Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 hour ago, Micko8 said:

Evo spanci su odmah ubacili Nuneza u sistem,  za godinu, dve ce imati vrhunskog plejmjkera. Nije mnogo stariji od Topica a nije ni velika razlika u kvalitetu, tu su negde.


Nunjez je odigrao dobru sezonu u Ulmu, imao neke minute u Realu. Topic igrao za OKK.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Ne mora Real, ali da, čekamo da pokaže nešto u klupskoj košarci na prvoligaškom™ nivou pre nego što zaigra za seniorsku reprezentaciju. Da odigra 25 minuta protiv Borca i Zadra po prvi put u životu i da bude dobar. Ako mu za to treba 6 godina, onda je 6 godina. 

Edited by Heaviside
  • +1 5
Link to comment

Ovo je Topiću zadnji voz, ako sad ne zaigra, sledeće godine sa 19 mu je već kasno... Dobar je momak, navijao sam za njega u Nišu, ali ne znam zašto se ovoliko piše o njegovom igranju/neigranju, a bukvalno je to najnebitnija stvar u ovom trenutku da li će nam 12. ugrač na prventsvu biti Radanov, Simanić ili Topić. 

  • +1 5
Link to comment
28 minutes ago, kralj said:

Jes vala, bolje o Panteru da pričamo. 


Ma možemo o čemu god, nemam ništa protiv ni da ga Kari povede (mislim na Topića, ne na Pantera :), ali koliko sam skapirao već ga je precrtao. Move on, piše se o tome ko kad je precrtao Teodosića...

Link to comment
12 hours ago, J.R. Cash said:


Nunjez je odigrao dobru sezonu u Ulmu, imao neke minute u Realu. Topic igrao za OKK.

Dobijao je i Topic neke minute u Crvenoj Zvezdi na pocetku sezone i uvek  je dobro izgledao kada  je  bio na terenu. To sto u klubu nisu imali sluha pa su umesto njega forsirali neke preplacene strance sa kojima su se blamirali u Evroligi i izgubili titulu u Aba ligi  samo  govori o njihovoj nesposobnosti.  A odluka da ga  "posalju" u Megu sledece sezone je jos veca glupost. Klub ga je se prakticno  odrekao i on CZ vise nece videti. I nije vazno gde je Topic igrao prosle sezone,  decko ima talenat i kvalitet da bude u ekipi  ispred Simanica ili Radanova. Da je Duda ziv i da je on selektor reprezentacije, Topic bi bio siguran putnik na SP.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...