Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Надам се да је Карију остало толико здравог разума да позове Топића као 12. играча. Буде ли неки Бориша или Раданов имао предност бићу згрожен.

 

Sad će ti reći da je glupo da ga vodi tamo da se mali "blamira" sa nivo-om pet liga iznad njegovog.

 

Boriša i Radanov su sa druge strane, budućnost naše košarke...

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Nije pitanje da li je Topić perspektivniji od Simanića, nego da li je za njega bolje da se lepo odmori i da se dobro pripremi za sezonu, trenira šut, etc., ili da ode tamo da maše peškirom i navija za nacionalnu penziju.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Надам се да је Карију остало толико здравог разума да позове Топића као 12. играча. Буде ли неки Бориша или Раданов имао предност бићу згрожен.

Možda ga pozove ako se seti kako se zove

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Nije pitanje da li je Topić perspektivniji od Simanića, nego da li je za njega bolje da se lepo odmori i da se dobro pripremi za sezonu, trenira šut, etc., ili da ode tamo da maše peškirom i navija za nacionalnu penziju.

 

Naravno da nije bolje, provesti svetsko prvenstvo sa saigračima iz reprezentacije, sa Karijem koliko god da je izlapeo, možda i odigrati koji minut, neprocenjivo je u odnosu na to što će biti malo umorniji na početku sezone u ekipi koja bukvalno ne igra za plasman već da razigrava talente i prodaje ih. Sa tim u vidu, cena bi mu posle (ne)igranja sa repkom na SP samo porasla, pa kontam da i Miško nema ništa protiv. 

Link to comment
22 minutes ago, Heaviside said:

Lično mislim da on na SP ne može da igra i ne razumem kako je par minuta na 40 razlike u prijateljskoj utakmici validan pokazatelj da nije tako. A mislim i da mu samo prisustvo u ekipi ne bi mnogo donelo. Ono, svakako bi bilo zabavno videti ga da odigra malo tamo, ali nije sad ni zločin što neće ići. Mnogo veći je zločin što nije igrao ABA do sada nego što ga ne vode direktno iz trećeg nivoa takmičenja na svetsko prvenstvo. 

 

+1

 

Decko nema ni minut seniorske ABA kosarke. Sve i da ne daj boze Jovic Sr ne bude u mogucnosti da igra, opet ne bi ulazio, jer prosto nije spreman da kreira bilo sta, a u odbrani je igrac manje. Radanov ako nista bar moze da odigra sasvim korektnu odbranu, i to i sa selekcijama kao sto su Italija ili Grcka, aktivan je na skoku, u napadu ce drugi preuzeti ulogu da kreiraju.

  • +1 3
Link to comment

Првенство ћемо ионако играти са 7-8 играча. Нико ни не говори да он треба да игра озбиљну ролу на СП. Ако ћемо имати гарбаџ тајма против Порторика, Кине или Судана, увијек бих радије да талентовани клинац осјети који минут Свјетског првенства него да иде мртви Бориша или коректни Раданов.

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, smooth.Op said:

Totalno je nebitno ko će od njih da ide jer neće videti parketa. Ne znam šta tupite više o tome. 

Da ima nekog smislenog planiranja u nasoj kosarci video bi teren, barem na nekim utakmicama u grupi. Nisam uopste optimista kada je u pitanju nasa reprezentacija. Jedino da Bogdanovic i Jovic ponove magiju iz 2017 godine, pet godina kasnije, tada su bili na vrhuncu karijera a sada mi izgledaju  kao da su na samom zalasku. Samo lud covek moze da se uzda u to da ce Guduric konacno da proradi u reprezentaciji. Mislim da nam je neko cetvrtfinale maksimum sa ovom ekipom.

Edited by Micko8
Link to comment
36 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

+1

 

Decko nema ni minut seniorske ABA kosarke. Sve i da ne daj boze Jovic Sr ne bude u mogucnosti da igra, opet ne bi ulazio, jer prosto nije spreman da kreira bilo sta, a u odbrani je igrac manje. Radanov ako nista bar moze da odigra sasvim korektnu odbranu, i to i sa selekcijama kao sto su Italija ili Grcka, aktivan je na skoku, u napadu ce drugi preuzeti ulogu da kreiraju.

 

 

:fantom:

Link to comment

1997 bila debata da li na eurobasket treba voditi mlade perspektivne al nedokazane ili stare iskusne i proverene. Drobnjak tada imao 22 godine, nekoliko titula u domaćoj ligi, sezonu evrolige i sezonu one neke kao kup uefa lige koju su igrali po ukidanju sankcija. igrao na all-star utakmici evrolige, šibao se sa olimpijakosom za f4 i tako to. i rečeno mu dečko premlad si ti još uvek videćemo sledeće godine sad idu Bulatović Topić i ovi iskusniji.

sad je dilema dal treba voditi klinju koji ne igra ni za svoj klub. ne stave ga da osjeti aba ligu protiv mzt i mornara, ali treba da osjeti svecko. :unsure:

  • +1 4
Link to comment

Bas lepo poredjenje 1997 godina gde  smo imali 3,4 najbolja igraca koja su tada igrala u Evropi i 2023 neki sklepan tim pun otkaza sa jednom pravom zvezdom. Nije da idemo na SP kao neki favoriti pa nam je svaki kvalitetan igrac potreban , mi smo tamo autsajderi i Topic nikome ne bi "ukrao" mesto a od nekih igraca je vec sada kvalitetniji.decka odmah treba ubaciti u sistem jer me ionako nemamo kvalitetnog pleja a on ce vec od sledecih kvalifakcija morati da igra, hteli mi to ili ne. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...