Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Po meni je mnogo logicnije da se za prvog centra izbori Bobi ovog puta. Cak i ako ostane na ovom nivou i ne uznapreduje, daleko je dominantniji od Braduljice koji ladi muda u Kini celu sezonu i pitanje u kakvom stanju dolazi u ekipu.

Link to comment

Imamo pet fenomenalnih cetvorki(Bjelica,Erceg,Macvan,Luka, Savan) ali na zalost niko od njih ne moze pristojno odigra na centru, tako da je  najlogicnije, da ce povesti tri centra ...

Link to comment

videh negde naslov danas ili juce da je djordjevic potvrdio da ce zvati marjanovica i da na njega racuna kao zamenu za krstica

mislim da su novosti u pitanju

Nije to nigde rekao, ni blizu. Nije djordjevic bobijev fan sli sada verovatno nece imati izbora.

Link to comment

Kaze mi drug da u Galati igra cesto peticu. Drago mi je da nema pojma i sad cu da mu se sprdam.

 

Igra u nekim varijantama sa Gonlumom koji je nominalno takodje cetvorka ali je Gonlum mnogo cvrsci i uglavnom je on na petici.

Link to comment

Nije to nigde rekao, ni blizu. Nije djordjevic bobijev fan sli sada verovatno nece imati izbora.

"Što se tiče Krstića, on je zaslužio da ispoštujemo njegovu odluku o penzionisanju, iako bismo svi mi voleli da ga imamo u ekipi. Marjanović je adekvatna zamena za njega."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...