Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

3 minutes ago, kralj said:

Ma Štime je sav teatralan, čak je i neprijatan za slušati (onaj reel gde hvali Krleta je nepodnošljiv), ali nijednom me nije naveo da posumnjam da mu je srce na mestu. 

Ne, ne OK je čovek.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

1 hour ago, kralj said:

 

Oh, kakva patetična žrtvometrija. U društvu u kome javne ličnosti glavu gube kad se okrenu protiv vladajuće klike, ovaj potcenjuje incidentne napade hrabrosti. 

 

Ovo sa kičmom je potpuna budalaština. Svaka kičma ima tačku pucanja, jebi ga, Lazićeva se slomila na trećem pozivu i prvoj pretnji. 

 

Uostalom, ti budi tim Žoc i hvala predseniku, ja ću da cenim Lazićevu podršku protestu i Štimetov bunt. 

 

Samo nemoj da se žestiš, svakom svoje. 


Sigurno je poznata licnost koja ima zastitu javnosti ugrozenija od anonimnog gradjanina koji u najmanju ruku rizikuje prihode ako im se suprostavi. 

Posto vidim da si upucen, koliko je poziva i pretnji bilo potrebno kako bi naterali coveka neelasticne kicme da postane maneken Beograda na vodi?
 

Quote

Da kažem još nešto, bilo bi nekorektno da se ne zahvalimo na pomoći koju je država dali KKP i KKCZ, ja ne znam cifre, ali bih voleo da se zna.


Istine radi, ovo je ta recenica kojom se Obradovic zahvalio predsedniku. Posle toga je nekoliko puta rekao da bi Partizan trebalo da tezi samofinansiranju. Na istoj konferenciji je izjavio da je odluka da se vrati iskljucivo njegova i da na nju niko nije uticao, ocigledno odgovarajuci na price da ga je doveo Vucic. U takvom kontekstu, ja tu recenicu citam kao zahvalnost preko kurca pre nego servilno celivanje vodjinog penisa. Ali dopustam da sam pristrasan.
 

Link to comment
2 minutes ago, J.R. Cash said:


Sigurno je poznata licnost koja ima zastitu javnosti ugrozenija od anonimnog gradjanina koji u najmanju ruku rizikuje prihode ako im se suprostavi. 

Posto vidim da si upucen, koliko je poziva i pretnji bilo potrebno kako bi naterali coveka neelasticne kicme da postane maneken Beograda na vodi?
 


Istine radi, ovo je ta recenica kojom se Obradovic zahvalio predsedniku. Posle toga je nekoliko puta rekao da bi Partizan trebalo da tezi samofinansiranju. Na istoj konferenciji je izjavio da je odluka da se vrati iskljucivo njegova i da na nju niko nije uticao, ocigledno odgovarajuci na price da ga je doveo Vucic. U takvom kontekstu, ja tu recenicu citam kao zahvalnost preko kurca pre nego servilno celivanje vodjinog penisa. Ali dopustam da sam pristrasan.
 

Čim Partizan krene sa samofinansiranjem Obradović će potpisati ugovor.

Ovako mora da se zadovolji kovertom.

Link to comment

Nasi su dosta nepredvidljivi. Gledao sam ih uzivo protiv Portorika, bila je jedna komicna situacija kad je Pesic pozvao nekoga sa klupe, mladi Topic mislio da zove njega, skocio je brzinom svetlosti, bacio peskir i krenuo, ali avaj, prevario se, nije zvao njega. Bilo je tu malo zvizduka, smeha, ali je kasnije dobio ogroman aplauz kada je ulazio u igru, postigao prve poene, asistirao. Publika je jedva cekala da on udje na teren. Ovo malo sto je igrao, nije se bas snasao u odbrani, igrac manje. Neka odigraju najbolje sto mogu, pa koliko doguraju. Ja sam ionako odlucio da na kvalitet mog zivota i raspolozenje, ne utice to da li ce neka lopta uci u kos, gol, preci preko mreze... Zvuci sasavo, ali  od tada mene ledja vise ne bole.

Link to comment

sad čuh od nekih insajdera da je atmosfera baš skrnava i da matorog niko ne podnosi i da su morali da vraćaju jednog od nosilaca igre koji je isto bio popizdio i zapalio u sred priprema :/

  • Tužno 1
Link to comment

Sad vidim, odigrasmo protiv Portorika prijateljsku a danas protiv Kine... obe ekipe s nama u grupi. Još samo da nađemo Južni Sudan da opikamo bar 3 na 3 pre prvenstva :fantom:

Link to comment
19 minutes ago, James Marshall said:

sad čuh od nekih insajdera da je atmosfera baš skrnava i da matorog niko ne podnosi i da su morali da vraćaju jednog od nosilaca igre koji je isto bio popizdio i zapalio u sred priprema :/

 

Koja tuga da Kari tako završi karijeru. 

Link to comment

Zavrsice osvojenom medaljom. Slicno mu se raspadao i tim u Indijanapolisu.
 

12 minutes ago, arheolog1981 said:

Sad vidim, odigrasmo protiv Portorika prijateljsku a danas protiv Kine... obe ekipe s nama u grupi. Još samo da nađemo Južni Sudan da opikamo bar 3 na 3 pre prvenstva :fantom:


Sudan pobegao u Australiju.  Moja teorija je da je savez organizovao pripremne utakmice kako bi se Kari upoznao s protivnicima. Pokrili smo cak i Grcku, potencijalnog protivnika u cetvrtfinalu. Ko ce da se zajebava sa snimcima i skautingom. Samo da nas ne iznenadi Dominikana.

  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...