Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

nema veze, plej od 2m je bombona. ali pre dve god na omladinskom turniru EL kad je bio drugi plej Zvezde, napad bi prodisao kad on uđe, protok lopte itd, tad sam mislio biće pravi  pass first pg, razigravač, visok IQ, sa godinama možda  može malo i da ispegla šut.. a  sad igra nešto drugo. ok, dobro je da igra što više sa loptom u tim godinama

Link to comment

Ne verujem da ce on vise rasti, mislim da ce ostati na ovoj visini sto je sasvim dovoljno za pleja i beka . Njegovo najvece oruzje je prodor igra, kreativna zavrsavanja oko obruca. Ima dosta brz prvi korak a uz to je i odlican asistent. Mora da radi na sutu za tri poena ali mislim da moze da ga dovede na neki zadovljavajuci nivo. Ako ga povrede zaobidju naparavice odlicnu profesionalnu karijeru, ne mora ni da ode u NBA. On je naslednik Milosa Teodosica kada je reprezentacija u pitanju, malo  drugaciji igraci,  posto je Teo bio sporac koji je retko napadao obruc ali imaju te iste liderske crte i taj zabole me djoka za sve, stav.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Teško je uspeti u NBA ako igraš beka, mnogo teže nego da si visok i kršan i ne praštaju ti lelemudjenje u odbrani. Spoljnu liniju tamo čine baš mamojebi, i ofanzivni i defanzivni.

Ja te jake odbrane spoljnih igraca u NBA ligi retko vidjam, pogotovo u regularnom delu sezone. Malo je jakih defanzivaca na poziciji plejmejkera , tu moze mozda samo Markus Smart da prodje kao ekstra defanzivac i ovaj Holidaej sto je presao u Boston, ostatak lige nije nesto bas  impresivan.

Edited by Micko8
Link to comment
9 hours ago, Hele said:

N. Jović došao na trening kamp ove sezone sa 106 kg, na početku prošle sezone je imao 98 kilograma.


Dobro je za njega što je ostao u Majamiju, napredovao je prošle sezone iako nije mnogo igrao...

  • +1 1
Link to comment

,,Upravo jedno pitanje je bilo vezano i za reprezentaciju Srbije, odnosno, da li će Nikola Jokić igrati u Parizu? Srpski košarkaš nije želeo da odgovori, već je samo poručio.

- Prijatelju... To je tek za godinu dana, videćemo šta će sve dotad biti - istakao je Jokić."

 

 

Počelo je. Šta je rano, jesi reprezentativac ili nisi? Vreme je stvarno da se odjebe više. Nije napredovao ni do nivoa da kaže: ,, Jako bih voleo".

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Istog dana je isto pitanje postavljeno i americkim kosarkasima.

 

Trojica najvecih:

 

,,Lakers’ LeBron James says he’s interested in playing for USA Basketball at 2024 Paris Olympics: “I don’t think it would be too much of a physical toll. I wouldn’t have to do much. Rebound a little bit. Pass a little bit. Defend. Block some shots"

 

,,I want to be playing. It’s the one thing I haven’t done… I definitely want to be there. I definitely want to be on the team.” Steph Curry says he wants to play for Team USA at the 2024 Olympics in Paris"

 

,,In a very confident manner, Phoenix Suns star Kevin Durant confirmed he is ready to play for Team USA. 

"I will play in the Olympics next year," he said."

Link to comment
On 2. 10. 2023. at 0:10, Amos said:

Neće on baš biti mali i tanušan. 

Pa vec sada nije ni jedno ni drugo. Ima skoro 2 metra i vrlo je cvrst u kontakt igri. Spreman je.

 

Ima vrhunski ulaz i asistenciju, da malo popravi sut i bice nezaustavljiv. 

Link to comment

Lebron će dogodine imati 39, Kevin Durant 36, Steph-stakleni zglobovi-Curry 36, ali ne, bitno je da konjušar oceni tamo negde u maju kako se oseća i da li treba vaditi posebnu vizu za transport konja u Francusku.

 

Inače, KD ima tri zlata sa Olimpijada, ako uzmu i dogodine to će mu biti četvrto, mislim da niko drugi u istoriji to nije uspeo. Zaslužuje ogromno poštovanje zbog toga.

  • +1 3
Link to comment

Vala bas je bilo tesko osvajati medalje sa takvim timovima:) Ako amerikanci budu budu poslali tu istrosenu robu sledece godine, mogli bi da ispuse za zlato i na OI.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...