Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Jaramaz. 

 

Zli jezici će reći da je to Megin igrač, ali mi smo njega počeli da stvaramo još godinama pre kad smo trpeli starijeg burazera u prvom timu.

 

Elem, nek neko pobedi ovo:

 

Pefi

Anđuša

Marko Simonović

Mačvan

Bobinator

 

Na klupi Darkeem.

Link to comment

 

1 hour ago, Hele said:

Pa sta cu, nisam ja kriv sto nisi stvorili pleja. Ko drugi?

Poenta je da ima boljih i perspektivnijih plejeva i bekova u mladjim kategorijama od njega.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Jaramaz. 

 

Zli jezici će reći da je to Megin igrač, ali mi smo njega počeli da stvaramo još godinama pre kad smo trpeli starijeg burazera u prvom timu.

 

Elem, nek neko pobedi ovo:

 

Pefi

Anđuša

Marko Simonović

Mačvan

Bobinator

 

Na klupi Darkeem.

Danguba, Luka.

 

Na klupi Struja.

Link to comment

Moja neka trenutna lista nasih najboljih igraca po pozicijama.

 

 

PLEJMEJKERI

 

1. Aleksa je svim do sada zasluzio da bude prvi plej reprezentacije, srce, zelja, ludilo, znanje, odbrana... Da nam bude zdrav i spreman za OI.

11.png

 

 

2. MVP nam je na turneji po Americi za koju bas nisam optimistican. Nadajmo se bar nekoj ok sezoni i da ostane u formi pa da napokon pokaze sve sto zna u reprezentaciji.

12.png

 

3. Bilo je price moze li u seniorskoj kosarci, vec je pokazao da moze. Do OI ce biti samo jos bolji.

13.png

 

4. Teo je sta god ko pricao i dalje vrhunski igrac ili bar vrhunski u odnosu na konkurenciju. Legende reprezentacije koja i dalje zasluzuje mesto na listi, ali koju necemo gledati na OI ako stvari ostanu kao sto su sada.

14.png

 

5. Stefan je pokazao koliko moze, ipak na OI ce biti jos godinu dana stariji pa se stari strah od povrede samo jos povecava. Vratio se u Evroligu, ne igra nista specijalno, ali znamo koliko moze i koliko znaci reprezentaciji.

15.png

 

 

BEKOVI

 

1. Bogi je legenda reprezentacije i kako god da odigra u NBA, a igra dobro za sada, uvek mozemo da racunamo na njega da ce razbiti za Srbiju. Ima dobru minutazu i igra sve bolje.

21.png

 

2. Guduric je dobro poceo, igra jako stabilno i jedan je od glavnih igraca Fenera. Red je i za jos jedan iskorak u reprezentaciji

22.png

 

3. Vanja takodje igra jako dobro, ulazi u najbolje godine i nadajmo se da je najbolje tek pred njim

23.png

 

4. Posle proslogodisnje sezone koju je ipak odigrao ispod ocekivanja, cini se da ove to sve dolazi na svoje. Sazreo je i ocekuje se veliki napredak ove godine i izlazak na NBA draft

24.png

 

5. I pored toga sto licno nisam njegov fan, sto je sklon povredama i sto je letos napustio reprezentaciju, i dalje smatram da je kvalitetniji od ostalih bekova koji su mu bili konkurencija.

25.png

 

KRILA

 

1. Kalinu i jos neke igrace cu racunati kao trojke da bi na listu stali svi nasi najbolji igraci. Neverovatno koristan igrac, falio nam je i nadam se da cemo ga gledati na leto u dresu reprezentacije.

31.png

 

2. Ovo mesto i dalje pripada Luci kapitenu, nadam se brzom oporavku, vracanju u formu i da ce spreman docekati OI.

32.png

 

3. Pokazao se kao neverovatno bitan sraf reprezentacije, drago mi je sto je nastavio sa dobrim partijama i u Virtusu.

33.png

 

4. Sta da kazem, nadam se da ce ovo nekako biti sezona kada ce napredovati i biti zdrav na leto i odazvati. Za sada ne deluje obecavajuce, mada raduje sto se vratio na parket posle povrede.

34.png

 

5. Ovo je jedan licni favorit u nedostatku konkurencije. Neverovatno zahvalan igrac, ako nastavi sa napredovanjem, moze biti jako koristan i u reprezentaciji.

35.png

 

KRILNI CENTRI

 

1. Buducnost reprezentacije, vec sada prva cetvorka. Dokazao se na SP, imao dobar debi u NBA-u ove sezone i nadamo se da ce imati minutazu koju zasluzuje.

 

41.png

 

2. Veliki potencijal i i dalje mlad igrac koji je po meni opet, drugi put u karijeri, napravio gresku sa izborom tima. Nadam se dobrim treninzima bar i napredovanju na taj nacin, ako ne bude igrao. Mada sinoc je i on debitovao.

42.png

 

3. Sta znam, ovo je kvalitetan komad budaletine koji je veliki potencijal i dalje, mada je i vec sada sasvim solidan. Ali tu je i luda glava koju tesko da ce ikad promeniti. Mada imam neki osecaj da ce osuriti kada konacno zaigra za reprezentaciju, bas zbog tog ludila.

43.png

 

4. Deda je to sto jeste vec godinama, zna se sta se dobija, sve prednosti i mane. Ipak, i dalje je to evroligaski igrac i srebrni reprezentativac,

44.png

 

5. Borisu necemo gledati ovo leto u dresu reprezentaciju, ali sam mu ostavio pocasno mesto

45.png

 

CENTRI

 

1. Sta reci, najbolji igrac sveta, nastavio i ove sezone tamo gde je stao. Valjda cemo ga vidjati u dresu reprezentacije cesce.

51.png

 

2. Vrhunski EL igrac koji je i sada napokon u potpunosti dokazan i u reprezentaciji. Mnogo smo mirniji i ako Jokic otkaze. Igra solidno u Oliju, trebalo bi to da bude sa vremenom i bolje.

52.png

 

3. Od Luke se zna sta i koliko moze, dobar igrac za koga mi je zao sto nije isao na SP. Igra dobro i po meni zasluzuje kvalitetom da bude na ovoj listi.

53.png

 

4. Jedan od 12 heroja iz Manile, koji u poslednje vreme dobija i vise minuta i igra bolje i ima bolji ucinak. Znamo da je uvek tu da rokne par trojki kad je potrebno.

54.png

 

5. Igra jako dobru sezonu, trenutno je prvi skakac ABA lige i zbog toga sam ga nagradio mestom na listi :cool:

 

55.png

 

Edited by Hele
  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, nahbar said:

Krater na 5 posle Nikole i Nikole. Inace, lepa analiza i grafika

Uskače tu Bačko uskoro :fantom:

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
On 31.10.2023. at 13:10, Milošica said:

Uskače tu Bačko uskoro :fantom:

 

 

Na toj utakmici je igrao za dve glave nizih igraca ali da jeste talentovan igrac to stoji, tu mu je i saigrac Ostojic koji ima odredjeni potencijal takodje petica. To su igraci iz 2007 godista, tu je i Marjanovic iz CZ od kojeg bi moglo da ispadne nesto. Meni se igracki  svidja Dimitrijevic iz Partizana on je 2006 godiste. Valjda ce neko od njih da uspe u seniorskoj kosarci. Ovi iz Mege ce sigurno dobiti sansu u seniorskom timu. Ako idemo jos nize sa godistima u 2009-om je Petar Bjelica koji neodoljivo podseca na Jokica po igri.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...