Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

23 minutes ago, Shan Jan said:

Mislim da je ovde sustina naseg neslaganja. Ja ne verujem da je ljudima toliko stalo do uspeha Zvezde i Partizana da drzava trosi pare na to. Na kraju, kao sto si predlozio, nek se skupe navijaci kojima je stalo pa nek doniraju sami.

 

Pa svi bismo stali kao jedan ako su u pitanju bolesna deca, i ne samo oko odricanja novca za CZV/PAR nego i mnogih drugih stvari.... sustina je u tome da tu ne postoji nikakva korelacija. Jedno ne utice na drugo i obrnuto, i onda ne znam zasto neko potura takve lazne dileme. 

 

Meni mnogo vise smeta sto se mnogo vece pare trose kroz korupciju, nego sto se trose na sport koji uz vaterpolo i odbojku jedino znamo da igramo.

Cak bi se pre odlucio da se taj fudbal, za koji opravdavate milionske iznose koji se vrte, oporezuje 90 posto i da sav taj novac ide u pobrojane sportove za koje stvarno jesmo talentovani. I ono sto sam vec pisao - da deo mi sami finansiramo kao sitni akcionari a da drzava usmeri razliku u manje klubove i sredine. 

Edited by mmajst0r
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

49 minutes ago, Shan Jan said:

Ja ne verujem da je ljudima toliko stalo do uspeha Zvezde i Partizana da drzava trosi pare na to


Tocno, stalo im je do neuspeha ovog drugog 

Link to comment
21 hours ago, mmajst0r said:

 

Imas takvu slicnu situaciju u komsiluku, tj u Hrvatskoj. Tamo su svi vec deceniju u kolektivnoj kosarkaskoj depri, i popularnost za kosarku je nikad manja. Zasto bi ovde bilo drugacije sa prestankom igranja EL? 

Jel im propala država i sport zbog toga?
Kako se drži npr Engleska jer im je košarka trećerazredna?

Link to comment
8 hours ago, salerokada said:

Jel im propala država i sport zbog toga?
Kako se drži npr Engleska jer im je košarka trećerazredna?

 

Ajmo onda da ukinemo sve sto moze a sto nece uticati da drzava propadne.. 

 

Kakvo je sad to jos jedna nova lazna dilema u istom fazonu 'gladna deca zbog zvezde i partizana'?

 

Uvedi Engleskoj da im fudbal bude trecerazredan pa vidi sta ce da se desi... 

  • +1 1
Link to comment

Ja bi selektore slao samo na Balkan Info. Lako im je da pričaju o sportu i tu nekim problemima, ajd sa vas vidim kako se nosite sa nacijama Gmizavaca i klonovima Elona Maska.
 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, bags said:

Mislim da si hteo ovaj video (onaj je iz prosle godine):

 

 

 

 

Da da, mea culpa. Gledao sam na racunaru, na forum kacio sa telefona, pa sam omasio video. 

 

Najjace kad ne moze da se seti kako se zove Topic, pa namesta ovog Goribora da mu kaze, i onda mu kaze, ne znas, a? :D

 

Inace, i ja, sto sam skoro duplo mladji od njega, takoreci, ne pamtim imena, a kamoli on. 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Sta su dobili?

igrace za repku i nove sponzore. samo sto insistira na tome da partizan i zvezda dobiju licencu za el. a da se ostalima omoguce kvalifikacije za evro kup. odnosno da se sva snaga usmeri na to. kaze i da je to ostvarivo. na taj nacin bi ojacao ligu.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...