Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Фора са четворком су улоге. Дал ће Ерцег прихватити да буде буде иза Бјелице у ротацији? Тешко. Приде човек је скорер, Митар је много свестранији играч, изразито добар додавач и одличан је фит за сваки тим. Мислим да би био идеалан за репстацију као измена Бјелици.

 

Pa ako neće da prihvati doviđenja i prijatno i daleko mu lepa kuća, nema tu šta da se priča. Ako prihvati baš suprotno, nama treba igrač koji će da donosi poene sa klupe.

Link to comment

Jos prosle sezone se pricalo o Franku Kaminskom, ne secam se da li je Sale uopste razmisljao o decku ali ove sezone igra jako dobro za Wisconsin i predvidjaju mu prvu rundu drafta.

 

Ako je zvao Kravica mislim da bi morao i Kaminskog.

Link to comment

To sam hteo odavno da pitam, na koju foru Kaminsky je naše gore list? Inače fantastičan igrač u najavi, mada i njemu odbrana nije jača strana kao i većini naših (visokih) igrača.

Link to comment

Meni to nije smesno uopste, naprotiv.

 

A umeju sportski radnici da daju sebi vise prostora nego sto bi smeli i koliko god gotivio Saleta takav stav (ako je tacan) mu je velika greska i glupost.

Link to comment

pa dobro neće ni teo biti startni plej ako se ne daj Bože povredi niti će mark gasol startovati za španiju ako otkaže reprezentaciji tom logikom. marjanovića đorđević nije ni zvao za prošlo SP. raduljicu je zvao,došao mu je nespreman na pripreme i oduševljen je njime po svemu što se moglo videti. pošto trećeg centra nemamo ni u najavi, pošto će raduljica na pripreme doći iz lađenja muda po kini a marjanović iz teške evroligaške i posle domaće sezone po meni je ovo sasvim logična pretpostavka ako ne bude povreda,otkaza i slično a to se onda može reći za bilo koju poziciju bilo kog tima.

 

 

Izgleda da je definitivno raskinuo ugovor sa Kinezima i da se vraca u Evropu. Zanima me kako ce izgledati ako se docepa neke top 16 ekipe. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...