Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Teo, Dragon, Boris.

 

Možda bih čak dao Borisu titulu. Veliki je to zmaj.

 

da, boris je najbolji bio, moram priznati.

Link to comment

Ne samo što je bio najbolji, nego što je realno bog. Svi mi koji smatramo da je košarka igra u kojoj nije dovoljno biti atletičar, već i imati mozga - kad neko krene da nam pripoveda o lateralnim kretnjama i hvatanju zubima za obruč, možemo da kažemo samo dve reči: Boris Diaw.

 

Uostalom, Bill Walton je davno već sve rekao o njemu. :)

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Totalno retardirana lista, nema Marka Gasola,sta tupavi Valencijunas trazi na listi, cak ga i oba crnogorska centra siju. 

Propustio sam, zasto nema Batuma na listi?

I na koju foru je Bogdan na listi? Bas da vidim da ga izglasaju, ispod 10pt prosek u EL  :lolol:

Link to comment

U čemu je problem sa Valančijunasom, em igra dobro u Torontu em je odigrao odlično SP. Kako ga šije Peković koji je odigrao 10 utakmica ove godine i bio je očajan i ono malo što je odigrao na startu ove sezone.

Link to comment

Totalno retardirana lista, nema Marka Gasola,sta tupavi Valencijunas trazi na listi, cak ga i oba crnogorska centra siju.

Propustio sam, zasto nema Batuma na listi?

I na koju foru je Bogdan na listi? Bas da vidim da ga izglasaju, ispod 10pt prosek u EL :lolol:

Stvarno, nema 10 poena, jebena katastrofa, ali se zato pitas zasto nema batums koji u nba ligi nema 10 poena po utakmici. Predlozili su ga zato sto je jebac keve, eto.

Link to comment

Pekovic i Valencijunas gotovo ista statistika, pritom je Pekovic u mnogo goroj ekipi.

Bogdan je recimo, treci igrac Fenera? Na koju foru moze biti najbolji igrac ikome.

Nikolas Batum radi mnogo vise za Ptb.

Link to comment

Pekovic i Valencijunas gotovo ista statistika, pritom je Pekovic u mnogo goroj ekipi.

Bogdan je recimo, treci igrac Fenera? Na koju foru moze biti najbolji igrac ikome.

Nikolas Batum radi mnogo vise za Ptb.

Batum je treci igrac portlanda, a bogdan je imao godinu gde je u finalu trpao kao nezdrav, cele sezone igrao dobro i onda odigrao kao doktor svetsko prvenstvo.

Link to comment

kenjas kvake, batum je za jednu do tri klase bolji igrac od bogdana i bogdan sasvim ocigledno nije medju 10 najboljih evropskih igraca u ovom trenutku.

 

izostavljanje mladjeg gasola je bas wtf, covek je pa mozda i najbolja petica u nba trenutno.

Edited by Joe D
Link to comment

Peković i Valančijunas ne mogu u istu rečenicu ove godine, to je jasno svakom ko ih je iole pratio ove sezone. Potpuno je neozbiljno isključivo poređenje kroz statistiku. Peković ništa nije dao svojoj ekipi u 2014. god.

Link to comment

Pa gde sam ja to rekao da nije?! Tri klase nije bolji sigurno (ako cemo da bukvalisemo). Samo sam reagovao jer je ovom smesno sto nema 10 poena u proseku. Smesno je sto to poteze kao argument.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...