Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Da, da, kapiten je uvek tu kad zatreba......

Od malog Krstića izgleda nema vajde, vraća se Kešelj :fantom:

 

Možda bi Milisav mogao na trojku u repki, ako se vrati u formu.

Link to comment

Da, da, kapiten je uvek tu kad zatreba......

Od malog Krstića izgleda nema vajde, vraća se Kešelj :fantom:

 

Možda bi Milisav mogao na trojku u repki, ako se vrati u formu.

 

Znači opet moramo da idemo na prvenstvo sa 10 igrača pljus 2 iz ergele zalizanog za prodaju. Radije idite u Bar na proljeće i palite 064 kartice vi ppp grobari da se privoli SPavlović, za sve ove pobrojane alternative on zaista jeste Lebron

Link to comment

Pavlović se jedva dogegao dva meseca od početka sezone da zaigra. Njemu je očito košarke preko glave. Lučić bi mogao da legne kao budali šamar, samo da izgura sezonu bez potresa.

 

Meni nešto najžalije što nam od Vase očito nema neke vajde...

Link to comment

Ma naravno, karikiram, od SP-a je teško očekivati puni angažman kad je čovjek polako počeo da privodi karijeru kraju, i pitanje je koliko ovo igra na svježinu, ali do ljeta ima vremena da se zategne maksimalno :naughty: , mada tu ima i taj momenat da se država za koju je on posljednji put igrao raspala. Ali čoek je klasa za sebe. 

Link to comment

Sto bre bivsi, Lucic je sasvim dobar igrac. On i Kalinic daju dobar par trojki.

Imam neki osecaj da svi ti igraci koji kada se pojave na sirem spisku pa prijave neku povredu a onda  dok traje prvenstvao igraju pripremne utakmice za svoje klubove nesto i nisu zainteresovani za reprezentaciju. I Micic sada, Nedovic, Velickovic, Erceg, pa i Micov, toliko kukanje da zaigra pa ponovo problemi. Ovo prvenstvo je dokaz da samo motivisani igraci treba da idu. Voleo bih da je Lucic medju njima ali ovo su koliko se secam druge pripreme gde je odustao. U svakom slucaju je bolje da ako misli da mu treba odmor jer je sklon povredama to i jasno kaze te da se posveti klupskoj karijeri, jer se od toga zivi.

Link to comment

On čovjek zaista kuburi sa tim leđima, rekoše mi neki drugari koji su dobri s njim, da je i karijera bila u pitanju onomad kad je jednu polusezonu odigrao pod blokadama. Pitanje je da li će on ikad biti fizički spreman 100% i pouzdan za ljetnje napore, ali ne treba ga još otpisivati. 

Link to comment

Imam neki osecaj da svi ti igraci koji kada se pojave na sirem spisku pa prijave neku povredu a onda  dok traje prvenstvao igraju pripremne utakmice za svoje klubove nesto i nisu zainteresovani za reprezentaciju. I Micic sada, Nedovic, Velickovic, Erceg, pa i Micov, toliko kukanje da zaigra pa ponovo problemi. Ovo prvenstvo je dokaz da samo motivisani igraci treba da idu. Voleo bih da je Lucic medju njima ali ovo su koliko se secam druge pripreme gde je odustao. U svakom slucaju je bolje da ako misli da mu treba odmor jer je sklon povredama to i jasno kaze te da se posveti klupskoj karijeri, jer se od toga zivi.

Lucic, Micic i Nedovic su bili sa reprezentacijom na pripremama i nasi nasi lekari su pratili njihovo stanje. Nije ti bas na mestu pretpostavka.

Link to comment

Lucic, Micic i Nedovic su bili sa reprezentacijom na pripremama i nasi nasi lekari su pratili njihovo stanje. Nije ti bas na mestu pretpostavka.

 

Tako je. Nema šanse da su Lučić i Nedović mogli da igraju, Tj Lučić je verovatno i mogao ali se odlučilo da sanira tu povredu koja je posledica reprezentacije i naših doktora. Za Micića ne znam dal bi bio spreman ali se već previše igrača čekalo tokom turnira a Jović nam je donosio dosta u odbrani.

Link to comment

Lucic, Micic i Nedovic su bili sa reprezentacijom na pripremama i nasi nasi lekari su pratili njihovo stanje. Nije ti bas na mestu pretpostavka.

Ma naravno, povezao sam verovatno skroz nepovezane dogadjaje, samo kazem da je ovo prvenstvo dokaz da ne treba zaliti za bas svakim igracem. I ja bi voleo da vidim Lucica u reprezentaciji, ali je ipak najbitnije da su ti igraci zdravi.
Link to comment

ipak cetvorka ;)

Na tom mestu ce bas biti zestoka konkurencija (za drugog igraca )... Fantasticna je stvar  sto nam dva najtalentovanija igraca (pored Tea) igraju u istom timu, i to kod Zelimira ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...