Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

19 minutes ago, ronin said:

Iako su izgubile 2 razlike od AUS po zvaničninoj FIBA tabeli se nisu plasirale još...Neko drugo sranje se gleda a ne ukupna koš razlika ako su svi u trouglu SRB GER i BRA na nula međusobnoj koš razlici...Kretenizam neki.

U 20h po BRA vremenu počinje poslednja utakmica, Brazil - Nemačka, ne znam koliko je to h kod nas. 

Quote

Rules for classification: 1) Points; 2) Head-to-head results; 3) Points difference; 4) Points scored.

 

Mi smo trenutno druge na tabeli ali sa utakmicom više.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

1 minute ago, Valkyrie said:

U 20h po BRA vremenu počinje poslednja utakmica, Brazil - Nemačka, ne znam koliko je to h kod nas. 

 

Mi smo trenutno druge na tabeli ali sa utakmicom više.

U trouglu SRB BRA i GER u slučaju da  imamo međusobmu koš razliku "nula" gleda se ko je dao više poena u međusobnim mečevjma...Aki BRA pobedi GER sa 7 razlike a da 74 poena mi smo ćao..

Brazil bi onda imao 139 datih poena

Njemice 140

Srbende 138

 

Valjda neće...

  • Hvala 1
Link to comment

Bravo za naše :dance:Još su ovo uradile bez Aleksandre Crvendakić, koja jedina po kvalitetu može makar da se približi onim igračicama.

Nerealno je u Parizu očekivati bog zna šta, ali dobro, zna se šta je olimpijski moto. :happy:

  • +1 5
Link to comment

Vise ju je ludnicom napravilo pravilo FIBA da se za medjusobni racuna razlika iz produzetka. Kad tvoja pravila dovedu do situacije u kojoj ekipa namerno promasuje bacanja pri vodjstvu od 1 razlike, vreme je da preispitas ta pravila.

Link to comment

Prava ludnica je viđena na utakmici Španija-Mađarska. Španija već obezbedila prolaz, Mađarskoj (domaćinu turnira) treba pobeda. Španjolkama uglavnom seva paja za utakmicu, sredinom treće četvrtine Mađarska vodi 20 razlike.

Onda u poslednjoj četvrtini potpuno neverovatan epski raspad Mađarica, pola napada im se završava bacanjem lopte pravo u ruke protivnica. Španija i dalje ne igra ništa posebno, ali jednostavno je nemoguće ne iskoristiti sve te poklone, na minut do kraja preokreću i povedu 1 razlike. Mađarska ima napad za pobedu, maše otvoren šut. 5 sekundi do kraja, Španjolka maši oba slobodna bacanja, ali džaba, Mađarice ne uspevaju ni da prevedu loptu do koša.

Na kraju ostaje +1 za Španiju, ove ih gledaju u fazonu, "Jbg, šta da vam radimo" :D

  • Haha 5
Link to comment

 

 

Quote

 

To znači da je "orlovima" za mesto na kontinentalnom prvenstvu potrebno da budu bolji bar od jednog od dva preostala tima u grupi.

Pešić se za novi ciklus oslanja mahom na igrače iz ABA lige, ali tu je i nekoliko momaka iz stranih evroligaških ekipa – Vanja Marinković, Marko Gudurić, Filip Petrušev.

Na spisku se nalazi 15 igrača:

Aleksa Avramović
Aleksa Radanov
Aleksa Uskoković
Balša Koprivica
Vanja Marinković
Dejan Davidovac
Dušan Beslać
Dušan Ristić
Luka Mitrović
Marko Gudurić
Nikola Đurišić
Ognjen Dobrić
Ognjen Jaramaz
Uroš Trifunović
Filip Petrušev

Reprezentacija Srbije će prvi zajednički trening obaviti u ponedeljak od 18.30 časova.

Prema FIBA proceni, Srbija je drugi favorit kvalifikacija posle Francuske.

 

 

Mogao je da pozove i Plavsica,ima dobru sezonu. Ne znam koji kurac stalno poziva Beslaca koji nece videti terena.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Imamo grupu u kojoj treba da budemo bolji samo od Danske da bismo se kvalifikovali. Ne sumnjam da cemo uspeti i to da zagovnamo.

  • -1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...