56 minutes ago, Micko8 said:

Kaze Rebraca da ce Jokic igrati, ja i dalje mislim da od oga nema nista.

Na skupu SNSa? :fantom:

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, Valkyrie said:

Evo ga Pešić sa Ilijom u Uberu, priča ok ali nije ništa spomenuo NBA igrače, dok je nabrajao neka imena van nje. Konkretno ovu trojicu iz Oly-Fener meča.

 

Rekao oni koji su ranije zavrsili sezonu pocinju 17.6. Znaci ocekujemo Jokaru i ostale iz NBA tada..

Link to comment

Jokara sme 28 dana. Jel se to uklapa?

Nisu normalni ako aNBA igrače cimaju ranije.

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Kaze Rebraca da ce Jokic igrati, ja i dalje mislim da od oga nema nista.

 

Ja ti verujem, do sada nisi ništa omašio.

  • Haha 5
Link to comment

Ma nece niko iz NBA pre 25. kada je zvanicno okupljanje. To se ja zezam jer je rekao da 17. krecu oni koji su ranije zavrsili, a najranije su upravo nasi u NBA. Valjda je Vanja jedini iz Evrope koji je zavrsio sezonu..

  • +1 1
Link to comment

"Cela Srbija čeka, ja imam ekskluzivnu informaciju, ali ne mogu da je podelim sa vama. Kao navijač, nadam se da će igrati, a kao sportista znam koliko je teško, razumem ga, treba da se odmori. Samo on zna da li će igrati, mi navijamo da ga vidimo. Bogdan je tu on je lider i kapiten, drago mi je da ćemo biti zajedno. Pratiću, nadam se da ću biti i ja zdrav, da ću moći da ih gledam"

 

Znam a nadam se + bice tu Bogdan kapiten. Rekao bi da je jasno.

Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

"Cela Srbija čeka, ja imam ekskluzivnu informaciju, ali ne mogu da je podelim sa vama. Kao navijač, nadam se da će igrati, a kao sportista znam koliko je teško, razumem ga, treba da se odmori. Samo on zna da li će igrati, mi navijamo da ga vidimo. Bogdan je tu on je lider i kapiten, drago mi je da ćemo biti zajedno. Pratiću, nadam se da ću biti i ja zdrav, da ću moći da ih gledam"

 

Znam a nadam se + bice tu Bogdan kapiten. Rekao bi da je jasno.

 

I šta je ovaj sad ovde rekao zapravo? Mora li baš svakog dana da isprdi porciju ničega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...