Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Koliko ste samo dosadni. Izdrkavate se po ljidima koji su barem na pola sata pokazali da imaju dostojanstva i kičme. 

 

Koliko li je vas bilo u prilici da uradi sličnu stvar u pauzi divljenja čoveku, koji kad osvoji titulu, u najistančanijem Kebara maniru zahvaljuje državi i predsedniku. 

  • +1 3
Link to comment
50 minutes ago, kralj said:

Izdrkavate se po ljidima koji su barem na pola sata pokazali da imaju dostojanstva i kičme


Kicmu i dostojanstvo ne mozes imati na pola sata. Ili imas ili nemas. 

Za ovu drugu bednu podmetacinu - Znam dosta ljudi (imam ih i u svojoj porodici) koji su pokazali kicmu i dostojanstvo, a imali su da izgube dosta vise od jebenog Branka Lazica. Uz to nisu bili manekeni Beograda na vodi.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, J.R. Cash said:


Kicmu i dostojanstvo ne mozes imati na pola sata. Ili imas ili nemas. 

Za ovu drugu bednu podmetacinu - Znam dosta ljudi (imam ih i u svojoj porodici) koji su pokazali kicmu i dostojanstvo, a imali su da izgube dosta vise od jebenog Branka Lazica. Uz to nisu bili manekeni Beograda na vodi.

 

Oh, kakva patetična žrtvometrija. U društvu u kome javne ličnosti glavu gube kad se okrenu protiv vladajuće klike, ovaj potcenjuje incidentne napade hrabrosti. 

 

Ovo sa kičmom je potpuna budalaština. Svaka kičma ima tačku pucanja, jebi ga, Lazićeva se slomila na trećem pozivu i prvoj pretnji. 

 

Uostalom, ti budi tim Žoc i hvala predseniku, ja ću da cenim Lazićevu podršku protestu i Štimetov bunt. 

 

Samo nemoj da se žestiš, svakom svoje. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

Tu pokrivene sve strane, podrzava se stimac protiv milenijuma i milenijum kad dovodi kampaca i nejpira...

 

Ko bre podržava to drugo? Ako može citat. 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

 

Ko bre podržava to drugo? Ako može citat. 

 

 

 

Svi koji prate kkcz. Kao sto i svi koji navijaju za partizan su tim zoc voli predsednika.

 

Sigurno ima ljudi koji su prestali da gledaju kad je dosao omaleni plej, samo ih ja nisam upoznao

Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Svi koji prate kkcz. Kao sto i svi koji navijaju za partizan su tim zoc voli predsednika.

 

Sigurno ima ljudi koji su prestali da gledaju kad je dosao omaleni plej, samo ih ja nisam upoznao

 

Neki su otišli korak dalje i nisu odjavili brojila kad je pečenjar došao na čelo EPSa. 

Link to comment

Znam čoveka od njegovih malih nogu. OK je tip, ali nije uopšte osoba koja se ističe iskrenošću i skromnošću. I u ovom tvitu hvali sam sebe i svoj doprinos Srbiji kao da je golgotu u Albaniji preživeo pa sa Krfa krenuo u novi juriš. Arogantniji je od većine ostalih profi igrača koje znam, a poznajem površno jedno desetak bivših reprezentativaca. 

  • +1 2
Link to comment

Ma Štime je sav teatralan, čak je i neprijatan za slušati (onaj reel gde hvali Krleta je nepodnošljiv), ali nijednom me nije naveo da posumnjam da mu je srce na mestu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...