Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Kakav je taj Kaminski, je li se to uopšte isplati zvati? Kako bi se uklopio u sistem ozbiljne košarke? Jesmo li mi imali nekad sreće sa tim koledž produktima glede neke bitne role u reprezentaciji, ne sjećam se nešto da je bilo, sem nekih prolaznika. Ispravite me ako griješim.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

ja se uopste ne bih zacudio da Raduljica ladno odjebe Saleta za EP, u slucaju da dobije poziv. 

tip je potpuno neuracunljiv i ne bi trebalo graditi tim oko njega (startne petice koju neki ovde prizivaju). 

Link to comment

Meni je nevjerovatno da je igracina kao Erceg visak u nasoj repki. Moze li Bjelica ili on na trojku pa da igraju obojica? Ko nam je uopste prva opcija na trojci?

Link to comment

Nemamo mi lock za trojku, čeka se Lučić ali čovjek kuburi s leđima a sa druge strane to je Kalinić ali nemamo nikog ko bi mogao da se nazove klasom poput ostalih igrača iz dosadašnje petorke (Teo, BB, Bjelica, Krle).

Bjelica na 3. Uf, o tome su čaršavi ispisani i ovdje.

Link to comment

Znaci imamo dvije vrhunske cetvorke koje ne mogu na trojku, a trojku te klase nemamo. Bem ti random!

 

Otprilike ali ako nas je ovo zadnje prvenstvo nečemu naučilo, to je da ne sudimo o igračima pre nego što počnu takmičenje i smislene utakmice. Naravno, da je u decembru mesecu jedino o tome moguće pisati ali ono što su recimo Kalinić, Jović i Raduljica odigrali na SP je daleko iznad najviših očekivanja koja smo mogli imati za njih. Očigledno je da je atmosfera u reprezentaciji i igranje pored Tea i Bjelice jednostavno napravila mnogo bolje igrače od njih nego što su do tad igde prikazali.

 

@Djuro

 

Nikoga ja ne prizivam, nego kažem kakva je situacija, lepo pročitaj pre nego što odgovoriš. A ako će Raduljica da bude onakav kakav je bio na SP, e onda ga prizivam, samo što unapred ne znamo jbg. Ne vidim da bi iko od ovih 11 (bez Krstića) što su bili na SP rosteru odbio sad poziv za reprezentaciju. Baš niko. Ako ne bude neke povrede naravno. Valjda je i njima u glavama šta su uradili i da je ovo takmičenje bitnije. Jesu profesionalni sportisti ali nisu potpuni idioti majku mu. 

 

Što se naturalizovanja igrača tiče, tu ne znam odakle bih počeo. Pre bih gledao 10 Jovića u reprezentaciji nego jednog Lebrona.

Edited by theanswer
Link to comment

Još jedno pitanje. Zašto pričate da iz grupe od 6 idu 4 direktno u 1/4 finale kad se na prošlom EP pravila nova grupa? Išle su po tri ekipe iz svake grupe.

Link to comment

Još jedno pitanje. Zašto pričate da iz grupe od 6 idu 4 direktno u 1/4 finale kad se na prošlom EP pravila nova grupa? Išle su po tri ekipe iz svake grupe.

 

Zato što je takav sistem takmičenja :D I ne ide se iz te grupe u 1/4 finale nego u 1/8 finala

Link to comment

Koga mi uopšte tu još imamo. Eventualno Dangubić, koji je više neki olraund, pa može i krilo da igra po visini, a osim njega ne mogu nikog da se setim. Nadao sam se nečemu od ovog Drenovca, ali on igra jadno, doduše u ekipi koja igra jadno i ne može da se sastavi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...