Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Možda nije bilo toliko teško, ali se pojavio svaki put, za razliku od mnogih drugih. Drugo, "lako" je bilo osvojiti ponajviše i zbog njega samog, jer Evropa nema lek za njegovu igru. Mrzi me da proveravam, ali ne bi me čudilo da je bio najbolji strelac reprezentacije na sva tri takmičenja.

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Just now, goofs said:

Možda nije bilo toliko teško, ali se pojavio svaki put, za razliku od mnogih drugih. Drugo, "lako" je bilo osvojiti ponajviše i zbog njega samog, jer Evropa nema lek za njegovu igru. Mrzi me da proveravam, ali ne bi me čudilo da je bio najbolji strelac reprezentacije na sva tri takmičenja.

 

Pa zato i nije bilo teško jer se pojavio ko treba.

 

Za razliku...

Link to comment

Ne moze nam niko nista, Jokic nek se slika.

 

Dobili smo klince Jovica i Petruseva, dobili smo Aleksu kao bitan sraf, dobili smo Milutinova kao lidera, Dobrica kao super pouzdanog reprezentativca... i jos uzeli srebro.

 

A tek stizu Topic i ekipa.

Link to comment
6 minutes ago, Hele said:

Ne moze nam niko nista, Jokic nek se slika.

 

Dobili smo klince Jovica i Petruseva, dobili smo Aleksu kao bitan sraf, dobili smo Milutinova kao lidera, Dobrica kao super pouzdanog reprezentativca... i jos uzeli srebro.

 

A tek stizu Topic i ekipa.

Hele, izvini ako sam odvec direktan, ali koliko imas godina?

  • -1 1
Link to comment
13 minutes ago, goofs said:

Mrzi me da proveravam, ali ne bi me čudilo da je bio najbolji strelac reprezentacije na sva tri takmičenja.

 

i ja sam prilicno siguran, kao i svuda gde je ikada igrao doduse :D ali da, u fiba takmicenjima je bas bio zver... meni je to njegov veliki plus jer je time npr dokazao da bi razvalio u evropi bilo kad i bilo gde jer je kosarkaski fenomen, nikad ne bi bio 1 ajverson :D

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Блок_64 said:

Jebite se o kome pisete.

O Durentu.

Beše davno neko napisao da je NBA tema sa najviše skraćenica i stranih reči na celom forumu.

edit: lol, sad tek shvatih da ovo nije NBA tema. :laugh:

Edited by salerokada
Link to comment

Kakva igracina je Mitrovic, na njega svi zaboravili zbog otkaza Jokica, Micica, Kalinica... a mogao je ladno on da bude ta prevaga za zlato da je isao umesto Rileta.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...